Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγώ έχω την μαρινάρου,είναι καλή και νέα!!

μου αρέσει ο γιατρός να είναι νέος,δεν μπορώ να πηγαίνω σε γερόντια...

για τον σαλβάνο δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...δεν έχει υπομονή με τα παιδιά.

αλλά και πάλι όλα είναι σχετικά.αν πας σε κάποιον και δεν σου αρέσει,φεύγεις...

ντόπλερ είχα κάνει κι εγώ, όλες κάνουν καμμιά εβδομάδα πριν γεννήσουν.

στην κλινική το κάνεις.

κορίτσια όλα καλά θα πάνε...κι εγώ ντρεπόμουν αλλά εκείνη την στιγμή δεν σκέφτεσαι τίποτα.

εμένα στο νοσοκομείο στα γιάννενα κάθε μέρα με έβλεπαν ένα σωρό γιατροί!!

τίποτα δεν έμεινε κρυφό!!!χεχε

γεωργία έχεις βοήθεια για τα δύδιμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν η μαριναρου ειναι αυτη που ειναι απεναντι απο τον γυαλινο πυργο εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια.γεωργια μου θα εβαζα και εγω τον καλο μου να με ξυρισει αλλα δεν του εχω καμια εμπιστοσυνη.το δωματιο για μικρα το εχεις ετοιμο?εγω της μικρης μου ναι αλλα το εφτιαξε αποκλειστικα ο αντρας μου.το εκανε unisex με θεμα τον winnie.εγω το ηθελα λιγο πιο κοριτσιστικο.αλλα αντε να βγαλεις ακρη με τον δικο μου.μου φαινεται οτι θα γινει σαν τον πετρο φιλιππιδη στο 50/50:p


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τυχερή γεωργία γιατί θα την χρειαστείς!!!

εγώ δεν είχα καθόλου...μόνοι μας εγώ κι ο άντρας μου...και ήρθα στην δουλειά με το μωρό 10 ημερών!!!

φλεβάρη μήνα.

η μαμά μου είναι 46 χρονών αλλά δουλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου αν επιτρεπεται ποσο χρονων ειστε γιατι απ'οτι βλεπω οι μαμαδες ειναι αρκετα νεες και πρεπει να ειστε και εσεις μικρουλες.εμενα η μαμα μου ειναι 49 και εγω μολις πριν εβδομαδα εκλεισα τα 26:rolleyes:


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mia mama την εχεις βαπτισει την μικρη σου ή ακομα?εγω ακομα δεν γεννησα και σκεφτομαι υπερπαραγωγη βαπτιση.θελω να την βαπτισω τον μαη του 2011 αλλα θα ειναι 15 μηνων και δεν θελω πιο νωρις γιατι θα ειναι σαρακοστη και πιο πριν χειμωνας και δεν μ'αρεσει.καμια ιδεα καμια στην ψωναρα μανα?:confused::-P


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...