Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Λονδίνο 2012


Biggi

Recommended Posts

Συγγνώμη, τα άρθρα που έβαλα από την Καθημερινή και το άρθρο που έβαλε η Eugie πιο πάνω, εσύ τα θεωρείς θετικά;

Σαφώς με ενδιαφέρει περισσότερο η γνώμη ενός μορφωμένου από τις γνώμες πολλών αμόρφωτων.

Γενικότερα με ενδιαφέρει να διαβάζω τι λένε αυτοί που ξέρουν περισσότερα από μένα και μπορούν να τα πουν πιο ωραία, είτε η γνώμη τους συμφωνεί με τη δική μου είτε όχι.

Δεν τα διαβασα!Σας ειπα απλα τι αποψη επικρατει εδω!Δεν αρεσε καθολου η τελετη εναρξης και λιγοτερο καθολου η τελετη ληξης!

Αυτα!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν τα διαβασα!

ΟΚ έτσι εξηγείται η εξέλιξη της κουβέντας. Είπα κι εγώ.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Πέραν τούτου, όπως λέει η παροιμία, opinions are like assholes, everyone's got one :P

Ε και μερικοί έχουν δυο-τρεις παραπάνω, και τις εκθέτουν κατά πώς φυσάει ο άνεμος. Γνώμες βρε :lol::lol::lol::lol:

Όπως ο Ηλιάδης ας πούμε; :lol:

Πάλι καλά που ήταν Λονδίνο αυτές τις μέρες και δεν ήταν στο κέντρο, τη γλιτωσε στο παρά τσακ από τον Ξένιο Ζεύς

Υπάρχει και Έλληνας που αγωνίστηκε με τα χρώματα της Γερμανίας και μάλιστα δήλωσε ότι νιώθει περισσότερο Γερμανός, γιατί εκεί μεγάλωσε, εκεί αθλήθηκε και ποτέ κανένας δεν τον πλησίασε από την Ελλάδα για να τον τραβήξει στην ελληνική αποστολή... στην πυρά!!!

Αποκλείεται να δήλωσε τέτοιο πράγμα, είναι ψέμα. Κι αν το έκανε το έκανε μετά από βασανιστήρια. Είναι δυνατόν Έλλην να δηλώσει πως προτιμά τη Γερμανία? Ανήκουστο. Άλλωστε η Γερμανία είναι καλή για να πάμε εκεί να δουλέψουμε, να επωφελούμαστε από τα επιδόματα και τις συντάξεις τους αλλά κατά βάθος μας νοιάζει να κατεβάσουμε την πιο μακρουλή bmw στο χωριό να μας δει ο Πέρης ο κουτσός πόσο καλά τα καταφέραμε

Link to comment
Share on other sites

Ε και μερικοί έχουν δυο-τρεις παραπάνω, και τις εκθέτουν κατά πώς φυσάει ο άνεμος. Γνώμες βρε :lol::lol::lol::lol:

Πάλι καλά που ήταν Λονδίνο αυτές τις μέρες και δεν ήταν στο κέντρο, τη γλιτωσε στο παρά τσακ από τον Ξένιο Ζεύς

Αποκλείεται να δήλωσε τέτοιο πράγμα, είναι ψέμα. Κι αν το έκανε το έκανε μετά από βασανιστήρια. Είναι δυνατόν Έλλην να δηλώσει πως προτιμά τη Γερμανία? Ανήκουστο. Άλλωστε η Γερμανία είναι καλή για να πάμε εκεί να δουλέψουμε, να επωφελούμαστε από τα επιδόματα και τις συντάξεις τους αλλά κατά βάθος μας νοιάζει να κατεβάσουμε την πιο μακρουλή bmw στο χωριό να μας δει ο Πέρης ο κουτσός πόσο καλά τα καταφέραμε

Οι γνωμες ειναι σαν τις πορδες,τσουφ πεταγονται και .....βρωμανε !

Ασε μας ρε Κελλακι που θα μας την πεις και απο πανω.Ολο ειρωνεια και κακο εισαι.Δηλητηριο σταζεις καθε φορα που μιλας!!Ποσο κομπλεξ εχεις πια και τα βγαζεις εδω????


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να δήλωσε τέτοιο πράγμα, είναι ψέμα. Κι αν το έκανε το έκανε μετά από βασανιστήρια. Είναι δυνατόν Έλλην να δηλώσει πως προτιμά τη Γερμανία? Ανήκουστο.

Το αρνούμαστε κατηγορηματικά δηλαδή; :P

Εγώ πάντως μόλις ξαναείδα το κομμάτι με τους Monty Python και ξεράθηκα στο γέλιο. Θεωρώ ότι η τελετή λήξης ήταν πάρα πολύ διασκεδαστική, ανάλογη με τη δικιά μας του 2004.

Του Πεκίνου δεν την είχα δει, οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω, και του Σίδνεϋ δεν τη θυμάμαι.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου άρεσαν πάντως και η τελετή έναρξης και η λήξης. Ήταν αντάξιες της αγγλικής κουλτούρας και του χιούμορ:P

Είχαν και το απαραίτητο κιτς, την παγιέτα και το γκλάμουρ (είμαστε οι πρώτοι διδάξαντες άλλωστε, με το ντάτσουν και τους γύφτους από τη μία και τον Νταλάρα και τη Βίσση από την άλλη). Μια χαρά αξιοπρεπέστατοι ήταν οι Βρετανοί και πολύ θα ήθελα να ήμουν εκεί να τα έβλεπα από κοντά.

Επίσης ο Ρογκ δεν έκανε κανένα λάθος, καμία γκάφα. Αν διαβάσει κανείς (απαιτείται μια στοιχειώδης γνώση αγγλικών) το λόγο του ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ θα το καταλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Τελείως κιτσ ήταν, αλλά so what? Και το ντάτσουν με τα καρπούζια ήταν κιτσ, αλλά μας άρεσε ;)

Και για τον Rogge συμφωνώ ότι τα είπε πολύ καλά και στις δύο τελετές. Χθες πάντως μου φάνηκε κάπως πεσμένος. Να ήταν η ιδέα μου;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κατεβαίνουμε με τη σαγιονάρα-διχάλα και την κλαρωτή ρόμπα και διαλέγουμε καρπουζάκι μελάτο με τη βούλα είναι καλά, όταν τα είδαμε στην τελετή ξίνισαν όλες οι μαντάμ σουσούδες και τους φάνηκε κιτς ο γύφτος :Ρ

ο Νταλάρας και η Βίσση ήταν μια έμμεση αναφορά στην προκρητιδική εποχή, τότε που τα είχαν και η Αννούλα τραγουδούσε μεθυσμένη πολιτεία..

όσο για τον Ρόγκ, θα ένιωθε πίεση υπό το βάρος του google footprint στο σβέρκο του, μετά από όσα γράφτηκαν για αυτόν στην ελληνική blogoσφαιρα (της επιστημονικής φαντασίας) και θα ήταν κομμένος... άλλη πιθανή εκδοχή, έχει βαρεθεί τις τελετές σαν τις αμαρτίες του, σε βαθμό που σκέφτεται να το ρίξει στις τελετές μαύρης μαγείας για κάτι πιο ενδιαφέρον στη ζωή του...


you may have oysters, but you'll never find a pearl

bh45qekil.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...