Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τσα!να 'μαι κ εγω παλι!

γεια σου σατζικο!!!να σου ζησουν τα μωρουλινια σου!που δουλευεις αν μου επιτρεπεις?

Μεταξακι μου την ειπες σθεναρα ή μου φανηκε?χαχαχαχαχαχα :P

το κρυο εεεεε...ντυνομαστε σαν τον αστραπογιαννο,λιγη σοκολατιτσα,καμια σουπιτσα,κατι κανουμε.

τον παγο δε μπορω με τιποτα,καθε πρωι για να παω στη δουλεια,κανω ελευθερο με διπλα τολουπ, αξελ,ουτε ο νουρεγιεφ τοση χαρη.πως δεν εχω σπασει ακομα κανα ποδι?:rolleyes:

εσεις τι νεα?πως τα περνατε?πως παει η δουλεια?

Αγγελικουλα τι κανετε εσεις?πως τα περνατε?τι κανει το κοριτσι σου κ πως τα παει ο λεβεντης σου?η δουλεια καλα?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε πολύ κοντά !!!!

Για την ακρίβεια μένω πάνω από το λιμανάκι στον Σταυρό, κάτω από την Πλατεία Καρπάθου.

Καμιά συνάντηση έχετε κανονίσει ?

Ή προτίθεστε να κανονίσετε ????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Είμαστε υπό συζήτηση. Μάλλον μόλις στρώσει λίγο ο καιρός θα το οργανώσουμε!
Ωραία !!!!!!!!

Εκτός απρόοπτου με την δουλειά (εντελώς ακατάστατα ωράρια), θα έρθω!!!!!

Ω πω πω τί βλέπουν τα μάτια μου !!!! Συνάντηση λέει !!! Ουου ! Εγώ με την Αγγελική το παλεύουμε, αλλά έχουμε μείνει στη σκέψη οι ακαμάτρες... χωρίς πλάκα πάντως είναι όντως δύσκολο να συντονιστούμε με τις ηλικίες (και κατ' επέκταση τις ανάγκες δλδ) των παιδιών/της οικογένειας....

Εγώ Χατζικό μου, είμαι η Μεταξία (ή Κάντυ ή Λοβ έτσι με φωνάζουν) έχω 2 παιδάκια όπως βλέπεις και μένω σχεδόν πάνω από τον παλιό Ιππόκαμπο, εκεί κοντά δλδ, αλλά ο παιδότοπος στον Σταυρό είναι το (σχεδόν) μόνιμό μας στέκι ιδίως κάτι Παρασκευές απόγευμα... είναι στάνταρ -όταν "περισσεύει" το ρευστό κιόλας, να μην ξεχνιόμαστε !-

Ξέρω ότι μιλάς με την Γάτα έτσι ???? ΘΕΑ ! Έχουμε βρεθεί κάνα 2 φορές αλλού.... ;)

Άντε βρε κόρες, ας συντονιστούμε επιτέλους !

τσα!να 'μαι κ εγω παλι!

γεια σου σατζικο!!!να σου ζησουν τα μωρουλινια σου!που δουλευεις αν μου επιτρεπεις?

Μεταξακι μου την ειπες σθεναρα ή μου φανηκε?χαχαχαχαχαχα :P

το κρυο εεεεε...ντυνομαστε σαν τον αστραπογιαννο,λιγη σοκολατιτσα,καμια σουπιτσα,κατι κανουμε.

τον παγο δε μπορω με τιποτα,καθε πρωι για να παω στη δουλεια,κανω ελευθερο με διπλα τολουπ, αξελ,ουτε ο νουρεγιεφ τοση χαρη.πως δεν εχω σπασει ακομα κανα ποδι?:rolleyes:

εσεις τι νεα?πως τα περνατε?πως παει η δουλεια?

Αγγελικουλα τι κανετε εσεις?πως τα περνατε?τι κανει το κοριτσι σου κ πως τα παει ο λεβεντης σου?η δουλεια καλα?

όχι Κατερινιώ μου ΔΕΝ στην είπα... χαριτολογούσα (ως συνήθως)... Να, εμείς οι Τοξότες αυτά παθαίνουμε... πλάκα-πλάκα και ο άλλος στεναχωριέται άθελά μας ! Σορρυ κοριτσάκι αν σε στεναχώρησα !

Γέλασα πολύ με την περιγραφή σου !!!! :-P

Είμαστε καλά, οι δουλειές καλά, τα παιδάκια μας ευτυχώς καλά... πέρασε μια περίοδος που ήταν άρρωστα το ένα κοντά στο άλλο αλλά ευτυχώς ήταν "αναίμακτο" χωρίς κάτι ιδιαίτερα σοβαρό...

κρύο κι εδώ και δεν είμαστε και ιδιαίτερα συνηθισμένοι κιόλας !

Υ.Γ. είδες ??? την Αγγελικούλα ρωτάς, εγώ πετάγομαι !!! χα χα !

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα τι κανετε εσεις?πως τα περνατε?τι κανει το κοριτσι σου κ πως τα παει ο λεβεντης σου?η δουλεια καλα?

Καλημέρα Κατερίνα!

Κοίτα να προπονηθείς καλά για να πάρεις μέρος στο Dancing on ice!!!

Εμείς σε γενικές γραμμές καλά είμαστε. Με το κρύο έχουμε περιορίσει λίγο τις εξόδους μας. Η κόρη μου είναι καλά κι εκείνη αν και λίγο συναχωμένη όπως και ο μικρός μου αλλά δεν ανησυχώ κι αυτά στο πρόγραμμα είναι!

Στην δουλειά περιμένουμε τις εξελίξεις μια και ο τραπεζικός κλάδος στον οποίο δουλέυω τώρα θα αρχίσει να πλήτεται από τα νέα μέτρα!:confused::confused::confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ω πω πω τί βλέπουν τα μάτια μου !!!! Συνάντηση λέει !!! Ουου ! Εγώ με την Αγγελική το παλεύουμε, αλλά έχουμε μείνει στη σκέψη οι ακαμάτρες... χωρίς πλάκα πάντως είναι όντως δύσκολο να συντονιστούμε με τις ηλικίες (και κατ' επέκταση τις ανάγκες δλδ) των παιδιών/της οικογένειας....

Εγώ Χατζικό μου, είμαι η Μεταξία (ή Κάντυ ή Λοβ έτσι με φωνάζουν) έχω 2 παιδάκια όπως βλέπεις και μένω σχεδόν πάνω από τον παλιό Ιππόκαμπο, εκεί κοντά δλδ, αλλά ο παιδότοπος στον Σταυρό είναι το (σχεδόν) μόνιμό μας στέκι ιδίως κάτι Παρασκευές απόγευμα... είναι στάνταρ -όταν "περισσεύει" το ρευστό κιόλας, να μην ξεχνιόμαστε !-

Ξέρω ότι μιλάς με την Γάτα έτσι ???? ΘΕΑ ! Έχουμε βρεθεί κάνα 2 φορές αλλού.... ;)

Άντε βρε κόρες, ας συντονιστούμε επιτέλους !

όχι Κατερινιώ μου ΔΕΝ στην είπα... χαριτολογούσα (ως συνήθως)... Να, εμείς οι Τοξότες αυτά παθαίνουμε... πλάκα-πλάκα και ο άλλος στεναχωριέται άθελά μας ! Σορρυ κοριτσάκι αν σε στεναχώρησα !

Γέλασα πολύ με την περιγραφή σου !!!! :-P

Είμαστε καλά, οι δουλειές καλά, τα παιδάκια μας ευτυχώς καλά... πέρασε μια περίοδος που ήταν άρρωστα το ένα κοντά στο άλλο αλλά ευτυχώς ήταν "αναίμακτο" χωρίς κάτι ιδιαίτερα σοβαρό...

κρύο κι εδώ και δεν είμαστε και ιδιαίτερα συνηθισμένοι κιόλας !

Υ.Γ. είδες ??? την Αγγελικούλα ρωτάς, εγώ πετάγομαι !!! χα χα !

Καλημέρα Μεταξία!!!

Βλέπω εκτελείς και χρέη Αγγελικού εκπροσώπου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφού έβαλα υστερόγραφον..... με κεφαλαία κιόλας !!!! :tongue::tongue::tongue:

Κανένα πρόβλημα γλυκέ μου Καψή!! ( είναι ο κοινοβουλευτικός μας εκπρόσωπος, αν δεν κάνω λάθος!);)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

όχι Κατερινιώ μου ΔΕΝ στην είπα... χαριτολογούσα (ως συνήθως)... Να, εμείς οι Τοξότες αυτά παθαίνουμε... πλάκα-πλάκα και ο άλλος στεναχωριέται άθελά μας ! Σορρυ κοριτσάκι αν σε στεναχώρησα !

χαχαχαχαχαχαχαχα ε,οχι κ να με στεναχωρησες!το πιασα το αστειο για αυτο κ το συνεχισα ;):D ειμαι κ εγω πειραχτηρι !!

αν ειναι δυνατον να μην κανουμε κ λιγο χου-μορ!!!

καλε αφου σε ρωτη-ξα κ τα νεα σας κ τι κανετε!

αφου ειναι καλα τα παιδια τωρα,αυτο μετραει.κ εμεις δεν εχει λιγες ημερες που συνηλθαμε κ περασαμε πααααααρα πολλα απ την πρωτοχρονια.

πως τα περασατε στις διακοπες των χριστουγεννων?πηγατε πουθενα ή εκανες τιποτα σπιτι?ησουν καλο κοριτσι?σου εφερε δωρακια ο αη βασιλης ;)


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κατερίνα!

Κοίτα να προπονηθείς καλά για να πάρεις μέρος στο Dancing on ice!!!

Εμείς σε γενικές γραμμές καλά είμαστε. Με το κρύο έχουμε περιορίσει λίγο τις εξόδους μας. Η κόρη μου είναι καλά κι εκείνη αν και λίγο συναχωμένη όπως και ο μικρός μου αλλά δεν ανησυχώ κι αυτά στο πρόγραμμα είναι!

Στην δουλειά περιμένουμε τις εξελίξεις μια και ο τραπεζικός κλάδος στον οποίο δουλέυω τώρα θα αρχίσει να πλήτεται από τα νέα μέτρα!:confused::confused::confused:

ααααα ναι,το χουν κ στην ελλαδα αυτο ε???

δινουν τουλαχιστον τα χρηματα σε ιδρυματα?αν κ δεν παρακολουθω το εγγλεζικο ξερω πςω εδω ολα αυτα τα ριαλιτι τα δινουν σε τσαριτις.

κ εσενα αρρωστα ηταν ε?ειναι η περιοδος μου φαινεται.

εσεις πως τα περασατε στις γιορτες?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

ααααα ναι,το χουν κ στην ελλαδα αυτο ε???

δινουν τουλαχιστον τα χρηματα σε ιδρυματα?αν κ δεν παρακολουθω το εγγλεζικο ξερω πςω εδω ολα αυτα τα ριαλιτι τα δινουν σε τσαριτις.

κ εσενα αρρωστα ηταν ε?ειναι η περιοδος μου φαινεται.

εσεις πως τα περασατε στις γιορτες?

Καλημερούδια!!!

Λένε Κατερινάκι πως τα δίνουν, ελπίζω να είναι αλήθεια.

Οι γιορτές μας ήταν ήσυχες και οικογενειακές. Ανήμερα τα Χριστούγεννα γιόρταζε ο Χρηστάκος μου οπότε μαζευτήκαμε γύρω στα 15 άτομα το μεσημέρι στο σπίτι μου και φάγαμε. Καλά περάσαμε. Επειδή ήμουν καλό παιδί κατά την διάρκεια του 2011 ο Άγιος Βασίλης μου έκανε δώρο ένα λούτρινο μα'ίμούδι που κράταγε μία καρδιά που έλεγε kiss me και αν το πίεζες σε ένα σημείο έστελνε και φιλάκια!!!!

Εσένα σου έφερε δώρο ο Άγιος Βασίλης??


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!!!

Λένε Κατερινάκι πως τα δίνουν, ελπίζω να είναι αλήθεια.

Οι γιορτές μας ήταν ήσυχες και οικογενειακές. Ανήμερα τα Χριστούγεννα γιόρταζε ο Χρηστάκος μου οπότε μαζευτήκαμε γύρω στα 15 άτομα το μεσημέρι στο σπίτι μου και φάγαμε. Καλά περάσαμε. Επειδή ήμουν καλό παιδί κατά την διάρκεια του 2011 ο Άγιος Βασίλης μου έκανε δώρο ένα λούτρινο μα'ίμούδι που κράταγε μία καρδιά που έλεγε kiss me και αν το πίεζες σε ένα σημείο έστελνε και φιλάκια!!!!

Εσένα σου έφερε δώρο ο Άγιος Βασίλης??

κ του χρονου σας ευχομαι!!!χρονια πολλα εστω κ αργα για τον γιοκα σου!φανταζομαι θα κουραστηκες με ολες αυτε τις ετοιμασιες?εμεις πηγαμε στην πεθερα μου,καπου στα 8 ατομα ημασταν,καλα ηταν κ φετος.ησυχα κ απλα.ετσι ακριβως οπως τα ηθελα

εγω ημουν ατακτη το 11 οποτε δε μου εφερε τιποτε ο αη βασιλης :P:p:p:cool:


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...