Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Λονδίνο 2012


Biggi

Recommended Posts

Εγω δεν μενω Αγγλια αλλα ενδιαφερομαι για τους Ολυμπιακους γιατι περνει μερος ενας δικος μου ανθρωπος!Δεν εχει ελπιδες για μεταλλιο βεβαια,αλλα και μονο η παρουσια του εκει ειναι μεγαλη τιμη!

Cooker καλώς μας βρήκες!

Φυσικά είναι μεγάλη τιμή να είσαι στους Ολυμπιακούς, ακόμα και τελευταίος να βγεις που λένε. Ένα από τα πράγματα που με ενοχλεί στην κάλυψη των Ολυμπιακών εδώ είναι η μανία με τα χρυσά μετάλλια. Σου δίνουν την εντύπωση ότι όσους πάρουν αργυρό ή χάλκινο δεν τους υπολογίζουν για νικητές. Το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι η πρωτιά. Όσο για αυτούς που βγαίνουν τέταρτοι... άχρηστοι τελείως :rolleyes:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως σας βρηκα!!!

Μενετε κοντα στο Λονδινο?!Παιδια,ειναι αληθεια οτι βρεχει συνεχως???!!!

Θυμαμαι ενα παλιο τραγουδακι που μου ελεγε παλια η αδερφη μου "Αν σταματησει ο ερωτας αυτος,τον λογο μου σου δινω.Θα σταματησει ο καιρος...να βρεχει στο Λονδινο!!""


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε παρει 2 μεταλλια,σωστα?Η Κυπρος μας,ποσα?

Εμείς έχουμε πάρει δύο χάλκινα (Ηλιάδης και Τσιάβου/Γιαζιτζίδου), η Κύπρος κανένα.

Όχι δεν βρέχει συνεχώς στο Λονδίνο, αλλά βρέχει συχνά και όλο το χρόνο, δηλαδή δεν έχουμε ξηρό καλοκαίρι όπως στην Ελλάδα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Cooker καλώς μας βρήκες!

Φυσικά είναι μεγάλη τιμή να είσαι στους Ολυμπιακούς, ακόμα και τελευταίος να βγεις που λένε. Ένα από τα πράγματα που με ενοχλεί στην κάλυψη των Ολυμπιακών εδώ είναι η μανία με τα χρυσά μετάλλια. Σου δίνουν την εντύπωση ότι όσους πάρουν αργυρό ή χάλκινο δεν τους υπολογίζουν για νικητές. Το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι η πρωτιά. Όσο για αυτούς που βγαίνουν τέταρτοι... άχρηστοι τελείως :rolleyes:

Ναι,δυστηχως επικρατει αυτη η αποψη.Πρεπει να εισαι πρωτος των πρωτων,ω πρωτοι!!!

Εκεινος ο Φελπς βρε παιδια,τι κανει???!Ποσα μεταλλια πια??!:shock:


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, τη γνώμη έχετε για το σήμα και τις μασκώτ των Ολυμπιακών;

Ο Phelps είναι ειδική κατηγορία αθλητή!!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλήθεια, τη γνώμη έχετε για το σήμα και τις μασκώτ των Ολυμπιακών;

Δεν μου αρεσουν :(

Αλλα ουτε και ο Φοιβος με την Αθηνα,μου εκαναν κλικ!:(


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Ο Φοίβος και η Αθηνά τουλάχιστον είχαν κάποιο ιστορικό υπόβαθρο. Αν και θα προτιμούσα να είχαμε φτιάξει κάτι πιο γουστόζικο αντί να ανατρέχουμε όπως πάντα στο παρελθόν για έμπνευση, όταν είδα τον Wenlock και την Mandeville είπα χίλιες φορές καλύτερα ο Φοίβος και η Αθηνά :D

Η καλύτερη μασκώτ ever ήταν ο Μίσα από τους Ολυμπιακούς της Μόσχας!

06mascot.jpg


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ο Φοίβος και η Αθηνά τουλάχιστον είχαν κάποιο ιστορικό υπόβαθρο. Αν και θα προτιμούσα να είχαμε φτιάξει κάτι πιο γουστόζικο αντί να ανατρέχουμε όπως πάντα στο παρελθόν για έμπνευση, όταν είδα τον Wenlock και την Mandeville είπα χίλιες φορές καλύτερα ο Φοίβος και η Αθηνά :D

Η καλύτερη μασκώτ ever ήταν ο Μίσα από τους Ολυμπιακούς της Μόσχας!

06mascot.jpg

Α,εψαξα στο διαδυκτιο και ειδα τον Μισα!!Χαριτωμενο!!

Για την τελετη εναρξης,ηθελα να ρωτησω το εξης.

Καποια στιγμη,παρουσιαζεται ενα σπιτι οπου μενει μια οικογενεια και ενα παιδακι,για καποιο λογο ,βγαινει εξω απο το σπιτι και καθεται στα σκαλοπατακια κτλ.Εκει το ολο στορυ δεν το καταλαβα.

Σκεφτηκα μηπως ειναι καποια Αγγλικη σειρα που εχει γινει "παραδοση" με τα χρονια...και γιαυτο το εδειξαν??

Και παλι ομως,δεν μπορω να καταλαβω τι σχεση εχει με την τελετη εναρξης.


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Η τελετή έναρξης παρουσιάζει τη χώρα που διοργανώνει τους εκάστοτε Ολυμπιακούς. Το σπίτι συμβόλιζε τη μέση βρετανική οικογένεια: η μαμά γυρίζει από τη δουλειά, ο γιος κάθεται στα σκαλοπάτια και παίζει ηλεκτρονικό, ο μπαμπάς μαγειρεύει, η κόρη ετοιμάζεται να βγει βόλτα με τις φίλες της κ.λπ.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Η τελετή έναρξης παρουσιάζει τη χώρα που διοργανώνει τους εκάστοτε Ολυμπιακούς. Το σπίτι συμβόλιζε τη μέση βρετανική οικογένεια: η μαμά γυρίζει από τη δουλειά, ο γιος κάθεται στα σκαλοπάτια και παίζει ηλεκτρονικό, ο μπαμπάς μαγειρεύει, η κόρη ετοιμάζεται να βγει βόλτα με τις φίλες της κ.λπ.

Α,δεν το καταλαβα ετσι.Δεν μου αρεσε αυτο το σημειο,αν και απο οτι βλεπω,δεν ειναι καθαρα Βρετανικος συμβολισμος.Και εδω το ιδιο γινεται!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, μόνο που στην προκειμένη περίπτωση η μαμά οδηγούσε Mini Cooper, το σπίτι ήταν δίπατη μονοκατοικία, ο μπαμπάς ήταν μαύρος και τα παιδιά μιγάδες, η κόρη ντυνόταν λες και θα πήγαινε σε καρναβάλι κ.λπ. Η διαφορά είναι στη λεπτομέρια ;)


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που στην προκειμένη περίπτωση η μαμά οδηγούσε Mini Cooper, το σπίτι ήταν δίπατη μονοκατοικία, ο μπαμπάς ήταν μαύρος και τα παιδιά μιγάδες, η κόρη ντυνόταν λες και θα πήγαινε σε καρναβάλι κ.λπ. Η διαφορά είναι στη λεπτομέρια ;)

Αμα σου πω οτι δεν το καταλαβα καν??:shock:


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κατάλαβες;

Δεν προσεξα την "Βρετανικη" πινελια στο θεμα.Το αυτοκινητο,το σπιτι,.....


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ αυτό φυσικό είναι :) Τέτοιες τελετές θέλουν να μπορεί ο παρουσιαστής να σου εξηγήσει τι βλέπεις, αλλιώς χάνεις όχι μόνο τις λεπτομέριες αλλά και το σύνολο. Δεν ξέρω στην Ελλάδα πως έγινε η παρουσιάση?


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...