Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή Χρονιά!!! Χρόνια Πολλά!!! Με υγεία πρώτα στα μωρά μας και μετά σε εμάς να τα χαιρόμαστε!!! Όλα τα υπόλοιπα θέλω να πιστεύω ότι γίνονται κάποια στιγμή.

Πώς τα περάσατε κορίτσια? Ιωάννα εσύ Κιλκίς έτσι? Α και η bibito Κοζάνη? Καλά τι καιρός? Σκέτο καλοκαίρι. Εγώ μπορώ να πώ ότι ξεκουράστικα αρκετά γιατί και τις 3 μέρες των Χριστουγέννων και τις 3 τώρα της Πρωτοχρονιάς είμαστε στην πεθερά μου. Οπότε καταλαβένετε τα έχω όλα έτοιμα. Α και το μωρό μου το φέρνουν μόνο όταν κλαίει για να φάει. Αλλιώς πάει από αγκαλιά σε αγκαλιά όλη την ώρα.

Κατά τα άλλα έκανα και τις βόλτες μου τις υπόλοιπες μέρες και απόλαυσα που δεν δούλευα τις γιορτές. Γιατί με το που επιστρέφω στην δουλειά το Φεβρουάριο έχει τρέξιμο γιατί η συνάδελφος μου είναι έγκυος και γεννάει το καλοκαίρι οπότε μετά θα μείνω εγώ μόνη μου όπως είναι εκείνη τώρα. Άρα του χρόνου τέτοιον καιρό θα τρέχω στην δουλειά και δεν θα έχει βόλτες. Με την σειρά η γέννες πάνε στην δουλειά. Τέσπα να μην σας κουράζω με αυτά χρονιάρες μέρες.

Καλά να περνάτε!!! ;) ;) ;)


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα Ιωαννα σε βλλεπω εχεις γινει εξπερ με τον η/υ.Εγω αυτα δεν μπορω να τα βαλω οσο κ αν προσπαθησα,τωρα μου χαλασε το ενα τικερακι κ ξεχασα πως το εβαλα την προηγουμενη φορα κ τωρα το παλεψα κανα 2 φορες αλλα απετυχα.

Ακομη Κοζανη εγω,ως την Πεμπτη μετα επιστροφη κ τρεξιμο γιατι ολα τρεχουν,εχουμε πολυ τρεξιμο με το σπιτι το καλο ειναι πως αρχιζει κ το σχολειο κ τα πρωινα θα εχουμε ελευθερο χρονο να τρεξουμε.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια τι κανετε?? πως περασατε στις γιορτες? εγω κουραστηκα γιατι ειχαμε κοσμο σπιτι οποτε καταλαβαινετε προετοιμασιες,μαγειρεματα και αφου εφυγαν αντε απο την αρχη να καθαρισεις το σπιτι ... ηταν ομως οι καλυτερες γιορτες γιατι ειχα και το παιδακι μου!!!!!!!!!!!!!

Σοφι ωραια να εισαι στα πατρια εδαφη ε?? ξεσκασες λιγο???

στο σχολειο τελειωσα πληροφορικη οποτε εχω πειρα με τον Η/Υ ....

Link to comment
Share on other sites

Α,χθες χιονισε στο Κιλκις αλλα σημερα το ελιωσε...Κατερινη απ'οτι εμαθα τιποτα...Κοζανη φανταζομαι κατι θα εριξε ε???

Κιτσα το παιδακι σου ολα καλα με την γριπη??

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στην Ιωάννα. Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη. Σου εύχομαι να απολαμβάνεις κάθε στιγμή της ζωής και να νοίωθεις πάντα τόσο όμορφα όπως -είμαι σίγουρη- νοιώθεις όταν κρατάς την κόρη σου αγκαλιά. Να είναι και εκείνη πάντα καλά για να σου χαρίζει τις ποιό όμορφες στιγμές της ζωής σου. :D :D :D


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας τι κάνουν? Bibito ακόμα Κοζάνη έτσι? Κίτσα πραγματικά ελπίζω η μικρή να είναι πλέον καλά. Αλήθεια πόσο είναι η κόρη σου? Καλά Ιωάννα η μικρή σου έχει γίνει ένα κουκλί. Πολύ μεγάλωσε. Και μαγουλάκια σαν τον δικό μου. Πρέπει και εγώ να αλλάξω φωτογραφία του μπέμπη. Αν είχατε χθές Φάνη ή Φανή να τους χαίρεστε. Εμείς όχι ότι είχαμε πολλούς -μόνο 8 άτομα. Και όλοι σόϊ. Τί πολλά είναι? Μήν ακούω χαζά. Απλά ντύνεσε το πρωί, πέρνεις τον δρόμο και γυρνάς σπίτι σου το βράδυ. Απλά τα πράγματα. Α και Γιάννιδες αν έχετε να τους χαίρεστε επίσης. Εγώ έχω τον πεθερό μου και μάλλον και του χρόνου θα έχουμε και τον μπέμπη μας. Πολλά φιλιά και καλά να περνάτε. Τα λέμε.............


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Σονια μου για τις ευχες σου και η μικρη σε ευχαριστει που την ειπες κουκλα...ναι βρε να την αλλαξεις την φωτο να βαλεις το αγορακι σου τωρα που μεγαλωσε!!!! αν σας πετυχω στην Κατερινη να δω τον μικρο σου και ετσι να γνωρισω και εσενα.......

Οντως πολυ μεγαλωσε η ατιμη στις 15 του μηνως θα παμε στο γιατρο για το 2ο εμβολιο και να ζυγιστουμε... παντως 2 μηνων ημασταν 5600 κιλα και 61 ποντους υψος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωαννα μου χρονια πολλα για εχθες,δεν προλαβα να μπω γιατι επιστρεψαμε το απογευμα κ μεχρι να τακτοποιησουμε περασε η ωρα.

Δηλ. Σονια ακομη δεν το αποφασισατε το ονομα;Μπραβο σας γιατι εμεις στο 1ο πριν ακομη γεννησω ηταν αποφασισμενο,αλλα δεν ειχα κ προβλημα γιατι δεν εχω πεθερο οποτε αυτον θα εβγαζα,τωρα για το 2ο ειχαμε μια διαφωνια η οποια συνεχιζει πολυ λιγο ομως αλλα ειμαι αποφασισμενη πως θα παρει το ονομα της μαμας μου,της πεθερα μου δεν το θελω καθολου.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την eirinieliza. Καλώς είρθες στην παρέα μας. Άντε να μεγαλώνει το καφέ μας. Πες μας και τίποτα για εσένα. Παιδάκια?

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν? Όντως η Κίτσα δεν μας είπε νέα για την μικρή. Ελπίζω όμως να είναι καλά. Ναι όντως δεν έχουμε αποφασίσει για το όνομα του μπέμπη μας. Τώρα αρχίσαμε να μιλάμε με τον άντρα μου για την βάφτισή του. Αλήθεια κορίτσια πώς θα σας φαινόταν τα δύο ονόματα για τον μπέμπη? Χαζομάρα είναι? Λέτε αν το αποφασίσω να με βρίζει το μωρό όταν μεγαλώσει?


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...