Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Αλλά δεν έχω κανένα συμπτωμα! Τίποτα απολύτως, κάθε μέρα με περνάω από εξονυχιστικό έλεγχο αλλά δεν παρατηρώ τίποτα το διαφορετικό :-( και άλλωστε είχαμε ελάχιστες ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα...δεν πολυ ελπίζω.


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλλά δεν έχω κανένα συμπτωμα! Τίποτα απολύτως, κάθε μέρα με περνάω από εξονυχιστικό έλεγχο αλλά δεν παρατηρώ τίποτα το διαφορετικό :-( και άλλωστε είχαμε ελάχιστες ελεύθερες επαφές αυτόν τον μήνα...δεν πολυ ελπίζω.

ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ...:wink:;-) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΚΑΤΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...:D:D:D


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κοριτσια τι εγινε???????/ χασαν πασα ιδεα και μας στειλαν αλλου????????? κοριτσια γεννησε η αγελφη μου τα ξημερωματα εκανε μια κορακλα πανεμορφη και την εβγαλα εκει ολη μερααααααααααααααααααααα απιστευτα πραγματαααααααα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ...:wink:;-) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΜΒΟΛΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΚΑΤΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΖΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...:D:D:D

Πόσο δίκιο έχεις!!! Κι εγώ θυμώνω με τον εαυτό μου αλλά είναι συνέχεια κάπου στο πίσω μέρος του μυαλού μου η ιδέα κι έτσι κάθε φορά που ξυπνάω άθελά μου ψάχνομαι. Όσο ζούμε ελπίζουμε όπως το είπες!!! Κι εγώ πιστεύω πως όλα θα γίνουν :D


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε κοριτσια τι εγινε???????/ χασαν πασα ιδεα και μας στειλαν αλλου????????? κοριτσια γεννησε η αγελφη μου τα ξημερωματα εκανε μια κορακλα πανεμορφη και την εβγαλα εκει ολη μερααααααααααααααααααααα απιστευτα πραγματαααααααα

Αχ τί καλά νέα!!! Να την χαίρεστε!! Πάντα γερή και δυνατή να είναι! Και της ετοιμάζεις και ξαδερφάκι, τέλειος συγχρονισμός, θα γίνουν κολλητάρια τα παιδάκια σας!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Ολη μέρα σήμερα έκανα διάφορα και δεν πρόλαβα να μπώ σχεδόν καθόλου :-( το μόνο που έκανα ήταν να σας ψάχνω και μόλις σας βρήκα έπρεπε να φύγω..

Σήμερα με έχει τσακίσει το κεφάλι μου...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!Θέλω τη γνώμη σας!Εχω σταθερό κύκλο 26-28 ημερών.Περιμένω (?) περίοδο 12 με 14, δηλαδή από μεθαύριο.Χτες ήταν η 23η μέρα του κύκλου και είχα λίγες σταγόνες αίμα και σήμερα καθόλου.Είχαμε επαφές τις γόνιμες μέρες και το στήθος μου είναι πρησμένο εδώ και 2 εβδομάδες και τις πρώτες μέρες πονούσε.Αυτό με το αίμα μου συμβαίνει πρώτη φορά.Θα φανεί!!!!Τι λέτε?????


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια!Θέλω τη γνώμη σας!Εχω σταθερό κύκλο 26-28 ημερών.Περιμένω (?) περίοδο 12 με 14, δηλαδή από μεθαύριο.Χτες ήταν η 23η μέρα του κύκλου και είχα λίγες σταγόνες αίμα και σήμερα καθόλου.Είχαμε επαφές τις γόνιμες μέρες και το στήθος μου είναι πρησμένο εδώ και 2 εβδομάδες και τις πρώτες μέρες πονούσε.Αυτό με το αίμα μου συμβαίνει πρώτη φορά.Θα φανεί!!!!Τι λέτε?????

γειά σου Μάγκι καλώς ήρθες στην παρέα μας. χαλάρωσε αυτες τις 2 μερες που μένουν και θα δεις....

όλα είναι πιθανά :D πολύ πιθανά.......... :):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...