Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! :P

Καταρχήν συγνώμμη.....Το Μινάκι ειναι έγκυος????????? Έλα ρε συ...εχω χάσει επεισόδια....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ :D:D:D:D:D:D:D:D:D ΄

Αντε και στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας! Έννοια σας και πολύ σύντομα θα έρθει κ το νινάκι σας στο χέρι του είναι? Πίστη στον θεό, καλή διάθεση και όλα θα γίνουν θα δείτε... Μόνο ψιτ...μεταξύ μας ρίξτε κανένα ύπνο τώρα γιατί μετά θα κάνετε τόσους μαύρους κύκλους που θα ψάχνετε τα μάτια σας...εγώ απο τα πολλά ξενύχτια τελευταία είχα βγάλει 2 κριθαράκια στο ίδιο μάτι...

Παρεπιπτόντως άλλη μια νύχτα με άπειρο ξενύχτι τελείωσε πονάει το κεφάλι μου απο την αυπνία....Ξύπνησε το καλό μου στις 1 τα χαράματα και ξανακοιμήθηκε στις 4.30 αφού τον τάισα πρώτα...(υποτιθετε το γαλα το βραδυνο το εχουμε κόψει εδώ κ ενα μήνα...) νομίζω οτι εχουμε ενοχλήσεις απο δοντάκι το οποίο ομως συμφωνα με τονγιατρό ειναι ακόμα άφαντο.... Ν Υ Σ Τ Α Ζ Ω

ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι το Μινάκι μας είναι έγκυος!!!!!

Εγώ πλέον το πηρα απόφαση΄, οσο προσπαθω τοσο δεν ερχεται οπότε... αμα θέλει ας έρθει,΄η ζωή είναι πολύ μικρη ωστε να ζουμε στη μυζερια και στη στεναχωρια. το θεμα είναι να περνάμε καλά με αυτά που έχουμε...

Μουμου θα κραταμε τα μποσικα για να μην χαλατωνουν

Link to comment
Share on other sites

Παραπονιάρες εσείς.Βασικά να σας πω την αλήθεια μου σας διαβάζω πάντα απλά επειδή σε ένα άλλο καφέ έγινε παρεξήγηση γιατί οι έγκυες πιέζαμε μας είπαν αυτές που προσπαθούν δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να φέρω κάποια σας σε δύσκολη θέση.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααααααααααα καλε μαζευτικαμε παλι ποσο χαιρομαι

μινακι συνχαριτιριαααααααααααααααααααααααααααα καλε τωρα το ειδαααααααααααααααααα κοριτσακι μ πολυ χαρικα για σενα

μουμου αστα εμεισ εδω κρταμε τα μποσικα ααχαχαχαχαχχα καλα ειναι θα ερθει που θα παει στο χερι του ειναι

αγγελικουλα γλικας ο μπεμπη σου καλα επαθα πλακα

ριτακι ειπα και πιο πανω στην μουμου κραταμε τα μποσικα εμεις χιχιχιχιχιχι καπια στηγμη θα ερθει οσο το κινιγαμε τπτ δεν κανουμε ;););)


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

ενα γρηγοροοοο γειαααα....ετσι για να μη μου βαλετε απουσιαααα :tongue::tongue::tongue:

αγγελικουλα-ξανθη....πλακιτσα καναμε !!!

οπως λεει και η μουμου χαλαρα!!!!!

κατι ειχα δοαβασει στα πεταχτα στο αλλο καφε....και σορρυ κιολας πολυ ''κατινε'' μου φανηκε η ολη φαση....εμεις εδω οχι να το παινευτουμε ειμαστε ''αλλιως'' :D:D:D :D:D:D :D:D:D

φιλια σε ολες σας καλο σ/κ !!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κρεβ-καφέ ε;;;Να είστε καλά γιατί είχα ένα άγχος.Τουλάχιστον αν δείτε ότι ξεφεύγω θα σφυρίξετε να σταματήσω....

Μαρία αυτή την φορά κατάφερα να φτάσω μέχρι εδώ και να μην πάρω κανένα κιλό αντιθέτως έχασα και 3 από την μέρα που ξεκίνησα...Κάνω διατροφή όμως τώρα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε βρε.... φωνες θέλετε πουλάκια μου για να μην εξαφανίζεστε ε?

Ξανθούλα, εμείς εδώ είμαστε χαλαρα και χαιρόμαστε πάντα όταν κάποιο κορίτσι από την παρέα τα καταφέρνει, εγώ τουλάχιστον συγκινούμε κιόλας. έχουμε πεί εδώ δεν αισθανόμαστε ασχημα μπαίνουμε για να περνάμε καλά και να μοιραζόμαστε τους προβληματισμούς μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...