Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα!

κι εμενα ετσι τρωει μονο Πελαγια.μονη της.τα φαγητα δεν τα θελει λιωμενα.πλεον λιωνω μονο την φρουτοκρεμα.

κι εσενα απο τοσο νωρις τρωει μονος του?μπραβο!

Δεσποινα, ο γιατρος τι λεει?μην ανησυχεις παντως,αμα ειναι το παιδι ζωηρο,ειναι μια χαρα,οπως λεει κι ο γιατρος μου,και το πιστευω

ακραδαντα!;)


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κορίτσια!!

τι κάνετε?

εμείς δεν είχαμε ποτέ πρόβλημα με το φαγητό όταν έβγαζε δόντια.

το φαί φαί και ο πόνος πόνος.

μην ανυσηχείς δέσποινα,το κάθε παιδί το παιρνάει διαφορετικά.

κοιμόταν πιο πολύ όμως,βογκούσε στον ύπνο της.

γκρίνια γενικά.

και τώρα πάλι κάπως έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς Δέσποινα, και η δικιά μου κάθε που είναι να σκάσει δοντάκι, κάνει απεργία, όνο γάλα πίνει, άντε και λίιιγο κρεμούλα! Γρήγορα θα τα δεις αφού ασπρίζουν! :-)


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια.. παλι τιποτα δεν εφαγε η μαιμου...τζιφος...τουλαχιστον ηπιε 150 ml γαλα τωρα...ουφ...υπομονη...για καλο ειναι εε??ελπιζω...τουλαχιστον θα περασουμε την ευα...χοχοχο:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια.. παλι τιποτα δεν εφαγε η μαιμου...τζιφος...τουλαχιστον ηπιε 150 ml γαλα τωρα...ουφ...υπομονη...για καλο ειναι εε??ελπιζω...τουλαχιστον θα περασουμε την ευα...χοχοχο:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

XAXAXAXA Aυτο ελεγα εχθες το βραδυ στον αντρα μου.Μακαρι να προλαβει η δικια μου να βγαλει πρωτη το πρωτο δοντι για να σου κανω καζουρα....Α και κοπελια εμας ασρισαν για τα καλα τα ουλα μας....ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια εμάς τα ούλα μας είναι εδώ και ένα μήνα ασπρα και δεν λέει να σκάσει δοντάκι ακόμα:(

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια εμάς τα ούλα μας είναι εδώ και ένα μήνα ασπρα και δεν λέει να σκάσει δοντάκι ακόμα:(

αστα ρε annina...εγω εδω και ενα μηνα βλεπω καθαρα τα δοντια μεσα στα ουλα..αλλα παραμενουν μεσα τα ατιμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια

τι κάνετε?

πως πάτε?

ωραίο δέσποινα το τραπεζάκι δραστηριοτήτων αλλά θα παίζουν με αυτό?

γιατί άλλα παιδάκια δεν παίζουν.

το σκέφτομαι να της το πάρω πάντως.

δεν έχει τίποτα να παίζει.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια

τι κάνετε?

πως πάτε?

ωραίο δέσποινα το τραπεζάκι δραστηριοτήτων αλλά θα παίζουν με αυτό?

γιατί άλλα παιδάκια δεν παίζουν.

το σκέφτομαι να της το πάρω πάντως.

δεν έχει τίποτα να παίζει.

Εγω που εχω ενα παραπλησιο της fisher price παιζει συνεχεια.Της αρεσει γιατι καθετε και ορθια και πειζει με τα μουσικα κουμπια....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια

τι κάνετε?

πως πάτε?

ωραίο δέσποινα το τραπεζάκι δραστηριοτήτων αλλά θα παίζουν με αυτό?

γιατί άλλα παιδάκια δεν παίζουν.

το σκέφτομαι να της το πάρω πάντως.

δεν έχει τίποτα να παίζει.

εμενα τρελαινεται!!!!της το πηραν στη βαφτιση (πριν 2μιση μηνες!!) και ακομα το παιζει...και αρεσει και στη Δαναη..ολο σε αυτο τη βγαζουν!! ειναι κορυφη το συγκεκριμενο εχει απειρα κουμπια και μουσικες!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα τρελαινεται!!!!της το πηραν στη βαφτιση (πριν 2μιση μηνες!!) και ακομα το παιζει...και αρεσει και στη Δαναη..ολο σε αυτο τη βγαζουν!! ειναι κορυφη το συγκεκριμενο εχει απειρα κουμπια και μουσικες!!

προεδρε βλεπω στου Δεκεμβριου 08 μια λογοδιαρροια κι εδω τιποτα,ε?

η Μελινα τι κανει?τα ιδια?εφαγε τπτ?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

προεδρε βλεπω στου Δεκεμβριου 08 μια λογοδιαρροια κι εδω τιποτα,ε?

η Μελινα τι κανει?τα ιδια?εφαγε τπτ?

Πες τα ρε φιλεναδα γιατι μετα μας κανει και παραπονα.............ΜΑΡΗ η Μελινα εβγαλε κανα δοντι??????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...