Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωχ μη λετε για πλυντηρια καλε! ειναι το μονιμο βασανιστηριο ολων μου φαινεται... κι εγω δεν εχω τεντες πουθενα οποτε μονο οταν δε βρεχει ή αν αγανακτησω μεσα στο σπιτι μπροστα στο καλοριφερ και στον αφυγραντηρα.... αλλα τωρα του μωρου θα τα βαζω στο στεγνωτηριο... εχω ενα πλυντηριο στεγνωτηριο της αριστον σε 1 συσκευη αλλα λυπαμαι τα ρουχα και δεν τα βαζω.... μ@ζοχισμος ε? ε????????? αλλα τα λυπαμαιιιιιιιιιιιι αφηστε που καινε τρομερο ρευμα αυτα και πρπει να δουλευει τουλαχιστον 3 ωρες ειδικα για βαμβακερα.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορες!απότι βλεπω σας πλακωσαν τα σκεπασματα:Pσημερα η μερα ειναι ειναι φανταστικη αρα μπορειται να το εκμεταλευτειτε οποια μπορει να παει για κανα καφεδακι στο λιστον.ιριδα με το καλο το μωρακι σου!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καφέ στο λιστόν ε???

ωραία θα ήταν!!

αλλά είμαι δουλειά!!

καλημέρα σας είπα?

έχω ξεκινήσει με τα πλυντήρια πυρετωδώς!!!

το στεγνωτήριο είναι για ώρα ανάγκης...τα χαλάει τα ρούχα!

βέβαια αυτές οι μέρες ανάγκη ήταν!!

με το καλό ίριδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα.

Ίριδα πώς νιώθεις; Καλά θα πάνε όλα, μην ανησυχείς. Σε μία εβδομάδα θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά. Αχ σε ζηλεύω. Θέλω να μείνω έγκυος ξανά και να ξαναζήσω τη γέννα. Τι τέλεια μέρα που ήταν.......!


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

έχω ξεκινήσει με τα πλυντήρια πυρετωδώς!!!

το στεγνωτήριο είναι για ώρα ανάγκης...τα χαλάει τα ρούχα!

βέβαια αυτές οι μέρες ανάγκη ήταν!!

Σαπίσαμε! Ήμαρτον πια με αυτές τις βροχές. Εγώ τα ρούχα τα στεγνώνω στα καλοριφέρ. Τι να κάνω;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!! η αληθεια ειναι ενα αγχος το χω γιατι ποτε δε ξερεις πως θα εξελιχθει η γεννα (οπως λεει και ο dr) αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και να σκεφτομαι μονο το αποτελεσμα οτι θα χουμε τη μπεμπουλα μας σε λιγες μερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ίριδα με το καλό η μπεμπούλα σου !!! Εγώ φεύγω της 18/11 πάω να μείνω Αθήνα και να περιμένω 5/12!!!Ουφ δεν αντέχω άλλο ,σήμερα πήγαμε γιατρό και είναι 2300 και 2200 το άλλο μπεμπάκι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρα Γεωργια μου! Αρα πλησιασαν και σενα οι μερες σου... Εγω πηγα σημερα παλι για νστ και εδειξε κατι συσπασεις αρα παμε καλαααααααα!!! Παντως τεταρτη πρωτα ο θεος γενναω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...