Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 2

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμεις τα πρωινα συνηθως πηγαινουμε για καφε στο ΕΤΕΡΟΝ,οΑποστολακης μου ξερει τα παιδια κ ο χωρος του ειναι πολυ οικειος,επισης δεν εχει πολυ καπνιλα γιατι δεν εχει κοσμο την ωρα που παμε,μαζευει μετα τις 13.00.

Επισης σημερα πηγαμε στις Μαριονετες κ ειμασταν μονο 3 παιδακια,ευτυχως γιατι αν ειχε περισσοτερα ουτε εγω θα καθομουν.

Μεχρι τα Χριστουγεννα κατι θα σκεφτουμε,εχουμε χρονο ακομη,παντως θα ηταν ωραια μια συναντηση.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ, το ΕΤΕΡΟΝ τι μου θυμησες τωρα ολες οι σχολικες μου κοπανες εκει ηταν ....αλλα και μετα το σχολειο το καναμε στεκι!!!!

bibito στο ΕΤΕΡΟΝ εβαζε μουσικη ο αντρας μιας φιλης μου και εχω την εντυπωση οτι ακομα και τωρα παει τα ΠαρασκευοΣαββατοκυριακα χωρις να ειμαι σιγουρη... μπορει να τον ξερει ο αντρας σου ...

πολυ ωραια ιδεα ειναι να βρεθουμε απο κοντα.Εγω μπορει να ερθω Κατερινη τα Χριστουγεννα αλλα θα ημαστε γεματοι απο οικογενειακες υποχρεωσεις .Θα ανεβω και στο χωριο μου να δω τους γονεις μου,απο τον Αγ.Δημητριο καταγομαι.Αλλα και παλι αν εχει αστατο καιρο μπορει να ερθουν οι δικοι μας γιατι και με την εξαρση των ιωσεων φοβαμαι λιγο για το μωρο....απο θειους,θειες κτλπ δεν το εχει δει κανεις και 8α πλακωσουν ολοι να την δουν.......με την νεα γριπη φοβαμαι να ειναι τοσα ατομα πανω απο το μωρο...

Παντως καποια στιγμη θα με βολεψει και εμενα να βρεθουμε!

Κοριτσια facebook εχετε?

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα σου εστειλα πμ..

Καλα τρομερη συμπτωση κ εμενα ο αντρας μου ειναι απο τον Αγ.Δημητριο αλλα μεγαλωσε στην Κατερινη.

Ειστε κ μικροι εσεις πρεπει να προσεχετε,φανταζομαι τι θα γινει οταν ερθεις απο τα σο΄ι΄α,ευτυχως εμενα ηρθαν λιγοι λιγοι εδω κ στην μανα μου πηγαινανε χωρις να ειμαι εκει,φυσικα ολοι θα μας απολαυσουν στην βαφτιση.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο χωριο μου χιονισεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!Συμπατριωτης ο αντρας σου ε; εμ,βεβαια ολα τα καλα παιδια απο εκει καταγονται(χιχιχι)πως λεγετε; φανταζεσαι να βγουμε συγγενεις μακρινοι;ειναι τοσο μικρο το χωριο που σχεδον ολοι καποια συγγενεια εχουμε....

Τελικα δεν θα ερθουμε κατω τις γιορτες θα κανουμε πρωτα 2 με 3 εμβολια και μετα.Ε μην ταλαιπωρουμε το μωρο...ασε που πρεπει να κουβαλησουμε και ενα σωρο πραγματα... ρουχαλακια ,μπουκαλια ,αποστειρωτες χαμος.... εχουμε και ενα σκυλο γιατι ο αντρας μου ειναι κυνηγος... ενα φορτηγο πραγματα οποτε καλυτερα να ερθουν οι δικοι μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο χωριο μου χιονισεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!Συμπατριωτης ο αντρας σου ε; εμ,βεβαια ολα τα καλα παιδια απο εκει καταγονται(χιχιχι)πως λεγετε; φανταζεσαι να βγουμε συγγενεις μακρινοι;ειναι τοσο μικρο το χωριο που σχεδον ολοι καποια συγγενεια εχουμε....

Τελικα δεν θα ερθουμε κατω τις γιορτες θα κανουμε πρωτα 2 με 3 εμβολια και μετα.Ε μην ταλαιπωρουμε το μωρο...ασε που πρεπει να κουβαλησουμε και ενα σωρο πραγματα... ρουχαλακια ,μπουκαλια ,αποστειρωτες χαμος.... εχουμε και ενα σκυλο γιατι ο αντρας μου ειναι κυνηγος... ενα φορτηγο πραγματα οποτε καλυτερα να ερθουν οι δικοι μας...

Κ ΄μενα κυνηγος ειναι αλλα τωρα που χτυπησε το ποδι δεν πηγε καθολου κ εχει πολυ στεναχωρηθει.Ο αντρας σου απο που ειναι;Κριμα μωρε που δεν ερχοσαστε κ εγω παντα κουβαλουσα ενα σωρο πραγματα αλλα παντα πηγαινα παντα γιατι δεν μπορω εδω μου τη δινει,προτιμω να ειμαι στη μαμα μου γιατι με βοηθαει πολυ με τα μικρα.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφι ο αντρας μου ειναι απο Κατερινη...εμενα θα ερθουν η πεθερα μου και οι γονεις εδω οποτε το ιδιο κανει τι να παμε τι να ερθουν;

Αν ειναι ετσι τοτε δεν θα κουραστεις κιολας.Εγω λογω του οτι στο 1ο παιδι ημουν Αθηνα δεν μπορουσε κανεις να ερθει μιας κ ειμαστε απο μεγαλες οικογενειες κ οι 2.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σονια,ifi,Κιτσα που ειστε καλε;;;;;;;;;;;;

χθες πηγαμε στο γιατρο και καναμε το πρωτο μας εμβολιο και ολο το βραδυ εκλαιγε η καημενουλα μου πολυ γκρινια...... ευτυχως δεν εκανε πυρετο!Εγινε 61,5cm υψος και 5600kg.Στον γιατρο εκανε εντυπωση οτι κραταει απο μονη της το κεφαλι της και οτι κολλησε και κοιτουσε τις ζωγραφιες στον τοιχο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από εμένα!!! Ξαναεμφανίστηκα!!! Λιγο δουλίτσες,λιγο βόλτες, λίγο ο μπέμπης χάθηκα. Τι μου κάνετε? Ελπίζω να είστε καλά και εσείς και τα μωρά σας. Και εμείς πήγαμε στον γιατρό στις 15 και κάναμε εμβόλιο. Τώρα είμαστε 7050 στα κιλά και 66,5 στο ύψος. Σε αυτό το εμβόλιο δεν μου έκανε πυρετό ούτε γκρίνια, καλά είμαστε. Τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε και φρουτάκια και ρυζάλευρο. Άντε να δούμε θα του αρέσει το κουτάλι? bibito η μικρή σου είναι γεννημένη 15 Απριλίου? Ιωάννα τι λέει ο καιρός στο Κιλκίς? Εδώ σήμερα έχει κρύο. Ο άντρας μου ήταν στο Κιλκίς την περασμένη Δευτέρα το απόγευμα.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως την ....

χαλια ειναι ο καιρος βρεχει,εχει κρυο σημερα μονο εβγαλε ηλιο και ειχε ελαχιστη ζεστουλα...

Σονια εχεις facebook? με την Bibito γιναμε φιλες αν εχεις στειλε πμ να σε κανω add... αφου ηρθε ο αντρας σου επρεπε να ειχες ερθει και εσυ βολτα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι facebook δεν έχω. Αυτό το σπόρ δεν το ξεκίνησα ακόμα!!!Χεχε. Ήρθε για δουλειά και ήταν μαζί με την πελάτισα του. Τώρα να βάλω το μωρό στο αυτοκίνητο μαζί με μια άγνωστη δεν λέει. Αν ήταν μόνος του θα ερχόμουνα για βόλτα αν και θα ήταν ταλαιπωρία γιατί έφυγε το μεσήμερι μετά το κλείσιμο, έκανε τη δουλειά του εκεί και αμέσως γύρισε πίσω. Μια άλλη φορά θα ξανατύχει που θα πάει. Ίσως όταν θα είναι έτοιμα τα πράγματα της κυρίας και αν είναι μόνος του. Βλέπουμε.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!!! Ξαναεμφανίστηκα!!! Λιγο δουλίτσες,λιγο βόλτες, λίγο ο μπέμπης χάθηκα. Τι μου κάνετε? Ελπίζω να είστε καλά και εσείς και τα μωρά σας. Και εμείς πήγαμε στον γιατρό στις 15 και κάναμε εμβόλιο. Τώρα είμαστε 7050 στα κιλά και 66,5 στο ύψος. Σε αυτό το εμβόλιο δεν μου έκανε πυρετό ούτε γκρίνια, καλά είμαστε. Τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε και φρουτάκια και ρυζάλευρο. Άντε να δούμε θα του αρέσει το κουτάλι? bibito η μικρή σου είναι γεννημένη 15 Απριλίου? Ιωάννα τι λέει ο καιρός στο Κιλκίς? Εδώ σήμερα έχει κρύο. Ο άντρας μου ήταν στο Κιλκίς την περασμένη Δευτέρα το απόγευμα.

Στις 15 Απριλιου ειναι γεννημενη η μικρουλα μου.Κ εσυ τοτε εισαι;


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις κοριτσια ειμαστε λιγο αρρωστουληδες,οχι εγω αλλα κ τα 2 μου τα μωρα,αυριο παμε στην παιδιατρο,κανονικα εχουμε εμβολιο αλλα δεν νομιζω να το κανουμε.

Πιο χαλια ειναι η μικρη,η μυτη της ειναι τελειως μπουκωμενη της βαζω συνεχεια ορο αλλα δεν λεει με τιποτα να ξεβουλωσει,χθες το βραδυ δεν εκλεισα ματι,ξυπναγε στον υπνο της κ εκλαιγε,4.00 η ωρα της ξεβουλωσα τη μυτη αλλα τιποτα δεν αλλαξε μετα απο λιγο παλι τα ιδια,εντωμεταξυ απο χθες δεν τρωι ουτε πινει γαλα,μαλλον επειδη ειναι πολυ μπουκωμενη,εχει τωρα 2 μερες τρωει μονο την φρουτοκρεμα κ τιποτα αλλο,τα υπολοιπα γευματα απο 5 κουταλιες κ αυτες με το ζορι.

Ελπιζω μονο να μην εχει κατι σοβαρο γιατι δεν μπορω καθολου τις αντιβιωσεις.

Σονια αν επιτρεπεται τι δουλεια κανει ο αντρας σου;


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...