Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Ρια!!

Λεμε και εμεις μπας και ερθουμε στον τοπο μας φετος διακοπες!!

θα δουμε ...:P

Εσεις στην πολη πατε για καφεδακι??Εχει κανεναν παιδοτοπο??Εγω ειμαι απο το Χλωμο αλλα το εξωχικο μας ειναι στη Μεσογγη,Εσυ??

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε λιωσει στα μπανια και στις κουνιες!!!!!

με το καλο να ερθετε.....εγω ειμαι κοντα στην πολη αλλα δεν πολυ παω για καφε...ολο και καπου θα τρεχω με τα μικρα !!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε λιωσει στα μπανια και στις κουνιες!!!!!

με το καλο να ερθετε.....εγω ειμαι κοντα στην πολη αλλα δεν πολυ παω για καφε...ολο και καπου θα τρεχω με τα μικρα !!!!

Καλα τα λες!!

Και εδω εμεις δυπλα στη θαλασσα ειμαστε....αλλα εκει την εχουμε ακρηβος μπροστα απο το σπιτι...το τελευταιο σκαλοπατι ακουμπαει στην παραλια!!!!

Αν αποφασησουμε...θα σου στηλω μνμ !!!

Φιλια στο ομορφοτερο νησι της Ελλαδος και να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια γεια σας!!

καλα δεν περιμενα οτι καλοκαιριατικα θα εβρισκα καμια....

ολο το χειμωνα περιμενα και τωρα ολες

εμεις μια χαρουλα μεγαλωνουμε και βγαλαμε και δοντακι:P

Ρια τι κανεις?????????μπανακια και βολτουλες με τα σπορακια σου??????????

αν παιξει συναντησει ειμαι μεσα


gEsQp2.png

JjRCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και Καλό Μήνα. Έχω πολύ καιρό να γράψω σε αυτό το θέμα. Γενικά είχα περιπέτειες πάρα πολλές. :(:(:( Ίσως κάποιες τα διαβάσατε τα νέα μου..... ήμουν έγκυος και στον 6ο μήνα, λίγο πριν τη Β' Επιπέδου, είδαμε ότι το μωράκι ήταν νεκρό :cry::cry::cry:. Είχαμε και μεγάλη περιπέτεια γιατί πέσαμε στις μέρες που η Κλινική ήταν κλειστή, τρέχαμε στο νοσοκομείο σε άγνωστους γιατρούς.........:cry::cry::cry: Τώρα προσπαθούμε ακόμα να μαζέψουμε τα κομμάτια μας. Ελπίζω το Καλοκαίρι μας να είναι λίγο πιο αισιόδοξο και χαρούμενο. Εσείς είστε όλες καλά;;

ποσο λυπηρο ειναι αυτο.....

αλλα να σκεφτεσαι καθε εμποδιο για καλο.....


gEsQp2.png

JjRCp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια γεια σας!!

καλα δεν περιμενα οτι καλοκαιριατικα θα εβρισκα καμια....

ολο το χειμωνα περιμενα και τωρα ολες

εμεις μια χαρουλα μεγαλωνουμε και βγαλαμε και δοντακι:P

Ρια τι κανεις?????????μπανακια και βολτουλες με τα σπορακια σου??????????

αν παιξει συναντησει ειμαι μεσα

καλα ειμαι...προχθες γυρισα και εγω ,ημουν στην μαμα μου !!!

τωρα λιγα μπανακια ακομα και μετα τελος!!!!

οποτε θες παμε για καφεδακι η κουνιες.....οποια μανουλα θελει και μπορει καλοδεχουμενη!!!!

το ζουζουνι σου καλα ειναι;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Ρια τι κανεις????????

αχ!δεν εχουμε κινηση εδω κια δεν μπορουμε να συντονιστουμε...

εγω τελειωνω με την δουλεια σε λιγες μερες και θα ειμαι πιο συχνα μεσα ελπιζω τωρα που χειμωνιαζει να μαζευτουν κιαλλες κοπελες.


gEsQp2.png

JjRCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Δουκάδες το χωριό της μαμάς μου και πηγαίνουμε παντα καθε καλοκαίρι. Ο αντρας μου νοιώθει περισσότερο Κερκυραιος παρά Αθηναίος.... Καμια κοπελα απο αυτο το χωριό ή απο τα πέρυξ??/?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...