Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εγω σου ειπα οτι μεχρι το τελος της αλλης βδομαδας θα εχετε δοντι...Δεν με ακους.Παντως πιστευω οτι εχει να κανει με το παιδι.Τα ανηψια μου δεν τα καταλαβαμε ποτε τα εβγαλαν.Της κουμπαρας μου το παρακαταλαβαμε.Ειχε τα ιδια συμπτωματα οσο αναφορα το φαι και τις αγκαλιες.Φιλεναδα πιστευω πως οσο αργουν τοσο πιο οδυνηρη γινετε η κατασταση γιατι σκληρενουν τα ουλα τους......ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΔΟΝΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!

Μαρη εσυ η φαφουτομανα βρηκες να απαντησεις?????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:ασε να μας πει καμια εμπειρη!!!!

βρε annina ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ μπορει να μην τρωει????? πειτε μουυυυυυ!!!!!!θα σκάσωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε...μολις πηρα ειδηση (ναι ναι διαβασα αλλο καφε...) οτι και εσυ φαφουτομανα εισαι βρε annina!!!! ΧΑ!!!Υπαρχουν και αλλοιιιιιΙ!!!! εσεις οι υπολοιπες με τα δοντια τωρα βρηκατε να εξαφανιστειτε?????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????

Link to comment
Share on other sites

εχουμε μπερδευτεί λίγο? ή μου φαίνεται?

Μαλλον επειδή γράφουμε και στο cafe ιανουάριος 09,γινεται χαμός:D:D:D αλλα δεν πειράζει εμείς βγάζουμε τελικά άκρη.:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μαρη εσυ η φαφουτομανα βρηκες να απαντησεις?????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:ασε να μας πει καμια εμπειρη!!!!

βρε annina ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ μπορει να μην τρωει????? πειτε μουυυυυυ!!!!!!θα σκάσωωωωωωω!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ Η ΦΑΦΟΥΤΟΜΑΝΑ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΗΗΗΗΗ.ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΝΗΨΙΑ ΕΓΩ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε μπερδευτεί λίγο? ή μου φαίνεται?

Μαλλον επειδή γράφουμε και στο cafe ιανουάριος 09,γινεται χαμός:D:D:D αλλα δεν πειράζει εμείς βγάζουμε τελικά άκρη.:tongue::tongue:

βρε εμεις δεν εχουμε ξαναμιλησει...εγω ειμαι μαμα δεκεμβρη του 08...απλα ριχνω κρυφες ματιες μια στο τόσο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε εμεις δεν εχουμε ξαναμιλησει...εγω ειμαι μαμα δεκεμβρη του 08...απλα ριχνω κρυφες ματιες μια στο τόσο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

__________________

Τι Δεκέβρης τι Ιανουάριος σιγά τη διαφορά. Δικιά μας είσαι και εσύ.;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια οσο μου αρεσει το στολισμενο σπιτι αλλο τοσο βαριεμαι να το φτιαξω:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Σε καμια 10 χρονια με βλεπω να στολιζω:mrgreen::mrgreen:

Δεσποινα κουραγιοοοοοοοοοοο δεν θημασαι παιδι μου την Δαναη???????????μαζι δεν ημασταν??????η δικια μου ηταν ετσι σχεδον 2 μηνες.....


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα κι εμένα ο Κωνσταντίνος πρίν βγάλει τα δοντάκια ήταν αρκετα ανυσηχος... δεν κοιμοταν καλά τα βράδια, ηθελε ποοολυ αγκαλιά και έκανα πάρα πάρα πολλά κακά (αυτό ξανααρχισε εδω και καμια 10ρια μέρες!!) και λίγο μπούκωμα, το γάλα δεν ξέρω να σου πω γιατί έχει καμμια εικοσι μέρες που σταμάτησα εντελώς τον θηλασμό τότε θήλαζε πάρα πολλές φορές την νύχτα, αλλά το φαγητό του το έτρωγε όλο!!! ετσι εξηγούνται και τα 11 κιλά που είναι!!!

Υπομονή!!! εσενα δεν έχει δόντια και τον δικό μου τον βλέπω να περπατάει το Πάσχα έτσι οπως πάμε!!! Το κάθε παιδάκι θελει τον χρόνο του!!!!!!!

Οσο για το δέντρο μπορεί να μην το πειράζει καθόλου!!!

Εμένα 3η μέρα τώρα και σαν να μην υπάρχει... και το έχουμε μεσα στα πόδια μας!!

Ευτυχώς!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!ΖΗΛΕΨΑ!!!!!!!! Το θεμα ειναι οτι το μελινακι ειναι διαολακι και το βλεπω το δεντρο να της ερχεται κατακεφαλα!!! για να δουμε...κατα τις 10 δεκέμβρη στολιζω συνηθως..

κορίτσια, πειτε μου λιγο πως ηταν τα μικρα σας οταν εβγαζαν τα πρωτα δοντια..εχω θεμα με τη μελινα..εχει να φαει 3 μερες..και γαλα πινει λιγο..μιλαμε δεν τρωει ουτε μια κουταλια φαγητο και θυμαστε τι κατεβαζε το παιδι μου..τα δοντια της ειναι ασπρα, θελει συνεχεια αγκαλια αλλα δεν γκρινιαζει, δεν κλαει, απλα φαινεται ανησυχη και τρομαζει ευκολα...η γιατρος μου ειπε από τα δοντια ειναι αλλα εχω φρικαρει που δεν τρωει..πόσες μερες μπορει να κρατησει αυτο???

ελα βρε φιλεναδα!ειδα το μνμ στο fcbk αλλα ειχες βγει.μετα η μικρη

μικρυνε τα γραμματα στο laptop και δεν μπορουσαα να διαβασω τπτ!:twisted:

τωρα το εφτιαξα.να'ναι καλα ο συζυγος.

εμενα οταν βγαζει δοντακια,ξυπναει και κλαιει χωρις λογο,εχει γκρινια,δεν τρωει,θελει αγκαλιες,δλδ δεν ξεκολλαει απο την αγκαλια μου κι αυτο μπορει να κρατησει και βδομαδα,και μηνα!

στα πρωτα δοντακια ειδικα δεν ετρωγε κι επινε 50γρ γαλα μονο.

οποτε μην ανησυχεις,μαλλον δοντακια ειναι.

α!οτιδηποτε δροσερο ειναι παυσιπονο για τα μικρα.αγγουρακι,γιαουρτακι,μασητικα παγωμενα,κουταλακι παγωμενο,

και το γαλα οχι πολυ ζεστο.φρουτοκρεμα φρεσκια που ειναι δροσερη δεν τρωει?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρηνηηηηηηηη!!!!!!!!!!!Δεν το μπορω αυτο το πραγμααα....ουτε γαλα δεν θέλει!!!

επίσης ειναι σιγουρο αυτο που μου ειπες οτι ειναι συμπτωμα και ο πολυς υπνος??? ρε κοιμηθηκε το μεσημερι από τις 3μιση εως τις 7μιση ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΑ!!!!Και δεν εφαγε πάλι τιποτα!!! ουτε φαι ουτε κρεμα και γαλα με το ζόρι 100 ml στο όρθιο και ενω παραληλλα περπατουσε γυρω γυρω από το τραπεζι και ο συζηξ την κυνηγούσε με το μπιμπερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα θα περασει!!!!!! Και εμεις μια φαση τετοια περναμε κλαψ κλαψ μονο που δεν μπουσουλοπερπαταμε χεχε μα δεν θελει τιποτα , ακου να δεις τι θα κανεις αμα δεν εισαι φοιτσιαρα , θα την βαλεις στο καρεκλακι του φαγητου και μπροστα της θα βαλεις διαφορα φαγακια που της αρεσουν π.χ μπισκοτα φρουτα οχι λιωμενα ολοκληρα να φαντστεις ο Οθωνακος τρωει την μπανανα κανονικα και οχι λιωμενη , η λαχανιακα βρασμενα εμενα του αρεσει πολυ να τα πιανει και να τα τρωει μονος του και του βαζω πατατουλα, καροτακι, κολοκυθακι και τα τρωει με τα χερακια του, η δως της λιγο ψωμακι να μασουλησει θα της αρεσει!!!


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...