Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Το είπα και πριν, δεν έμπαινα συχνά στο καφέ, αυτό ήταν ένα από τα θέματα που είχα σταμπάρει.

Τέσπα, ευχαριστώ για τις ευχές και θα τα λέμε.

Έχει πολύ κρύο σήμερα, τα έχω δει όλα, τα χέρια μου είναι .... σαν να καθάρισα όλον τον Πύργο στο λιμάνι. Χάλια λέμε, πρέπει να τα πλακώσω στην κρέμα γιατί αλλιώς θα γίνουν πληγές....

Να έριχνε λίγο χιόνι και εδώ ...........

Έχει 4 χρόνια να το στρώσει...........

Α εγώ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που έχω μια κρέμα χεριών στο γραφείο και βάζω κάθε μέρα επειδή αν περίμενα (από εμένα την ίδια) να βάλω κρέμα στο σπίτι... καλά κρασιά !!!!!!!!!!!!!!!:tongue:

Ναι ναι ας έριχνε λίγο χιόνι να μην πηγαίναμε στη δουλειάαααα !!!

:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kρέμα στο σπίτι ?????????

Τι είπες τώρα ???????????

Μόλις κάνω να βάλω, ορμάει η μικρή και γίνεται το έλα να δεις.

Και στο γραφείο έχω αλλά το ξεχνάω ρε γμτ.

Μάλλον θα το θυμηθώ αναγκαστικά :-(:sad::-(

Ωραίο το σκηνικό, χιονίζει και δεν πάμε στην δουλειά, αλλά δεν το βλέπω:-(:-(


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ψόφος !!!! Και σήμερα άνευ χιονιού.... κάτσε λοιπόν μανδάμ να ξεπαγιάζεις στο πήγαιν' έλα ... αχ δεν αντέχω θα βγω να κάνω τσιγάρο κι ας γίνω σαν παγωτό κασσάτο !!!

Link to comment
Share on other sites

Α εγώ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που έχω μια κρέμα χεριών στο γραφείο και βάζω κάθε μέρα επειδή αν περίμενα (από εμένα την ίδια) να βάλω κρέμα στο σπίτι... καλά κρασιά !!!!!!!!!!!!!!!:tongue:

Μία από τα ίδια! Και τώρα που το λέμε μου τελειώνει κιόλας και πρέπει να την αντικαταστήσω πάραυτα!

Ναι ναι ας έριχνε λίγο χιόνι να μην πηγαίναμε στη δουλειάαααα !!!

:lol:

Καλημέρες!!!! Έχω την εντύπωση πως σήμερα έχει λιγότερο κρύο από χθες, ιδέα μου είναι??


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάλλον έχεις δίκιο. Ίσως την ώρα που ήρθα στην δουλειά, κατά τις 11, επειδή είχε τον ήλιο είχε μετριαστεί κάπως το κρύο.

Αλήθεια σε ποια περιοχή του Πειραιά μένεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε πολύ κοντά !!!!

Για την ακρίβεια μένω πάνω από το λιμανάκι στον Σταυρό, κάτω από την Πλατεία Καρπάθου.

Καμιά συνάντηση έχετε κανονίσει ?

Ή προτίθεστε να κανονίσετε ????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία (δις)!!!!!

Όχι τα ονόματα ήταν επιλογή, προς λύπη των πεθερικών μου.

Και σε εμάς άρεσαν πολύ γιαυτό ξεφύγαμε από τα στάνταρ οικογενειακά.

Μπράβο, σούπερ επιλογή! Και το σημαντικό είναι ότι συμφωνήσατε και οι δύο! Λοιπόν μπαίνω στην τελική ευθεία στην δουλειά οπότε θα ευχηθώ καλό απόγευμα! Θα τα πούμε αύριο, φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...