Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ...ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ..ΧΑΧΑΧΑ

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΔΗΛΑΔΗ


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

μας στειλανε πολυ ξαφνικα απο κει....ενα σοκ το παθα...αλλα δε βαριεσαι..εδω ειμαστε παλι!

ειμαι καλα σε γενικες γραμμες....

ξερεις,σταγονιτσες,σημερα το πρωι με πιασαν τα διαολια μου.... αλλα τι να κανω...περιμενω...

εσυ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ?ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...ΧΑΧΑΧΑ

ΡΙΤΑ,ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚYΕΣ!!!!!ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ? Μάγκι Σ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΑΡΕΑ...ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ...ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕI Κ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΕΕΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!!Ελπίζω κα εύχομαι να μου φέρει γούρι η παρέα σας!Να έχουμε μιά όμορφη μέρα!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερεςςςςςςςςςςςςςς αντε σιγα σιγα να ξυπναμε!!!!!!Μαγκι καλως ηρθες στην παρεα μας λιγη τρελα την εχουμε ολες μας αλλα θα συνηθησεις ευχομαι να εισαι εγγυουκα κι εσυ!! Μαιρουλα μου καλοριζικο το νινακι σας


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Μαγκι,καλως ηρθες.

ναι εχω καθυστερηση 15 μερες!!!

ασε εγω ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση....αμα δεις τι κραξιμο τρωω...θα γελας

Με ολη μας την αγαπη σε κραζουμαι και το ξερεις θα μας παρεξηγησει η κοπελα χαχαχαχαχα:tongue:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...