Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διπλωματάκι...βρουμ...βρουμ!!Τα φώτα σας παρακαλώ!!


Recommended Posts

Καλησπερα σας!!!!

Θελω την βοηθεια σας!Πηγα σε ενα δασκαλο οδηγησης και εχω ξεκινησει μαθηματα!!!Με τα σηματα τα παω μια χαρα περναω τα τεστακια στο λεπτο!!!Το θεμα μου ειναι η επιτροπη ο δασκαλος δεν ειναι και πολυ ομιλητικος και οταν τον ρωταω τι θα γινει στην εξεταση δεν μου λεει και πολλα!!!Παρακαλω πολυ δωστε μου τα φωτα σας, μοιραστείτε μαζι μου τις εμπειρίες σας!!!Σα ρωτανε διαφορα?τι πρεπει να προσεξω για να μην με κωψουν?Ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας!!!Φιλια πολλα!!!:P:p:p


pXWyp3.png

Τη θετική ενέργεια και την καλή σας σκέψη, παρακαλώ να στείλετε και ο Θεός να πέψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω, δεν οδηγώ!!:( Ούτε μαθήματα έχω κάνει! Μόνο με τον άντρα μου παλιότερα είχα δοκιμάσει να οδηγήσω, αλλά μάλλον αγχωνόμουν περισσότερο τελικά! Πρέπει κι εγώ να πάω μια και καλή σε δάσκαλο, γιατί όσο μεγαλώνω, θα δυσκολεύομαι πιο πολύ! Πήραμε και άλλο αμάξι μεγαλύτερο και θα βογγήξω..:rolleyes:

Πότε λες να δώσεις εξετάσεις? Έχεις κάνει αρκετά μαθήματα? Ίσως θέλει κι ο δάσκαλος το χρόνο του, για να τα βρείτε! Μπορεί να μη θέλει να του πάρεις ακόμη τον αέρα! Καλή επιτυχία!

Πού είστε βρε σωφερίνες να πείτε τη γνώμη σας?


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μην έχεις άγχος!δεν είναι τίποτα...να σου πω ερωτήσεις κάνουν απο ότι θυμάμαι, (έχουν περάσει χρόνια απο τότε που πήρα εγώ το δίπλωμα) για φώτα, λάστιχα (νομίζω) κτλ..

να έχεις τον νου σου γιατί στην οδήγηση ίσως σου πουν να παρκάρεις σε σημείο που απαγορεύεται ή να στρίψεις σε σημείο που επίσης απαγορεύεται...

γενικά μην έχεις άγχος, δεν είναι τίποτα!!!!!


SQG4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...