Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσιαααααα!

Οντως προσπαθουμε να βρουμε τη σειρα μας με το θηλασμο κλπ... Παντως το βραδυ την αφηνω ενα 5ωρο και δε ξυπναει... Οποτε κοιμομαστε λιγακι... Αν και δε βολευομαι με τπτ ρε κοριτσια, με τα ραμματα κλπ ολο πιασμενη αισθανομαι....

Λεω να στολισω λιγο το σπιτι με κανα στολιδι, αλλα που χρονος... οποτε μπορω κοιμαμαι...!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια της Κέρκυρας!! Εγώ είμαι η Μαρίνα η μαμά της Εβελίνας. Δεν είμαι από την Κέρκυρα ούτε έχω κπ συγγένεια εκεί... αλλά είμαι τρελή με το νησί σας.. κ εγώ κ ο σύζυγός μου!! επισκεπτόμαστε το νησί σας τουλάχιστον 2-3 φορές το χρόνο, εκτός του τελευταίου που ήμουν έγκυος κ τώρα που γεννήθηκε η μπουμπού δεν τα καταφέραμε ακόμα. Το Πάσχα βέβαια σίγουρα θα σας επισκεφτούμε να κάνει και η μικρή γνωριμία με τον τόπο σας!! Ψάχνουμε ένα σπιτάκι μέσα στην Κέρκυρα για αγορά το τελευταίο δίμηνο.

όχι πολύ μεγάλο γύρω στα 60 τ.μ. αν καμμιά έχει κάτι υπ'όψιν της ας μας πει.

Είστε πολύ τυχερές κορίτσια που είστε εκεί...αχ πόσο σας ζηλεύω...!!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια ,έφτασε επιτέλους η μέρα ,αύριο θα έχω τα μπεμπάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γεια σας κοριτσακια μου σε ολες.αντε γεωργια μου με το καλο.μην μας ξεχασεις για να πεις λεπτομερειες οποτε μπορεσεις!


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,έφτασε επιτέλους η μέρα ,αύριο θα έχω τα μπεμπάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Να κρατήσεις για πάντα στη μνήμη σου τη στιγμή που θα τα δεις για πρώτη φορά. Αυτό το συναίσθημα δεν περιγράφεται με τίποτα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χρόνια πολλά, καλά και ευτυχισμένα για όλους.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...