Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγώ έκλεισα τα 29 τον προηγούμενο μήνα Και οι μπέμπηδες τοξοτάκια θα είναι.

εγω περιτριγυριζομαι απο τοξοτες και ειναι απο τα καλυτερα ζωδια.ειναι και ο αντρας μου αλλα ειδα και επαθα για να τον τυλιξω(χα,χα) γιατι ειναι φανατικοι εργενηδες και free τυποι.παντως θα αργησεις να εχεις προβληματα με νυφες:P


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πιστεύω ότι όσο πιο μικρό το βαφτίσεις τόσο το καλύτερο και λιγότερο τραυματικό .Γιατί δεν σκέφτεσαι κατά τον Σεπτέμβριο που θα είναι 8 μηνών?

γιατι τοτε παντρευομαι με θρησκευτικο και δεν θελω να τα κανω ολα μαζι.θελω να χαρω το καθε μυστηριο ξεχωριστα


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

απο καροτσια τι γινεται?εσυ εισαι τυχερουλα γιατι εισαι αθηνα και εχεις ενα σωρο επιλογες.εγω που θελω ενα συγκεκριμενο της bebe comfort δεν το φερνουν λενε γιατι ειναι πολυ βαρυ.ασε που μονο 3-4 μαγαζια εχει εδω με καροτσια.μαλλον θα αναγκαστω να αγορασω ενα πολυμορφικο της chicco απο το πηγη.εσυ miamama ποιο εχεις?


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα από το λητώ ,έχει τα πάντα , δεν είναι γνωστής εταιρείας babystars λέγεται ,στο οποίο τα μωρά είναι πλάι πλάι ,επίσης μου χάρισαν κάτι φίλοι και ένα Mclaren ελαφρώς μεταχειρισμένο ,Οπότε μια χαρά είμαι .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τοξότης κι εγώ!!

εμείς την βαφτίσαμε τον αύγουστο...Έλλη Αικατερίνη.

θρησκευτικό ούτε εμείς έχουμε κάνει ακόμα.

εμένα μου αρέσει να είναι μικρά στην βάφτιση,αλλά αφού έχεις τον γάμο πρώτα,άστο για τον επόμενο χρόνο.

εμείς έχουμε το quinny buzz καρότσι.

ήμουν τρελαμένη πριν μείνω έγκυος με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Ίριδα καλώς μας ήρθες. Γράψε μας κάποια στιγμή την εμπειρία σου. Όλα καλά στο σπίτι με την μπουμπού;

Κορίτσια εμείς παιδίατρο έχουμε το Σαλβάνο. Είναι καταπληκτικός γιατρός και με μεγάλη υπομονή με τα παιδιά. Δεν τον είχα από την αρχή και έχω μετανιώσει. Σας συμβουλεύω όποιον και να διαλέξετε να είναι ΝΕΟΣ. Οι μεγάλοι βαριούνται, δεν έχουν υπομονή και αρκετοί δεν είναι και ενημερωμένοι.

Όσο για καρότσια, εγώ είχα της perego. Καλό καρότσι αλλά βαρύ. Το Καλοκαίρι πήρα ένα της chicco και βρήκα την υγειά μου.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηellooooooooo

Καλως σας βρηκα και παλι κοριτσακια!

Απο παιδιατρο εγω εχω για την ωρα τουλαχιστον τη Κεφαλληνου, λεω για την ωρα γιατι εχει τρομερη δουλεια η γυναικα και δε ξερω τι θα κανω αν εχει αναμονες κλπ αλλα επειδη τη ξερουμε πολλα χρονια την εμπιστευομαι απολυτα και στη κλινικη ερχοταν 2 φορες τη μερα ολες τις ημερες και τελος παντων ειναι πολυυυυ καλη..... και για το θηλασμο υπερ και πολυ αναλυτικη σε οσα λεει....

Απο καροτσι εχω της Inglesina το zippy το πηρα 700ε με δωρο παρκοκρεβατο στις εκπτωσεις τον αυγουστο... Φανταστικο καροτσι πολυ ελαφρυ, κλεινει αληθεια με το ενα χερι αλλα ακριβουτσικο... Παντως αξιζει τα λεφτα του, αν εχετε να τα διαθεσετε....

Τωρα οσο για την εμπειρια της γεννας τι να πω... Επειδη εχουμε εγκυμονουσες δε θελω να πω πολλα.... Ειχα παει στο dr τριτη πρωι 17.11 μια μερα πριν την προκληση που υποτιθεται θα καναμε μιας και εφτανε η ΠΗΤ μου και ειχαμε τη γνωστη εξεταση για τον τραχηλο (1η φορα μου την εκανε σημειωτεον και ουτε που πονεσα καθολου) και δε περνανε 3 ωριτσες με πιανουν πονοι περιοδου... Α λεω απο την εξεταση ειναι... Περναγαν οι ωρες με αυτα τα πονακια... Πηρα τη μαια, λεει δεν ειναι γεννας... Περναγε η ωρα με πρηξαν η μανα μου κλπ και πηρα τηλ το γιατρο 18.00, μου λεει μετρα καθε ποτε σε πιανουν, αλλα εμενα ηταν συνεχομενα τα πονακια ή αντε καθε 2-3 λεπτα... Παντως κι αυτος μου πε δε γεννας τωρα.... Δε περνανε 10 λεπτα, δυναμωνουν λιγο τα πονακια και μου σπανε τα νερα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απιστευτο??????????????????? Παω κλινικη εννοειται μεσα σε μια ωρα, μου λενε δε γεννας σημερα με τιποτα, δεν ειχα διαστολη κλπ κλπ Ε να μη τα πολυλογω, τα πονακια δυναμωναν δυναμωναν και ειχα συσπασεις συνεχεια... Επειδη δεν ειχα διαστολη με βαλανε να περπαταω στο διαδρομο πανω κατω και καθε 20 λεπτα κοιταζαν τη διαστολη... Μονο δυο 20 λεπτα περασαν ηρθε ο αναισθησιολογος μου κανε επισκληρηδιο γιατι ποναγα πολυ και ξαφνικααααααααα η διαστολη πηγε 3 πηγε 6 πηγε 9-10!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε αυτο ηταν!!!! το μωρο ηταν ψηλα και το βγαλαν με βοηθεια βεντουζας αλλα κι εγω 3-4 φορες εσπρωξα και να το κλαμα της μπουμπους μας!!!!!!!! τριτη 17 νοεμβρη 23.50!!!!!!!!!!!! Τελος καλο ολα καλα δοξα το θεο!!!!!!! και φυσιολογικα γεννησα και χωρις προκληση τελικα.... μ'αρεσει που ολοι ηταν σιγουροι οτι δε θα γενναγα ως το πρωι.... αλλα και που να το ξερουν και αυτοι οι κακομοιροι? καθε γεννα ειναι εντελως διαφορετικη....... Τρομερη εμπειρια παντως!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου σε ολες.irida μου πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα και τωρα εχεις την μπουμπου σου αγκαλια.εχω και ιδια ημερομηνια γεννησεως με την μικρη σου σκορπινα!τωρα περιμενουμε να μαθουμε και νεα της γεωργιας για τους πριγκηπες της!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...