Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχαχα πολυ καλο αυτο που εβαλες με τις φατσουλες(καλα πως τα βρησκετε αυτα;;;;;;)

αν εχει καλο καιρο μεχρι το Σαββατο θα κανονισουμε να βρεθουμε για καροτσαδα;;;;;;;

το μικρο σου καλα;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

χρονια πολλα!!!

ναι δεν μας εκανε καλο καιρο γενικα..........δεν πηγαμε πουθενα γιατι φοβομουν για τα μικρα μην ξανα αρρωστισουν.......

περασε και το Πασχα αντε να καλοκαιριαση λιγο τωρα!!!!

το μικρουλι σου καλα;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια και Καλό Μήνα. Έχω πολύ καιρό να γράψω σε αυτό το θέμα. Γενικά είχα περιπέτειες πάρα πολλές. :(:(:( Ίσως κάποιες τα διαβάσατε τα νέα μου..... ήμουν έγκυος και στον 6ο μήνα, λίγο πριν τη Β' Επιπέδου, είδαμε ότι το μωράκι ήταν νεκρό :cry::cry::cry:. Είχαμε και μεγάλη περιπέτεια γιατί πέσαμε στις μέρες που η Κλινική ήταν κλειστή, τρέχαμε στο νοσοκομείο σε άγνωστους γιατρούς.........:cry::cry::cry: Τώρα προσπαθούμε ακόμα να μαζέψουμε τα κομμάτια μας. Ελπίζω το Καλοκαίρι μας να είναι λίγο πιο αισιόδοξο και χαρούμενο. Εσείς είστε όλες καλά;;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και Καλό Μήνα. Έχω πολύ καιρό να γράψω σε αυτό το θέμα. Γενικά είχα περιπέτειες πάρα πολλές. :(:(:( Ίσως κάποιες τα διαβάσατε τα νέα μου..... ήμουν έγκυος και στον 6ο μήνα, λίγο πριν τη Β' Επιπέδου, είδαμε ότι το μωράκι ήταν νεκρό :cry::cry::cry:. Είχαμε και μεγάλη περιπέτεια γιατί πέσαμε στις μέρες που η Κλινική ήταν κλειστή, τρέχαμε στο νοσοκομείο σε άγνωστους γιατρούς.........:cry::cry::cry: Τώρα προσπαθούμε ακόμα να μαζέψουμε τα κομμάτια μας. Ελπίζω το Καλοκαίρι μας να είναι λίγο πιο αισιόδοξο και χαρούμενο. Εσείς είστε όλες καλά;;

καλησπέρα... λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που σας συνέβη και εύχομαι να βρείτε το κουράγιο να το ξεπεράσετε...Για ποιο λόγο συνέβη αυτό το ψάξατε?? ίσως να ήταν καλό να μας πείτε ώστε να αποφευχθεί απο άλλες μανούλες... εύχομαι να αναπαυθεί η ψυχούλα του:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

GiovannaXA μου ποσο λυπαμε......σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια...αν θες να βρεθουμε να παιξουν τα παιδακια μας και να τα πουμε να βγουν απο μεσα σου.......εισαι κοντα στην πολη;;;;

μα τι ατυχια ειναι αυτη.....εμεις εδω ειμαστε στο ελεος του Θεου...μην πεσεις στην αναγκη τους........!!!!!

να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΙΑ84 σε ευχαριστώ..... πραγματικά ήταν και είναι δύσκολα ακόμα..... θα χαρώ να βρεθούμε, και με όποια άλλη μανούλα θέλει, αλλά λόγω εκλογών θα είμαι εύκαιρη μετά τις 24/6. Μένω Τζάβρος αλλά μπαίνω πόλη καθημερινά. Θέλετε να κανονίσουμε;;; ;);););)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι θελουμε(εγω τουλαχιστων!!τωρα αν μας διαβασει και καμια αλλη μανουλα ακομα καλυτερα!!)

λοιπον τοτε μετα τις εκλογες θα τα ξαναπουμε σιγουρα!!!

φιλακια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...