Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

γκρινιαααααρεεεεςςςςς!!!!παραπονεθηκα εγω ποτε που γραφετε σε αλλα καφε????εεεεεεεεεεεεεεε???????????φτου σας παλιοκοριτσα!!!

ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΔΟΝΤΙ!!!ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΛΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΕΕ?????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!

Παντως ευτυχως το μελινακι αρχισε να τρωει παλι αλλα ρε γμτ εχει διαρροια δυο μερες τωρα...ησυχια δεν λεμε να βρούμε...

την παρασκευη ειχαμε παει κουνιες με την ιρεν και το παιδι μου εβαλε τα κλαματα γιατι την εβγαλα από το γυρω γυρω...με το παραμικρό κλαιει γενικα αυτες τις μερες...βρε τι παθαμεεεεε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαααααα σας τσακωσα κ εγώωωωω

Πρωτα με εκραξε η μιαμαμα που δεν γραφω εδώ μια που ψαχνω την πρ κ όλο μου ξεφευγει είπα να γραψω...

Ρε κοριτσια... σας απαταω κ εγώ αλλα δεν έχει κ πολύ κινηση το καφε κ...βαριεμαι να μην βρισκω κανεναν...:oops::oops:

Λοιπόν νεα...

ουφ εχω να γραψω μερες κ ουτε που θυμαμαι...

το απογευμα εφυγε η αδερφη μου κλαψ...

Δεν έχω δει τι γραφετε θα γυρισω πίσω κ τα λεμε

νυχτεεεεεεεεεςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εμάς τα ούλα μας είναι εδώ και ένα μήνα ασπρα και δεν λέει να σκάσει δοντάκι ακόμα:(

Αυτο δεν σημαινει κατι απαραιτητα..

εμενα ήταν ασπρα από τον ιούνιο τα πάνω κ βγηκαν τελικα πριν λίγο καιρο..

Αλλά γιατι αγχώνεστε??

Λέτε να μην βγαλουν δοντια??

Εμενα μου αρεσουν πιο πολύ φαφουτακια:D

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς Δέσποινα, και η δικιά μου κάθε που είναι να σκάσει δοντάκι, κάνει απεργία, όνο γάλα πίνει, άντε και λίιιγο κρεμούλα! Γρήγορα θα τα δεις αφού ασπρίζουν! :-)

Γεια Ευη!!

Δεν σε εχω ξαναπετυχει εδώ...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα το δωρο χριστουγεννων...ενα αλογακι (σαν αυτα που εχουν στις κουνιες..). χθες ειχα παει στον αδερφο μου και ειχε η μικρη του ενα τετοιο αλογακι. βαζω τη μελινα πανω, και η μαιμου μου σπρωχνει τα χερια να την αφησω, πιανει τα χερουλια και αρχιζει βζουν βζουν βζουν!!!ειδα και επαθα για να τη βγαλω από το αλογακι μετα..κατοχυρωθηκε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!!

τι κάνετε?

πείτε και κάνα νέο βρε παιδιά!!

οπότε μάλλον θα το πάρω το τραπεζάκι!!

άντε γιατί το καημένο δεν έχει καθόλου παιχνίδια,κάτι ψιλολόγια που τα βάζει στο στόμα.

πιο πολύ της αρέσει να είναι όρθια και να χορεύει.

κάνει και μονόζυγο από τις καρέκλες...

ο ταρζάν!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςτσουπρες!!

τι κανετε?

Δεσποινα ωραια ιδεα το αλογακι!

αμα ξερεις κιολας οτι θα καθεται,μια χαρα!

μιαμαμα,το αλογακι βρε που κουνιεται,το ξυλινο λεει η Δεσποινα.

που'σαι βρε γιουπι,σε χασαμε!!

ποτε θα τα ανοιξετε τα δωρα?τα Χριστουγεννα ή την Πρωτοχρονια?

εγω λεω τα χριστουγεννα αφου την πρωτοχρονια θα εχουμε το παρτυ γενεθλιων,οποτε θα εχουμε 2 φορες δωρα!αλλα σιγα μην περιμενω

μεχρι τα χριστουγεννα,αφου δεν καταλαβαινει λεω να της τα δωσω πιο νωρις.εσεις τι λετε?

βρε κοριτσια εμενα η δικια μου εχει σταματησει να μιλαει καθαρα,λεει κατι μπακα-μπακα,ποκι και τετοια,ενω ελεγε μπαμπα,κακα,παππου,αυτο ειναι φυσιολογικο?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κοριτσια εμενα η δικια μου εχει σταματησει να μιλαει καθαρα,λεει κατι μπακα-μπακα,ποκι και τετοια,ενω ελεγε μπαμπα,κακα,παππου,αυτο ειναι φυσιολογικο?

Και εμεναααα...λεει ακομα κουνια εννοειται αλλα το μαμα το εκανε μαμι και το μπαμπα μπαμπι (το ελαφακι χαχαχαχα).και ολη μερα γκαριζεια αντανταντα ατατατατατατατα στριγγλιες λεμε...αλλα το κουνια κουνια (ρε κολλημααααα...)

το ποκι καλε τι ειναι???:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αντε βλεπω ψιλοκινηση...

Κ εγώ τετοιο άλογο θελω αλλά δεν το έχω πετύχει πουθενα για πε πρ που θα το βρούμε??

εχω ενα παιχνιδαδικο φοβερο κοντα στο σπιτι με ξυλινα παιχνιδια μονο (απίστευτο μαγαζι λεμε..δεν υπαρχουν πια τετοια παιχνιδαδικα...)εκει εχει παιχνιδια και της plan toys (τα αγαπημενα μου) και εχει και αλογακια. για δειτε...http://www.plantoy.gr/kourkakis/

Link to comment
Share on other sites

επίσης εδω...http://www.tsironis.gr/tsironis.php?&file=products.xml&fid=14

και τα αλογακια της haba ειναι φοβερα http://www.haba.de/haba/home.htm

γενικα δηλαδη για μενα haba και plan toys ειναι τα καλυτερα παιχνιδια που κυκλοφορουν...

Link to comment
Share on other sites

Πάρεδρε συμφωνάω αλλά από οτι είδα ο άλογος δεν έχει προστατευτικα για να μην φυγουν από το καθισμα...

εδώ διπλα είναι ενα μαγαζι που πουλάει κατι τετοια αλλά το αλογακι εχει προστατευτικα....

παντως επειδή μου λειπει ηλεκτρονικομαλακια παιχνιδι ξερετε με μουσικες κ τετοια μάλλον θα επενδυσω (σικ) αργότερα σε αλογακι... κ που ξερεις αν έχω κερδισει κ κανενα λοτο θα πάρω κ ζωντανο..

οου γιεα...:cool:

Πάω για σιδερωμα μπάιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...