Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Για το ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ έχεις τηλέφωνο ?

Ο ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ άπαιχτος !!!!

Έχει ανοίξει καιρό ? Δεν το είχα πάρει χαμπάρι ....

Δεν τρώω κόκκινο κρέας και το κοτόπουλο συνήθως είναι άχυρο, σε αυτόν ήταν φοβερό !!!!!!

2104182920 θα του ζητήσεις κοτόπουλο παιδάκια στα κάρβουνα με την σάλτσα χωριστά... το τσούζει λίγο στο λεμόνι η αλήθεια είναι αλλά μιλάμε για το πιο ωραίο κλάσικ κοτόπουλο ! και αργεί να το φέει... θα υπολογίζεις 40-45 λεπτά...

(ειχα μπροστά μου το ντελίβερυ τετράδιο.. ε ???? δεν το ξέρω απ' έξω !!!!);)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2104182920 θα του ζητήσεις κοτόπουλο παιδάκια στα κάρβουνα με την σάλτσα χωριστά... το τσούζει λίγο στο λεμόνι η αλήθεια είναι αλλά μιλάμε για το πιο ωραίο κλάσικ κοτόπουλο ! και αργεί να το φέει... θα υπολογίζεις 40-45 λεπτά...

(ειχα μπροστά μου το ντελίβερυ τετράδιο.. ε ???? δεν το ξέρω απ' έξω !!!!);)

Θα το δοκιμάσουμε σύντομα !!!!!

Το άλλο άμα θέμε το πιστεύουμε:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Πάω για τούφες, είμαι ρετάλι, τα λέμε αύριο, καληνύχτα.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε κοριτσια?

εχασα επεισοδια?

τι για κοψιδια ειπατε,τι για καμπιες κ ρεταλια?τ:D

χατζικο,

τωρα πλεον λεω Δοξα τω Κυριω γιατι που μιλαω με φαμιλια κ φιλεναδες,που δεν τους πανε καλα τα πραγματα,δεν εχω την πολυτελεια για γκρινιες,οποτε ναι.καλα ειναι εδω.

κ εμενα μου αρεσει πολυ η σκωτια,ειχα παει μια χρονια για χογκμανι ;)

ειμαι νοσ/τρια ζω κ εργαζομαι τα τελευταια 6χρονια.κ τα τελευταια 2 χρονια κανω ειδικοτητα στην οφθ/για

αυτ(ι)α

τα αλλα πειραιωτακια τι καμνουν?

καλα δε ντρεπουστε λιγο?μιλατε στο ξενιτεμενο για κοψιδια κ κοκορετσια???!:tongue::tongue::D:D:p


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

πέρασε μια μέρα που δεν είχα δίκτυο...εγώ με την Αγγελική... χα χα

Ναι είχε πολύ συννεφιά και η επικοινωνία ήταν προβληματική:tongue::tongue::tongue:

(μην μου δίνετε σημασία λέω καμία βλακεία να περνάει η ώρα... έχω τόοοοσα στο μυαλό μου, είμαι και λίγο ξανθιά -βαμμένη - γιατί με τις φυσικές δεν έχω θέμα.... )

το ωραίο είναι ότι το απόγευμα λέω "ας πάμε στον παιδότοπο" {είχαμε κάτι δωρεάν εισόδους γι' αυτό}... από τις 5.30 μέχρι τις 8.30 που φύγαμε έκανα ένα τσιγάρο μόνο, κι αυτό γιατί μου είπε η κοπέλα "Πηγαίνετε έξω ειμαι εγώ εδώ".. και είχαν έρθει 3 κάμπιες με πιο μεγάλα παιδάκια του νηπιαγωγείου δλδ ΔΕΝ είχαν δώσει καμία σημασία ούτε στιγμή στα παιδιά (είτε σφαζόντουσαν είτε οτιδήποτε) είχαν πιάσει το λακριντί κι έλυσαν όλα τα θέματά τους.... ναι ναι και την ώρα που έντυνα τα δικά μου για να φύγουμε... ακούω την μια να λέει "Πω πω με τσάκισε σήμερα η κόρη μου... δεν κάθησε καθόλου καλά στον παιδότοπο !!!" ντόινγκ !!!!

Γυρνάω, την κοιτάω... πώς κρατήθηκα να μην αρχίσω τα Γαλλικά μου (και τα κανονικά και τα Πειραιώτικα) ένας Θεός ξέρει !

Έλεος !!!! Θες να κάτσεις κυρία μου ???? Κάτσε ! Αλλά κατέβα απ' τον σταυρό... θέλουν κι άλλοι να πάρουν σειρά !!!

αυτά - σας τα είπα και ξεθύμανα ..............εις αύριο με υγεία !

Και μόνο που το διάβασα συγχίστηκα, φαντάσου να το ζόυσα κιόλας:confused::confused::confused:

όχι ... να κανονίσουμε τριετάκι !!!! :P κάτσε να βρούμε δίκτυο πρώτα είπαμε !!!

Βροχή και κρύο καιρός για.........τρίο:tongue::tongue::tongue::tongue:

τι εγινε ρε κοριτσια?

εχασα επεισοδια?

τι για κοψιδια ειπατε,τι για καμπιες κ ρεταλια?τ:D

χατζικο,

τωρα πλεον λεω Δοξα τω Κυριω γιατι που μιλαω με φαμιλια κ φιλεναδες,που δεν τους πανε καλα τα πραγματα,δεν εχω την πολυτελεια για γκρινιες,οποτε ναι.καλα ειναι εδω.

κ εμενα μου αρεσει πολυ η σκωτια,ειχα παει μια χρονια για χογκμανι ;)

ειμαι νοσ/τρια ζω κ εργαζομαι τα τελευταια 6χρονια.κ τα τελευταια 2 χρονια κανω ειδικοτητα στην οφθ/για

αυτ(ι)α

τα αλλα πειραιωτακια τι καμνουν?

καλά είναι!

καλα δε ντρεπουστε λιγο?μιλατε στο ξενιτεμενο για κοψιδια κ κοκορετσια???!:tongue::tongue::D:D:p

Άντε τι κάθεσαι εκεί, έλα να σε κεράσουμε!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε κοριτσια?

εχασα επεισοδια?

τι για κοψιδια ειπατε,τι για καμπιες κ ρεταλια?τ:D

χατζικο,

τωρα πλεον λεω Δοξα τω Κυριω γιατι που μιλαω με φαμιλια κ φιλεναδες,που δεν τους πανε καλα τα πραγματα,δεν εχω την πολυτελεια για γκρινιες,οποτε ναι.καλα ειναι εδω.

κ εμενα μου αρεσει πολυ η σκωτια,ειχα παει μια χρονια για χογκμανι ;)

ειμαι νοσ/τρια ζω κ εργαζομαι τα τελευταια 6χρονια.κ τα τελευταια 2 χρονια κανω ειδικοτητα στην οφθ/για

αυτ(ι)α

τα αλλα πειραιωτακια τι καμνουν?

καλα δε ντρεπουστε λιγο?μιλατε στο ξενιτεμενο για κοψιδια κ κοκορετσια???!:tongue::tongue::D:D:p

Τι να λέμε τώρα, τέτοιο πακέτο ποτέ.........

Τέσπα, το κεφάλι ψηλά και στο μέτωπο, δεν μας παίρνει για πέσιμο.

Πάω για Μπαρμπαδήμο, μπήκα στο σπίτι στις 9............


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

chatzico τον τιμήσατε χτες τον Μπαρμπαδήμο?

Οι υπόλοιπες είστε καλά? Εμείς έχουμε την Κωνσταντίνα με μπουκωμένη μύτη, τρέχουν και τα μάτια της, ψιλιβήχει κιόλας....Την ξεκίνησα σιροπάκι για τον βήχα κι ελπίζω να μείνει εκεί και να μην κυλησει περισσότερο....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

..............

Πάω για Μπαρμπαδήμο, μπήκα στο σπίτι στις 9............

Εσύ μπήκες σπίτι στις 9 κι εγώ πάρκαρα στις 9.25 χα χα υπάρχουν και χειρότερα !!!! 10 παρά τέταρτο άλλαξα ρούχα να φανταστείς !

Κουράγιο... τα πρώτα 100 δεν λένε ότι είναι τα δύσκολα ????:tongue:

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

chatzico τον τιμήσατε χτες τον Μπαρμπαδήμο?

Οι υπόλοιπες είστε καλά? Εμείς έχουμε την Κωνσταντίνα με μπουκωμένη μύτη, τρέχουν και τα μάτια της, ψιλιβήχει κιόλας....Την ξεκίνησα σιροπάκι για τον βήχα κι ελπίζω να μείνει εκεί και να μην κυλησει περισσότερο....

Περαστικά στην Κωνσταντίνα. Κι εγώ ελπίζω να μην είναι κάτι πιο σοβαρό... Σχολείο την έστειλες ή έμεινε σπίτι ?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μπήκες σπίτι στις 9 κι εγώ πάρκαρα στις 9.25 χα χα υπάρχουν και χειρότερα !!!! 10 παρά τέταρτο άλλαξα ρούχα να φανταστείς !

Κουράγιο... τα πρώτα 100 δεν λένε ότι είναι τα δύσκολα ????:tongue:

Περαστικά στην Κωνσταντίνα. Κι εγώ ελπίζω να μην είναι κάτι πιο σοβαρό... Σχολείο την έστειλες ή έμεινε σπίτι ?

Την έστειλα γιατί δεν έκανε πυρετό. Εκτος από αυτό δεν θέλει να χάνει μαθήματα και ειδικά τα μαθηματικά που η δασκάλα τους τα αναλύει πολύ καλά κι έτσι δεν χρειάζεται να διαβάσει ιδιάιτερα στο σπίτι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Την έστειλα γιατί δεν έκανε πυρετό. Εκτος από αυτό δεν θέλει να χάνει μαθήματα και ειδικά τα μαθηματικά που η δασκάλα τους τα αναλύει πολύ καλά κι έτσι δεν χρειάζεται να διαβάσει ιδιάιτερα στο σπίτι.

Αχου το μωρέ ... τί καλό παιδί είναι αυτό !!! "Διαβαστερό" !!!:rolleyes:

εμάς , πάλι, η κάλη μου η δασκάλα στο Δημοτικό (καλή της ώρα) δεν μου τα εξηγούσε καλά στα μαθηματικά κι έμεινα στούρνος -με όλη την σημασία της λέξης όμως-.... :cool: ντιπ για ντιπ... άντε, μέχρι το ένα κι ένα κάτι γίνεται... εμ βέβαια, αφού την άκουγα συνέχεια που έλεγε "άσ' την είναι καλή στα άλλα..." διάβαζα κι εγώ τα "άλλα" αυτά που μου άρεσαν ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν καλή στα μαθηματικά μέχρι 2η Γυμνασίου. Μέχρι τότε έλεγα πως θα γινόμουν μαθηματικός! Μετά μας ανέλαβε ένας μαθηματικός, ο Θεός να τον κάνει, που με έκανε να τα σιχαθώ. Και το αποκορύφωμα ήταν στην 2η Λυκείου που έχοντας αποφασίσει να ακολουθήσω 3η δέσμη, εκανα το λάθος να ζητήσω από το ζώο που είχαμε τότε να μου βάλει ένα βαθμό για να περάσω στο μάθημα του ούτως ώστε να κάνω προετοιμασία το καλοκαίρι για 3η δέσμη και ο κάφρος με άφησε μετεξεταστέα!!!!

Βέβαια πείσμωσα και το Σεπτέμβρη του έγραψα μαθηματικά 18 και έτριβε τα μάτια του αλλά εξαιτίας του είχα χάσει την προετοιμασία μου.

Τα θυμήθηκα και φούντωσα:confused::confused::confused::confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Πειραιωτάκια!

chatzico τον τιμήσατε χτες τον Μπαρμπαδήμο?

Οι υπόλοιπες είστε καλά? Εμείς έχουμε την Κωνσταντίνα με μπουκωμένη μύτη, τρέχουν και τα μάτια της, ψιλιβήχει κιόλας....Την ξεκίνησα σιροπάκι για τον βήχα κι ελπίζω να μείνει εκεί και να μην κυλησει περισσότερο....

Ω ναι !!!!!!!!!!!

Έμεινε και η μανούλα μου εχθές στο σπίτι και .... της μαγείρεψα ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟ......

Εσύ μπήκες σπίτι στις 9 κι εγώ πάρκαρα στις 9.25 χα χα υπάρχουν και χειρότερα !!!! 10 παρά τέταρτο άλλαξα ρούχα να φανταστείς !

Κουράγιο... τα πρώτα 100 δεν λένε ότι είναι τα δύσκολα ????:tongue:...

Πάσο:cool::cool::cool:

Εμένα ο πιτσιρίκος εχθές με εμετούς, 3 έκανε το βράδυ, ούτε νερό δεν κράταγε.

Σήμερα το πρωί, μου είπε η μαμά μου, έκανε 2 το πρωί, ήταν ρετάλι, δεν μπορούσε να περπατήσει.

Μετά πήρε το όμοιο φάρμακο και συνήλθε.

Είχα εγώ μια τέτοια κατάσταση την περασμένη εβδομάδα, ίωση μιας ημέρας.

Μετά η μικρή, μια από τα ίδια, δύο ημέρες εμετούς.

Ελπίζω ο πιτσιρίκος να το ξεπεράσει γρήγορα επίσης.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι !!!!!!!!!!!

Έμεινε και η μανούλα μου εχθές στο σπίτι και .... της μαγείρεψα ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟ......

Υποθέτω πως παίνεψε τις μαγειρικές σου ικανότητες!!!!!!

Πάσο:cool::cool::cool:

Εμένα ο πιτσιρίκος εχθές με εμετούς, 3 έκανε το βράδυ, ούτε νερό δεν κράταγε.

Σήμερα το πρωί, μου είπε η μαμά μου, έκανε 2 το πρωί, ήταν ρετάλι, δεν μπορούσε να περπατήσει.

Μετά πήρε το όμοιο φάρμακο και συνήλθε.

Είχα εγώ μια τέτοια κατάσταση την περασμένη εβδομάδα, ίωση μιας ημέρας.

Μετά η μικρή, μια από τα ίδια, δύο ημέρες εμετούς.

Ελπίζω ο πιτσιρίκος να το ξεπεράσει γρήγορα επίσης.

Περαστικά σας!!!

κατερινάκι γειά σου!!!! Στα 30 μικρά δεν θα είναι ακόμη????:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι !!!!!!!!!!!

Έμεινε και η μανούλα μου εχθές στο σπίτι και .... της μαγείρεψα ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟ......

Πάσο:cool::cool::cool:

Εμένα ο πιτσιρίκος εχθές με εμετούς, 3 έκανε το βράδυ, ούτε νερό δεν κράταγε.

Σήμερα το πρωί, μου είπε η μαμά μου, έκανε 2 το πρωί, ήταν ρετάλι, δεν μπορούσε να περπατήσει.

Μετά πήρε το όμοιο φάρμακο και συνήλθε.

Είχα εγώ μια τέτοια κατάσταση την περασμένη εβδομάδα, ίωση μιας ημέρας.

Μετά η μικρή, μια από τα ίδια, δύο ημέρες εμετούς.

Ελπίζω ο πιτσιρίκος να το ξεπεράσει γρήγορα επίσης.

ΟΚ, άλλη μια ρουκέτα.......

ΕΛΠΊΖΩ τα παιδιά να είναι καλύτερα σήμερα ! Ομοιό κι εσεις ε ???:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...