Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

αχ αυτες οι κυστες!εχω ακουσει απο αλλες κοπελες οτι ειναι μεγαλο προβλημα .δεν ειχα ποτε αλλα τον ιανουραριο που εχω τεστ παπ θα κανω κ μια εξεταση προληπτικα για κυστες...


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς έχουν πολλές κοπέλες και είναι από τα προβλήματα που μαθαίνεις να ζεις με αυτά :-( σπάνια θεραπεύονται. για να δεις θα πρέπει να κάνεις ένα ενδοκολπικό (καλό είναι να κάνουμε όλες μια φορά το χρόνο)

Link to comment
Share on other sites

υπερηχο εννοεις.το θεμα ειναι πως δεν εχω ξανακανει τετοια εξεταση.μονο τεστ παπ.αλλα αν ειχα χρονια κυστες δε θα φαινοταν στους υπερηχους στις εγκυμοσυνες??το προβλημα ειναι μηπως εβγαλα μετα την 2η γεννα.εχω διαβασει οτι αν εχεις παιδια σπανια κανεις κυστες αλλα δε ξερω εχω αγχωθει.δεν εχω καποιο προβλημα στον κυκλο μου,ειναι παντα σταθερος αλλα καλυτερα να σιγουρευτω


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το πανω λινκ ειναι εγκυος σε οχταδιμα!!

κ αυτο ειναι που γεννηθηκαν

κ τελος μια με 6διμα!

http://www.youtube.com/watch?v=R-mQEOE5U1E

ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι,υπέρηχο (δεν είναι τίποτα) αλλά δεν χρειάζεται να σε πιάνει άγχος εμένα μου είπαν πως ένας τρόπος να θεραπευτούν είναι να κάνω ένα μωράκι!

πολλές κοπέλες φτάνουν στην εξωσωματική στηνπρωτη εγκυμοσύνη και μετα μπορει να κάνουν όσα παιδιά θέλουν.... φυσιολογικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕ ΕΙΔΕς ΚΟΙΛΙΑ Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΑ 8ΔΙΜΑ??? ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΕΕΙ 2000 ΔΟΛΑΡΙΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥΣ!!ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΡΕΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΔΥΔΙΜΑ.ΣΥΛΟΛΟ ΕΧΕΙ 14 ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΑ 10 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 2 ΕΤΩΝ!!!!ΕΓΩ ΜΕ 2 Κ ΤΡΕΧΩ ΑΥΤΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ?ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...ΧΑΧΑΧΑ

ΡΙΤΑ,ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚYΕΣ!!!!!ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ? Μάγκι Σ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΑΡΕΑ...ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ...ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕI Κ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΕΕΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by BOUKIE

xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...