Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα. Τι κάνετε; Εγώ τα έχω παίξει με τη δουλειά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!

Γεννησα ΦΤ τελικα στις 17/11 και ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο γιατρο και κλινικη και νοσοκομες κλπ... Δεν ηταν τοσο τραγικα οσο φανταζομουν τελικα....

Δοξα το θεο ολα πηγαν καλα και απο τη δευτερα ειμαστε σπιτακι μας!!!! με τη μπεμπουλα μας!!!!!!!! Μ'εχει πιασει ενας ψιλοπανικος με τη γριπη που εχει ερθει για τα καλα και στο νησι μας αλλα τι να κανουμε, ο θεος ας φυλαει τα μωρακια μας!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς την ίριδα!!!

άσε όλοι αγχωμένοι είμαστε!!

τώρα θα έχεις κι επισκέψεις συνέχεια?

η αδερφή μου το λέει στα μούτρα,όχι επισκέψεις.

θυμάμαι κι εγώ τις πρώτες μέρες με το μωρό...ωραία ήταν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά.

πως πάνε οι εγκυμοσύνες?

εμείς είμαστε στην φάση του μπουσουλήματος...

χθές της κάναμε γιορτούλα λόγω δεύτερου ονόματος...

αλλά η γρίππη μας έχει κάνει ζημιά!!

φοβούντε όλοι!!

Link to comment
Share on other sites

αφηστε βρε κοριτσια με αυτην την γριπη.τα εχω παιξει και δεν ξερω τι να κανω.ας ελπισουμε να πανε ολα καλα.γεωργια η εξεταση ντοπλερ γιατι ειναι και ποτε κανονικα γινεται?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται από την 30 εβδομάδα και μετά ,από όσο κατάλαβα είναι ένας υπέρηχος που μπορεί να σου δείξει πως μεγαλώνουν τα μωρά και την ροή του αίματος που πάει σε αυτά.Στην Κέρκυρα δεν το το είχα ακούσει αυτό ,και καμιά φίλη μου που έχει γεννήσει δεν το ήξερε.Το έμαθα εδώ από τον γιατρό που συνεργάζεται με τον Πασχαλίδη.

Έφυγα από Κέρκυρα πριν 2 εβδομάδες περίπου ,αλήθεια υπάρχουν τόσα κρούσματα απο την γρίπη ? Έχω αρχίσει να ανησυχώ γιατί θέλω να επιστρέψω με το αεροπλάνο με τα μωρά πρίν τα χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται από την 30 εβδομάδα και μετά ,από όσο κατάλαβα είναι ένας υπέρηχος που μπορεί να σου δείξει πως μεγαλώνουν τα μωρά και την ροή του αίματος που πάει σε αυτά.Στην Κέρκυρα δεν το το είχα ακούσει αυτό ,και καμιά φίλη μου που έχει γεννήσει δεν το ήξερε.Το έμαθα εδώ από τον γιατρό που συνεργάζεται με τον Πασχαλίδη.

Έφυγα από Κέρκυρα πριν 2 εβδομάδες περίπου ,αλήθεια υπάρχουν τόσα κρούσματα απο την γρίπη ? Έχω αρχίσει να ανησυχώ γιατί θέλω να επιστρέψω με το αεροπλάνο με τα μωρά πρίν τα χριστούγεννα

δυστυχως υπαρχουν παρα πολλα.εκλεισαν αρκετοι παιδικοι σταθμοι και σχολεια αλλα ολοι την περνανε ανωδυνα.με λιγο πονοκεφαλο και δεκατα.εχεις διαλεξει ποιον-α παιδιατρο θα εχεις εδω στην κερκυρα?εσυ miamama ποιον εχεις?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηρα και εγω διαφορες γνωμες απο ολες τις γνωστες μου και η καθε μια εχει την αποψη της για τον καθενα.αλλος καλος, αλλος κακος.εγω θα παρω τον Σαββανη που ειναι καθηγητης παιδιατρικης και φαντασου ηταν και δικος μου γιατρος.μπορει να ειναι μεγαλος αλλα αριστος στην δουλεια του και εξεταζει τα παιδια σχολαστικα.κατα τ'αλλα πως αισθανεσαι που σε λιγο γεννας?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ να τα πάρω στη αγκαλιά μου , δεν μπορώ να πω ότι είμαι αγχωμένη με την διαδικασία της καισαρικής μάλλον αναίσθητη ,πιο πολύ φοβάμαι για τα μωράκια μου να είναι καλά επειδή θα είναι μικρούλικα .Εσύ πως είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώ να τα πάρω στη αγκαλιά μου , δεν μπορώ να πω ότι είμαι αγχωμένη με την διαδικασία της καισαρικής μάλλον αναίσθητη ,πιο πολύ φοβάμαι για τα μωράκια μου να είναι καλά επειδή θα είναι μικρούλικα .Εσύ πως είσαι?

μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε.μια γνωστη γεννησε πριν κανα μηνα και αυτη διδυμα αγορακια και τωρα ειναι 3,000γρ και 3,300γρ αντιστοιχως και σκανε απο υγεια και ομορφια.εγω αισθανομαι πολυ ωραια μα ταυτοχρονα πολυ ανχωμενη γιατι ειναι ολα πρωτογνωρα και δεν ξερω τι με περιμενει.προς το παρον η μικρη μου εχει παρει θεση και αν ολα πανε καλα θα γεννησω κανονικα.τωρα μπορει να με πεις και παραξενη αλλα το μονο που με ξενερωνει στην φαση της γεννας ειναι το ξυρισμα που θα μου κανουν οι νοσοκομες και το κλυσμα.το θεωρω πολυ ντροπιαστικο, αλλα τι κανω,προς γκρεμος και πισω ρεμα που λενε.


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου πριν μια εβδομάδα ήταν 2300 και 2200 . Εμένα το κλύσμα με ενοχλεί περισσότερο ,για το ξύρισμα λέω να βάλω τον άνδρα παραμονή να με ξυρίσει (χα χα ) !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...