Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Στις 15 Απριλιου ειναι γεννημενη η μικρουλα μου.Κ εσυ τοτε εισαι;

Την ίδια μέρα ακριβώς είναι ο ανηψιός μου. Του αδερφού μου ο τρίτος. Και έχουμε ακριβώς 4 μήνες διαφορά. Περαστικά σας που είστε αρωστούλια. Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά ειδικά η μικρή γιατί τα μικρά ταλαιπορούνται πιο πολύ από ότι εμείς οι μεγάλοι.

Για την δουλειά του άντρα μου να σου πώ δεν έχω πρόβλημα αλλά δεν ξέρω μην φανεί σαν διαφήμιση οπότε να στο πώ σε πμ αν θέλεις.

Υπομονή και καλό κουράγιο σου έυχομαι με δύο άρρωστα μωρά. Αλήθεια ο άντρας σου τί κάνει? Ελπίζω να βελτιώθηκε η κατάσταση του.

Εγώ για Σαββατοκύριακο θα έχω έναν φίλο του άντρα μου στο σπίτι από Αθήνα. Οπότε καταλαβένετε μαγείρεμα, καθάρισμα και γενικά τα πάντα στην εντέλεια. Δεν πειράζει όμως αφού το θέλει ο αντρούλης τι να κάνουμε? Ας του κάνω το χατήρι γιατί όλο παράπονα είναι ότι δεν τον προσέχω από τότε που έγινε το μωρό. Τι να πείς? Αντρες τα λέει όλα.

Φιλιά και καλή μέρα να έχουμε!!! ;)


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την ίδια μέρα ακριβώς είναι ο ανηψιός μου. Του αδερφού μου ο τρίτος. Και έχουμε ακριβώς 4 μήνες διαφορά. Περαστικά σας που είστε αρωστούλια. Εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά ειδικά η μικρή γιατί τα μικρά ταλαιπορούνται πιο πολύ από ότι εμείς οι μεγάλοι.

Για την δουλειά του άντρα μου να σου πώ δεν έχω πρόβλημα αλλά δεν ξέρω μην φανεί σαν διαφήμιση οπότε να στο πώ σε πμ αν θέλεις.

Υπομονή και καλό κουράγιο σου έυχομαι με δύο άρρωστα μωρά. Αλήθεια ο άντρας σου τί κάνει? Ελπίζω να βελτιώθηκε η κατάσταση του.

Εγώ για Σαββατοκύριακο θα έχω έναν φίλο του άντρα μου στο σπίτι από Αθήνα. Οπότε καταλαβένετε μαγείρεμα, καθάρισμα και γενικά τα πάντα στην εντέλεια. Δεν πειράζει όμως αφού το θέλει ο αντρούλης τι να κάνουμε? Ας του κάνω το χατήρι γιατί όλο παράπονα είναι ότι δεν τον προσέχω από τότε που έγινε το μωρό. Τι να πείς? Αντρες τα λέει όλα.

Φιλιά και καλή μέρα να έχουμε!!! ;)

Σονια που γεννησε στου Βελικη γιατι την ιδια μερα με ΄μενα γεννησε μια κοπελα αγορι μπορει να ηταν η νυφη σου κ αν θυμαμαι καλα ειχε 2 ηδη παιδια.

Ο αντρας μου ευτυχως καλυτερα κ με βοηθαει λιγο με τα μωρα γιατι αλλιως δεν γινεται,βλεπεις ο μεγαλος ειναι πολυ ζωηρος κ με τη μικρη τωρα αρρωστουλα με το ζορι τα βγαζω πρα,ευτυχως που κοιμουνται τα μεσημερια κ νωρις το βραδυ.

καλο κουραγιο για το Σαββατοκυριακο,εμενα μπορει να ερθει η 4η αδερφη μου που ειναι Λαρισα κ να παμε καμια βολτα γιατι βαρεθηκα το μεσα.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σονια που γεννησε στου Βελικη γιατι την ιδια μερα με ΄μενα γεννησε μια κοπελα αγορι μπορει να ηταν η νυφη σου κ αν θυμαμαι καλα ειχε 2 ηδη παιδια.

Όχι στου Κωτακίδη γέννησε. Ωραία που είναι καλύτερα ο άντρας σου γιατί όντως την βοήθεια την χρειάζεσε με δύο μωρά άρρωστα. Και εσύ 4 αδέρφια? Και εγώ είμαι η τέταρτη αλλά τα άλλα είναι αγόρια.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

bibito περαστικα στα μωρακια σου....

Σονια εχεις 3 αδερφους και μαλιστα μεγαλυτερους; φανταζομαι παλια θα σε προσεχαν σαν τα ματια τους κατι σαν τους 3 σωματοφυλακες....

Κοριτσια εχω βαρεθει και εγω το μεσα...Την Δευτερα περιμενω την μαμα μου και την πεθερα μου.Ευτυχως που θα ερθουν γιατι εχω δουλειες...θα παω στον ΟΑΕΔ για να παρω την 6μηνη αδεια προστασιας μητροτητας γιατι η αδεια λοχειας τελειωσε και στο ΙΚΑ για να κανω το εμβολιο για τον καρκινο του τραχηλου της μητρας,τωρα που γεννησα λεω να το κανω!

Εδω ο καιρος χαλασε παλι φυσαει και βρεχει εχει αρκετο κρυο...

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites

Όχι στου Κωτακίδη γέννησε. Ωραία που είναι καλύτερα ο άντρας σου γιατί όντως την βοήθεια την χρειάζεσε με δύο μωρά άρρωστα. Και εσύ 4 αδέρφια? Και εγώ είμαι η τέταρτη αλλά τα άλλα είναι αγόρια.

Eμεις ειμαστε 5 αδερφες,οι 2 πρωτες παντρεμενες με 2 παιδια αγορι -κοριτσιη 3η αρραβωνιασμενη,οι αλλες 2 ελευθερες.

Παντως οταν ειμασταν μικρα μαλωναμε συνεχεια ενω τωρα ειμαστε πολυ δεμενες,αφου οταν κατεβαινω Κοζαη δεν βλεπω τους φιλους μου παρα μονο τις αδερφες μου κ βγαινουμε πλεον ολες μαζι εξω,οχι οπως παλια.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

bibito περαστικα στα μωρακια σου....

Σονια εχεις 3 αδερφους και μαλιστα μεγαλυτερους; φανταζομαι παλια θα σε προσεχαν σαν τα ματια τους κατι σαν τους 3 σωματοφυλακες....

Κοριτσια εχω βαρεθει και εγω το μεσα...Την Δευτερα περιμενω την μαμα μου και την πεθερα μου.Ευτυχως που θα ερθουν γιατι εχω δουλειες...θα παω στον ΟΑΕΔ για να παρω την 6μηνη αδεια προστασιας μητροτητας γιατι η αδεια λοχειας τελειωσε και στο ΙΚΑ για να κανω το εμβολιο για τον καρκινο του τραχηλου της μητρας,τωρα που γεννησα λεω να το κανω!

Εδω ο καιρος χαλασε παλι φυσαει και βρεχει εχει αρκετο κρυο...

Ευχαριστω πολυ Ιωαννα,καλη ξεκουραση απο Δευτερα.Το εμβολιο απο οτι ξερω το κανουν σε κοριτσια χωρις σεξουαλικες επαφες,εχασα τιποτα που επρεπε να ξερω;


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εδω πολυ κρυο εχει Ιωαννα κ σημερα ο καιρος τρελαθηκε,μια εβρεχε,μια εβγαζε ηλιο παντως απο κρυο αρκετο,στις 10.00 που τελειωσαμε απο παιδιατρο ειχε -4 βαλε κ την υγρασια,απαπα.

Τελικα η μικρη ειναι στην αρχη μιας ωτιτιδας αλλα για ολα φταινε τα δοντακια κατα τα αλλα ειναι μια χαρα κ μου φαινεται λογικο γιατι μεσα σε 4 μερες εβγαλε 3 δοντια κ ειναι πρησμενα αλλα 3.Το κακο ειναι πως θα παρουμε αντιβιωση,+ zirtek(αποσυμφορητικο)+otrivin για τη μυτη κ φυσικα πρωι -βραδυ ή οποτε χρειαστει ορο.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εδω ο καιρος τρελαθηκε,μια εβρεχε σημερα μια εβγαζε ηλιο.Παντως στις 8.30 που τελειωσαμε απο παιδιατρο ειχε -4 βαλε κ την υγρασια πολυ κρυο,τσουχτερο,απαπα.Εχει κ στην Κοζανη τετοιο κρυο ισως κ πιο πολυ αλλα εδω η υγρασια το κανει ανυποφορο.

Ηταν να παμε κ στην φατνη να τη δουμε αλλα επειδη θα κλεινανε τα φαρμακεια το αναβαλλαμε.

Γεμισαμε φαρμακα παλι.Η μικρη ειναι στην αρχη μιας ωτιτιδας αλλα για ολα φταινε τα δοντακια κατα τα αλλα ειναι μια χαρα κ μου φαινεται λογικο γιατι μεσα σε 4 μερες εβγαλε 3 δοντια κ ειναι πρησμενα αλλα 3.Το κακο ειναι πως θα παρουμε αντιβιωση,+ zirtek(αποσυμφορητικο)+otrivin για τη μυτη κ φυσικα πρωι -βραδυ ή οποτε χρειαστει ορο.Ενω ο μικρος ειναι μια χαρα μονο τα λειμα του εινει λιγο ερεθισμενα αλλα τιποτα σπουδαιο.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

η μικρη ειναι στην αρχη μιας ωτιτιδας αλλα για ολα φταινε τα δοντακια κατα τα αλλα ειναι μια χαρα κ μου φαινεται λογικο γιατι μεσα σε 4 μερες εβγαλε 3 δοντια κ ειναι πρησμενα αλλα 3.Το κακο ειναι πως θα παρουμε αντιβιωση,+ zirtek(αποσυμφορητικο)+otrivin για τη μυτη κ φυσικα πρωι -βραδυ ή οποτε χρειαστει ορο.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλοριζικα τα δοντακια σας και σιδερενια και πολλες μασες σας ευχομαι.

Ναι οντως το εμβολιο για να εχει 100% επιτυχια δεν πρεπει να εχεις σεξουαλικη επαφη,δρα καλυτερα.Αλλα μεχρι τα 26 μπορεις να το κανεις μου ειπε ο γιατρος μου και ας εχω γεννησει, απο το τιποτα εστω και το 50% να δρασει κατι ειναι...εξαλλου το ΙΚΑ λογω ηλικιας μου το χορηγει δωρεαν δεν εχω να χασω κατι .Ειναι ακριβο 500E κοστιζει

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικα τα δοντακια σας και σιδερενια και πολλες μασες σας ευχομαι.

Ναι οντως το εμβολιο για να εχει 100% επιτυχια δεν πρεπει να εχεις σεξουαλικη επαφη,δρα καλυτερα.Αλλα μεχρι τα 26 μπορεις να το κανεις μου ειπε ο γιατρος μου και ας εχω γεννησει, απο το τιποτα εστω και το 50% να δρασει κατι ειναι...εξαλλου το ΙΚΑ λογω ηλικιας μου το χορηγει δωρεαν δεν εχω να χασω κατι .Ειναι ακριβο 500E κοστιζει

Δηλ. εισαι κατω απο 26;Μπραβο εγω τα περασα τα 30 κ συνεχιζω.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα τα δοντάκια σας. Όντως το κρύο μας είρθε απότομα και εκεί που δεν βγαίναμε λόγο γρύπης τώρα δεν βγαίνουμε και λόγο κρύου. Η μικρή της παρέας τελικά η Ιωάννα. Εγώ είμαι στα 28. Μέχρι τον Μάρτιο δηλαδή. Ναι έχω 3 αδερφούς. Και οι τρείς παντρεμένοι, ο πρώτος με 2 παιδιά(αγόρι-κορίτσι), ο δεύτερος χωρίς παιδιά, ο τρίτος με 3 παιδιά(κορίτσι-αγόρι-αγόρι). Και τελευταία εγώ με τον μπέμπη μου. Όταν μαζευόμαστε όλοι μαζί κάνουμε ένα χωριό ολόκληρο.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Αρα εγω ειμαι η πιο μεγαλη της παρεας,στα 32.

Ωραια ειναι τα παιδια,οταν ημουν πιο μικρη δεν τα μπορουσα καθολου,ελεγα εγω ποτε δεν θα γινω μανα,οταν ομως γεννησε η αδερφη μου ολα αλλαξαν μεσα μου,λατρευα κ λατρευω τα ανηψακια μου,καλα οχι οσο τα παιδια μου αλλα κατι παρομοιο.Θα ηθελα καποια στιγμη να κανω ενα ακομη,αλλα προς το παρον οχι γιατι δεν εχω καθολου βοηθεια εδω περα κ πραγματικα ειναι πολυ δυσκολα.Αργοτερα κ αναλογως κ τα οικονομικα θα το σκεφτουμε.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...