Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Λονδίνο 2012


Biggi

Recommended Posts

Τι εγινε με την Ελληνικη Ομαδα ρυθμικης Γυμναστικης?Γιατι απεκλειστηκε?Δεν ειχε καλο προγραμμα ή παιχτηκε κατι αλλο??

Ειδατε το Κλαμα του Γιαννιωτη για την 4η θεση???Δακρυσα μαζι του....


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν άκουσα τίποτα για τη ρυθμική και μάλιστα το σκεφτόμουν χθες μιας και το είχε αναφέρει η Eugie νομίζω. Θα ψάξω να δω αν θα βρω καμιά πληροφορία. Στην Ελλάδα δεν είπαν τι έγινε;

Τον Γιαννιώτη τον λυπήθηκε η ψυχή μου. Τόση προσπάθεια και να χάσει το μετάλλιο για 5 δευτερόλεπτα; :(


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άκουσα τίποτα για τη ρυθμική και μάλιστα το σκεφτόμουν χθες μιας και το είχε αναφέρει η Eugie νομίζω. Θα ψάξω να δω αν θα βρω καμιά πληροφορία. Στην Ελλάδα δεν είπαν τι έγινε;

Τον Γιαννιώτη τον λυπήθηκε η ψυχή μου. Τόση προσπάθεια και να χάσει το μετάλλιο για 5 δευτερόλεπτα; :(

Σιγουρα θα το ανεφεραν απλα εγω δεν το ειδα.Νομιζω οτι οι Ολυμπιακοι φετος δεν μονοπωλουν το ενδιαφερον του Ελληνικου Λαου.Στην πολη μας,πρωτη φορα στην τελετη ενερξης,που στις καφετεριες δεν ειχε γιγαντοοθονες!

Εκεινος ο Φελπς ειναι δυνατον να μην παιρνει κατι????:confused:


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα το ανεφεραν απλα εγω δεν το ειδα.Νομιζω οτι οι Ολυμπιακοι φετος δεν μονοπωλουν το ενδιαφερον του Ελληνικου Λαου.Στην πολη μας,πρωτη φορα στην τελετη ενερξης,που στις καφετεριες δεν ειχε γιγαντοοθονες!

Εδώ συμβαίνει το αντίθετο, έχουν πάθει όλοι Οξεία Ολυμπίαση :lol:

Για την ομάδα της ρυθμικής δεν βρήκα τίποτα, γενικά ασχολούνται συνέχεια με τους δικούς τους αθλητές και αυτούς που παίρνουν μετάλλια, οπότε η Ελλάδα δεν φιγουράρει στις ειδήσεις.

Ο Φελπς μόνο παίρνει; ;)

Τον Farah τον είδα στην τηλεόραση (γύρω στις 15 φορές μέχρι στιγμής) - όπως και όλους τους υπόλοιπους. Ακόμα δεν έχω αξιωθεί να πάω ούτε στο Ολυμπιακό Πάρκο...


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το χρυσό του Mo Farah το είδατε στα 5000μ? Εμείς είχαμε πάει στο Hyde Park, φοβερή ατμόσφαιρα!!

Ναι....εννοειται και το ειδαμε!!Απο αποσταση αλλα ηταν ωραιος αγωνας!!!

Εδώ συμβαίνει το αντίθετο, έχουν πάθει όλοι Οξεία Ολυμπίαση :lol:

Για την ομάδα της ρυθμικής δεν βρήκα τίποτα, γενικά ασχολούνται συνέχεια με τους δικούς τους αθλητές και αυτούς που παίρνουν μετάλλια, οπότε η Ελλάδα δεν φιγουράρει στις ειδήσεις.

Ο Φελπς μόνο παίρνει; ;)

Τον Farah τον είδα στην τηλεόραση (γύρω στις 15 φορές μέχρι στιγμής) - όπως και όλους τους υπόλοιπους. Ακόμα δεν έχω αξιωθεί να πάω ούτε στο Ολυμπιακό Πάρκο...

Εδω δειχνει λιγο απο ολα.Τα χαι λαιτς απο ολα τα αθληματα με ιδαιτερη εμφαση στους Ελληνες Αθλητες

Ειδαμε την Ελληνιδα Αθλητρια που δαγκωθηκε απο την αντιπαλο της στο Τζουντο αλλα οι κριτες το προσπερασαν!

Ειδαμε την αντι-αθλητικη συμπεριφορα εναντιον της Ισπανικης Ομαδας στο Μπασκετ που επεσαν 2 γερες γερες μπουνιες (δεν θυμαμαι με ποια ομαδα επαιζε).

Την αθλητρια που εβγαλε την εικονα Της Παναγιας μετα τον αγωνα της.....

Για την ρυθμικη γυμναστικη ειδα οτι πηραμε την 9η θεση με ενα πολυ καλο προγραμμα.Καναμε ενστανση,αλλα δεν εγινε δεκτη!

Λογικο ειναι να εχετε παθει Οξεια Ολυμπιαδιτιδα αφου ειστε στο κεντρο των γεγονοτων!Απλα οι Ελληνες λογω των δυσκολιων και της ανεργιας πλεον εχουν χασει το ενδιαφερον τους!

Μονο εγω φαινεται να ασχολουμαι:(!

Οσους ρωταω κανεις δεν ξερει,κανεις δεν ενδιαφερεται να μαθει....


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια για το θέμα του ντοπαρίσματος τι έχετε να πείτε? Ειναι ολοι ντοπαρισμένοι και απλά πιάνουν αυτούς που δε χρησιμοποιούν τις προχωρημένες ντόπες? Ειναι μόνο μερικοι ντοπαρισμένοι? Τι πιστεύετε?

Link to comment
Share on other sites

Ότι χρησιμοποιούν ενισχυτικές ουσίες, αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Εδώ ερασιτέχνες αθλητές και παίρνουν ένα σωρό βιταμίνες, ματζούνια, βασιλικό πολτό, γύρη και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Δεν νομίζω ότι η διαφορά είναι στις προχωρημένες ή μη ντόπες, νομίζω ότι περισσότερο είναι θέμα χορήγησης, συνδιασμού ουσιών και timing. Δηλαδή το αν θα σε πιάσουν ή όχι δεν εξαρτάται μόνο από το τι πήρες, αλλά και πότε το πήρες, πώς το πήρες, σε τι ποσότητα κ.λπ. Είμαι σίγουρη πως πρόκειται για ολόκληρη επιστήμη - όπως πηγαίνει πιο καλά αυτός που έχει τον καλύτερο προπονητή έτσι πηγαίνει πιο καλά κι αυτός που έχει τον καλύτερο ...διατροφολόγο.

Στην τελική όμως για να κάνεις πρωταθλητισμό σε αυτό το επίπεδο, δεν φτάνουν μόνο τα φάρμακα. Έβλεπα προχθές τον Usain Bolt να τερματίζει σε έναν από τους αγώνες του και ήταν πραγματικά εντυπωσιακός ο τρόπος που έτρεχε, το άνοιγμα των ποδιών του ήταν σχεδόν το διπλάσιο από των άλλων δρομέων. Και ο Kirani James τρέχει πολύ εντυπωσιακά.

Έτσι και ο Phelps, έχει τον κατάλληλο σωματότυπο για αυτό που κάνει, δυνατό κορμό, μακριά χέρια και πόδια. Αυτά ή τα έχεις ή δεν τα έχεις... ούτε οι ντόπες ούτε οι προπονήσεις σε βοηθάνε να τα αποκτήσεις. Και ο Le Clos είναι το ίδιο. Και ο Ian Thorpe που συν όλα τα άλλα είχε και τεράστιες πατούσες, σαν βατραχοπέδιλα. Πού να τον συναγωνιστείς αυτόν άμα είσαι 1,70 και κοντοπόδης, όσες ντόπες και να πάρεις δεν γίνεται τίποτα.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το πιστευω οτι "ντοπαριζονται" ...απλα πιανουν τους Ελληνες Αθλητες!

Επισης εχω ακουσει οτι οι εγχρωμοι ειναι καλοι στο τρεξιμο γιατι εχουν ενα παραπανω μυ στο ποδι τους


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε δεν πιάνουν μόνο τους Έλληνες, μην τα παραλέμε ;)

Τόσο κόσμο στείλαν πίσω και έχουν στείλει κατά καιρούς.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν πιάνουν μόνο τους Έλληνες, μην τα παραλέμε ;)

Τόσο κόσμο στείλαν πίσω και έχουν στείλει κατά καιρούς.

Ε,σε μεγαλη πλειοψηφια τα δικα μας "διαμαντια" πιανουν!!

Μπορει καποιος να μου βρει το βιντεο με την ρυθμικη γυμναστικη με την Ελληνικη ομαδα?Δεν το βρισκω πουθενα:(!

Ειδα ενα μικρο αποσπασμα αλλα θελω να δω ολο το προγραμμα


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γέλασα με αυτό (το βάζω μιας και μνημόνευσα τον Bolt σε προηγούμενο μύνημα)

Sensational photo of Bolt near finish

Χαχαχαχαχα


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Ε,σε μεγαλη πλειοψηφια τα δικα μας "διαμαντια" πιανουν!!

Νομίζεις; Ποιους έχουν πιάσει εκτός από τον Χονδροκούκη; Εγώ μόνο για τον Delpopolo άκουσα στο τζούντο και μια Σύρια δρομέα που δεν θυμάμαι το όνομά της.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις; Ποιους έχουν πιάσει εκτός από τον Χονδροκούκη; Εγώ μόνο για τον Delpopolo άκουσα στο τζούντο και μια Σύρια δρομέα που δεν θυμάμαι το όνομά της.

Α,δεν ξερω...:(!Αλλα θυμαμαι και τον Κεντερη με την Θανου....!!

Αχ,ειδα μια Παλαιστινια αθλητρια δρομεα που ετρεχε με την μαντιλα,βγηκε τελευταια...αλλα καταχειροκροτηθηκε!!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...