Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Λονδίνο 2012


Biggi

Recommended Posts

Σκέφτηκα να ανοίξω ένα θέμα για τους Ολυμπιακούς, μιας και είναι επίκαιρο. Παρακολουθείτε τις εξελίξεις στην τηλεόραση; Ποια είναι η γνώμη σας; Θεωρείτε ότι η διοργάνωση είναι επιτυχημένη; Έχετε εισιτήρια για να δείτε κάποιο αγώνισμα από κοντά;

Σήμερα διέσχισα το Λονδίνο από τη μια άκρη στην άλλη και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι δεν είχε καθόλου κίνηση. Σαφώς λιγότερη από άλλα Σάββατα. Είδα και πολλούς ξένους με σημαίες, πολύ ωραία ατμόσφαιρα.

Σκεφτόμαστε να πάμε στο Ολυμπιακό Πάρκο μια βόλτα αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη με τα εισιτήρια.

Για το χάλκινο των Τσιάβου/Γιαζιτζίδου φαντάζομαι έχετε μάθει, όπως και για την τέταρτη θέση στην τετράκωπο. Ένα μεγάλο μπράβο στους αθλητές μας :)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σκέφτηκα να ανοίξω ένα θέμα για τους Ολυμπιακούς, μιας και είναι επίκαιρο. Παρακολουθείτε τις εξελίξεις στην τηλεόραση; Ποια είναι η γνώμη σας; Θεωρείτε ότι η διοργάνωση είναι επιτυχημένη; Έχετε εισιτήρια για να δείτε κάποιο αγώνισμα από κοντά;

Σήμερα διέσχισα το Λονδίνο από τη μια άκρη στην άλλη και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι δεν είχε καθόλου κίνηση. Σαφώς λιγότερη από άλλα Σάββατα. Είδα και πολλούς ξένους με σημαίες, πολύ ωραία ατμόσφαιρα.

Σκεφτόμαστε να πάμε στο Ολυμπιακό Πάρκο μια βόλτα αλλά δεν έχουμε βγάλει ακόμα άκρη με τα εισιτήρια.

Για το χάλκινο των Τσιάβου/Γιαζιτζίδου φαντάζομαι έχετε μάθει, όπως και για την τέταρτη θέση στην τετράκωπο. Ένα μεγάλο μπράβο στους αθλητές μας :)

Καλα βρε, ποσα θεματα θα ανοιξεις εσυ?:tongue:

Αυτο ρωταω και αποχωρω διοτι απο αθλητισμο..ειμαι ασχετη!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σχετικά με την τελετή λήξης των Ολυμπιακών στην Evening Standard:

The Olympics closing ceremony will take London as its theme.

Its designer, Es Devlin, said that the show will be "mind blowing" but completely different from Danny Boyle's opening extravaganza.

"Visually what we have done is to focus on London as our inspiration," said Ms Devlin, 40.

"The closing show is probably the antithesis of the green and pleasant land. The material is absolutely, quintessentially London, London, London."

Για να δούμε τι θα δούμε...


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε, ποσα θεματα θα ανοιξεις εσυ?:tongue:

Αυτο ρωταω και αποχωρω διοτι απο αθλητισμο..ειμαι ασχετη!

Γιατί καλέ, υπάρχει όριο στο πόσα θέματα μπορείς να ανοίξεις;

Εν πάση περιπτώσει, εσύ μίλα για τις τελετές έναρξης και λήξης, δεν χρειάζεται να σχολιάσεις τα ρεκόρ :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κι εγώ μη νομίζεις ότι έχω πολυνιώσει την ατμόσφαιρα. Περισσότερο μέσω Facebook και Twitter κρατάω επαφή, από μυνήματα και φωτογραφίες που ποστάρουν όσοι φίλοι παρακολουθούν τα τεκταινόμενα από κοντά, και από τα feeds της Team GB. Και τα βράδυα βλέπω τα highlights και τις αναλύσεις στο BBC.

Σκεφτήκαμε να πάμε στο Ολυμπιακό Πάρκο, έτσι για βόλτα, αλλά θέλει εισιτήρια και δεν βρίσκουμε :cry:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Να περάσετε τέλεια στους Ολυμπιακούς σήμερα Eugie, και όταν επιστρέψετε περιμένουμε εντυπώσεις!! Μακάρι να σας κάνει και καλό καιρό, μέχρι στιγμή έχει ήλιο.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παω στο Ολυμπιακό πάρκο να νοιώσω την ατμόσφαιρα απο κοντα, στο σπιτι όμως δεν αντεχω αλλο, όλη μέρα η τηλεόραση είναι στο Olympics 2012. Εχω δει τα πάντα, κωπηλασία, ιππασία, τζούντο, τρίαθλο, ποδηλασία, α και μου είπε προχθές πως τώρα θα το παρακολουθεί πιο πολυ γιατι αρχίζει ο στίβος που είναι το αγαπημένο του αφου έχει το αγώνισμα που εκανε τρέξιμο 400 m νομίζω. Εχω φάει φρίκη!!!!!!!!!

Και στο iPad συνεχές τσεκάρισμα http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/2012/medals/countries


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα τώρα είναι καλά, τουλάχιστον έχει ποικιλία. Στην αρχή ήταν τα δύσκολα που έδειχναν συνέχεια κολύμβηση και ποδηλασία. Αφού ο άντρας μου γύρισε ένα βράδυ και μου είπε: αμάν πια, δεν αντέχω άλλες πισίνες! και άλλαξε κανάλι :rolleyes:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μου αρέσει η ενόργανη και η ρυθμική (έδαφος και νερό) γιατί έκανα όταν ήμουν μικρή κι έτσι θυμάμαι και τα νιάτα μου :lol:

Και ο στίβος μου αρέσει, και η κολύμβηση, και οι καταδύσεις.

Φέτος είδα και ιππασία - πρώτη φορά στα χρονικά μου.

Εκείνο που δεν αντέχω να δω είναι την ποδηλασία. Και τα θαλάσσια τα βαριέμαι, κωπηλασία, βάρκες με πανιά :P και τα σχετικά.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

@Eugie δεν ξέρω από ποια κατεύθυνση έρχεστε, πάντως αν περάσετε από South Bank, έχουν στήσει Ολυμπιακές μασκώτ κατά μήκος του Τάμεση σε μεγάλο μέγεθος, σαν το cow parade αν έχεις υπόψην σου. Θα έχει πλάκα για τα παιδιά και για να βγάλετε φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσια!!

Εγω δεν μενω Αγγλια αλλα ενδιαφερομαι για τους Ολυμπιακους γιατι περνει μερος ενας δικος μου ανθρωπος!Δεν εχει ελπιδες για μεταλλιο βεβαια,αλλα και μονο η παρουσια του εκει ειναι μεγαλη τιμη!

Περιμενω να ακουσω τις εντυπωσεις σας,εσεις που τα ζειτε λαιβ!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Η Ελλαδα δεν εχει στειλει ομαδα συγχρονισμενης κολυμβησης στους Ολυμπιακους?Και εγω τρελαινομαι για συγχρονισμενη κολυμβηση!!!

Επισης,δεν ξερω πως λεγεται το αθλημα με τις κορινες και τα σχινακια,ουτε και εκει εχουμε στειλει δικη μας ομαδα?

Εχουμε παρει 2 μεταλλια,σωστα?Η Κυπρος μας,ποσα?


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...