Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

babyjes καλη λευτερια κοπελα μου!!!!!!!! κι εσυ πατριωτισσα ε????? εσυ ποιο γιατρο εχεις?????? ευτυχως που ανακαινηστηκε η κλινικη κι εγιναν ανθρωπινα τα δωματια!!!! τα υπολοιπα... θα δειξει!!!!!!!!!!

miamama με το πονο μου παιζεις???????? ΠΗΤ εχω 20/11 παντως οποτε 1 βδομαδουλα εμεινε το πολυ......

εχω τον Ψαρακη και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη!εσυ ποτε με το καλο?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπα αυτή αγχώνεται πολύ κι ας είναι το δεύτερο!!

εγώ πάλι ευτηχώς δεν είχα καθόλου άγχος...

αναίσθητη με λέει!!!

γιάυτό μην αγχώνεσαι...όλα καλά θα πάνε κι όλα θα γίνουν!!

Link to comment
Share on other sites

babyjes το ειπα κι ολας... 20/11 πρωτα ο θεος το αργοτερο!!!

δε μας ειπες τι ειναι το μωρο??? δουλευεις ή σπιτι???

sorry αλλα ειμαι λιγο αφηρημενη γιατι προσπαθω να βαλω το τικερακι μου και ενα avatar και δεν μπορω.περιμενω κοριτσακι και ειναι το πρωτο μου.προς το παρον δουλευω και λεω να σταματησω μεσα δεκεμβρη γιατι αντεχω ακομα. κανω δουλεια γραφειου.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι ο δικος μου αυτο κανει, σε ξεαγχωνει εντελως μιλαμε, και ειναι τρομερα καλος και ευγενικος αλλα εγω μετα αγχωνομαι χειροτερα μηπως τα παιρνει ελαφρα ολα... αλλα απλα ολα πηγαν τελεια στην εγκυμοσυνη μου.... καλα ειμαι τρελη τελειως το ξερω.......!!!!!!!!!!!!!!

babyjes κι εγω δουλευα και οδηγουσα μεχρι που μπηκα στο μηνα μου... (δουλεια γραφειου επισης)


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια για τον κυπαρο παρολο που ειναι απο τους νεους γιατρους στην κερκυρα εχω ακουσει τα καλυτερα.και απο ιατρικη αποψη αλλα και οικονομικη.θα γεννησεις κανονικα ή εχεις προγραμματισει καισαρικη?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρα, σπιτι εχεις να μεινεις οσο θες και προγραμματισμενα θα πας λογω ΚΤ οποτε εννοειται... Ειπαμε ολα καλα με το νησακι μας αλλα απο θεματα υγειας δυστυχως ειμαστε πολυυυυυ πισω....

Εδω που μενεις????? Για πες και ηλικια... Μπας και γνωριζομαστε?????

Καλημέρα κορίτσια !!Δεν μπορώ άλλο τη Βροχή!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: Irida μένω στην Πόλη και είμαι 29 χρονών, για λέγε εσύ?

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια για τον κυπαρο παρολο που ειναι απο τους νεους γιατρους στην κερκυρα εχω ακουσει τα καλυτερα.και απο ιατρικη αποψη αλλα και οικονομικη.θα γεννησεις κανονικα ή εχεις προγραμματισει καισαρικη?

ναι ειναι νεος. κι εμενα μου τον συστησαν και πηγα...

ελπιζω να γεννησω ΦΤ δεν εχουμε κανονισει τπτ... αν δε γινει κατι μονο του μεχρι την ΠΗΤ θα κανει προκληση και... ο θεος βοηθος πως θα καταληξει!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια !!Δεν μπορώ άλλο τη Βροχή!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: Irida μένω στην Πόλη και είμαι 29 χρονών, για λέγε εσύ?

Ασε απορω ως ποτε θα βρεχει!!!!!!!!!! Εγω μενω κοντα στα τζαμπο και ειμαι 24,5 αρα απο σχολειο δε γνωριζομαστε....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και από εμένα συμπατριώτησες και συμφορίτισες. τι ακούω πολλά μωράκια έρχονται στην παρέα μας άντε με το καλό βρε όλα να πάνε καλά σε όλες. φιλιά πολλά και για εμάς που έχουμε ζουζουνάκια ας κανονήσουμε κανένα καφέ καφέ όταν σταματήσει να βρέχει ε? Λέω εμάς γιατί από οτι διάβασα οι περισσότερες γεννάτε από μέρα σε μέρα άντε με ένα πόνο φιλιά πολλά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...