Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

είμαι η Χριστίνα,κερκυραία,έμενα μέχρι τον δεκέμβρη κέρκυρα,τώρα μετακομίσαμε μόνιμα Σουηδία.

έλειπα για χρόνια,από τα 18 μου επέστρεψα μετά από 9 χρόνια,κι έμεινα 4 χρόνια...

έχω ένα κοριτσάκι 3 ετών!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ πολύ κι εσύ το δικό σου!!

ήμουν αγγλία για σπουδές,μετά αθήνα,μετά κέρκυρα και τώρα σουηδία...

αντε να δούμε...

ελπίζω να είναι ο ΄τελευταίος μας σταθμός!!

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγω....καλησπερα:D

irida ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και γερο μπεμπακι!!!!:D

lucilla καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο το μωρο σου.Να ειναι γερο και ευτυισμενο:D:D

areti-eleni τι κανεισ???κρυο πολυ εδω ε??


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγω....καλησπερα:D

irida ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και γερο μπεμπακι!!!!:D

lucilla καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο το μωρο σου.Να ειναι γερο και ευτυισμενο:D:D

areti-eleni τι κανεισ???κρυο πολυ εδω ε??

αν κανει κρυοοοοοο ειναι γιατι εχω το μωρο......


gEsQp2.png

JjRCp2.png

Link to comment
Share on other sites

να΄μαι κι εγώ...είναι παρατημένο το καφέ...

ιριδάκι τι βλέπω????

με το καλό!!!!!!!!!τώρα το πήρα χαμπάρι!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω φιλεναδα ξενιτεμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να χαιρεσαι τη ζουζου σου!!!!!!

πες μας νεα απο σουηδια! φανταζομαι τι κρυο κανει εκει..........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'μαι και εγω....καλησπερα:D

irida ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και γερο μπεμπακι!!!!:D

lucilla καλως ηρθες στην παρεα μας.Με το καλο το μωρο σου.Να ειναι γερο και ευτυισμενο:D:D

areti-eleni τι κανεισ???κρυο πολυ εδω ε??

ευχαριστω πολυ κατ!!!!!!! βλεπω τα παιδακια μας εχουν ιδια ηλικια......... εγω γεννησα 17-11-2009


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...

ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας... θα ήθελα να μου πείτε πως θα βάλω αυτή την λωρίδα Lilypie ενώ κάνω τα βήματα δεν ξέρω πως να το περάσω εδώ..? μάλλον τα κατάφερα... θα δείξει

αχ πέρσι ήμουν Ολλανδία και έκανα κ εγώ την βλακεία κ γύρισα πίσω και τώρα χτυπάω το κεφάλι μου πως να ξαναφύγω φίλη μου Χριστίνα απο Σουηδία...

Hxmop2.png


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...

ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας... θα ήθελα να μου πείτε πως θα βάλω αυτή την λωρίδα Lilypie ενώ κάνω τα βήματα δεν ξέρω πως να το περάσω εδώ..? μάλλον τα κατάφερα... θα δείξει

αχ πέρσι ήμουν Ολλανδία και έκανα κ εγώ την βλακεία κ γύρισα πίσω και τώρα χτυπάω το κεφάλι μου πως να ξαναφύγω φίλη μου Χριστίνα απο Σουηδία...

Hxmop2.png

πρεπει να το κανεις στο προφιλ στην υπογραφη.

Γιατιιιιιι ξαναηρθες πισω εμεις λεμε ολοι να φυγουμεεεεεε.....


gEsQp2.png

JjRCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...