Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στραβωμαρααααααα

τώρα ειδα οτι έχει κ αλογα με προστατευτικα ο τσιρωνης

και χωρις προστατευτικα μια χαρα ειναι...το εχω κανει μαχιμο το παιδι...:tongue::tongue:

το οποιο παρεπιπτόντως ξαναρχισε να μην τρωει τιποτα...1/3 φαγητου, γιαουρτι μηδεν, φρουτοκρεμα μηδεν, γαλα με το ζορι 100ml για βραδυ...αντε παλιιιιιι..........

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι...εχω αρχισει να αγχωνομαι με το γουρουνοϊο...εχει κολλησει ολος ο κόσμος...τι θα κανουμε αν κολλησουν τα μικρα???εγω θα φρικαρω τελειως...σημερα εβλεπα στις ειδησεις ενα κοριτσακι 11 χρονων πεθανε από αυτο και ενα αγορακι 7,5 νοσηλευεται στην εντατικη..τι σκατα ρε γαμωτο..

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια να ρωτησω κατι...εχω αρχισει να αγχωνομαι με το γουρουνοϊο...εχει κολλησει ολος ο κόσμος...τι θα κανουμε αν κολλησουν τα μικρα???εγω θα φρικαρω τελειως...σημερα εβλεπα στις ειδησεις ενα κοριτσακι 11 χρονων πεθανε από αυτο και ενα αγορακι 7,5 νοσηλευεται στην εντατικη..τι σκατα ρε γαμωτο..

?????????? Ειχαν καποιο προβλημα υγειας?????????η μονο απο τον ιο???


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

?????????? Ειχαν καποιο προβλημα υγειας?????????η μονο απο τον ιο???

η μικρη που πεθανε ειχε περασει λεει πριν 4 χρονια φυματιωση η οποια ενεργοποιηθηκε ξανα με τον ιο:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

το αγορακι δεν ειχε τιποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι που εισαι μαρη????

γεια σου καλε!!τι κανεις καλα???καιρο εχουμε να τα πουμε!!!:-P:-P:-P

το αμαξι το εβγαλες μαρη ή θα παμε με τα πόδια αυριο???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

η μικρη που πεθανε ειχε περασει λεει πριν 4 χρονια φυματιωση η οποια ενεργοποιηθηκε ξανα με τον ιο:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

το αγορακι δεν ειχε τιποτα!!!!

ωχ παναγια μου!!!!!!


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σου καλε!!τι κανεις καλα???καιρο εχουμε να τα πουμε!!!:-P:-P:-P

το αμαξι το εβγαλες μαρη ή θα παμε με τα πόδια αυριο???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Θα το πω καμια 20αρια φορες το πρωι και θα μου το βγαλει....:tongue::tongue:


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγνωμη επειδή δεν έχω επαφη με το περιβαλλον...

τι εγινε με τα παιδακια??????????

ΥΓ:Πως μεγαλωσε έτσι το μελινακιον????

Κουκλοποιηθηκε κ άλλο!!!

διαβασε μαρη λιγο πιο πίσω..για τον ιο λεμε...

το μελινακιον το βλεπω να αδυνατιζει επικινδυνα...παλο στην αφαγια το εριξε....

Link to comment
Share on other sites

Τι έπαθαν???

Μη μου πεις οτι....????

Ειναι κουκλα κ μην ανησυχεις εξαλλου εχεις κ το κοντινο παραδειγμα της ιρεν...επαθε τιποτις το φσι από την αφαγια?? τιποτις...

ιιιιιιιιιιιιιιιιι

δεν πιστευω αυτο που χτυπιεται στα τραπέζια (βλέπε φεϊς ) να το έπαθε από την αφαγια???????????:cool::cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Τι έπαθαν???

Μη μου πεις οτι....????

Σου λεω οτι...δυστυχως..

δεν πιστευω αυτο που χτυπιεται στα τραπέζια (βλέπε φεϊς ) να το έπαθε από την αφαγια???????????:cool::cool::cool::cool::cool:

ποιο?????????????? δεν το πιασα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τη μουσικη που χ'ορευε λέω...

συγνωμη εγινε κάτι τετοιο κ το ένα το παιδακι δεν ηταν καν στις ομαδες υψηλου κινδυνου??ηταν υγιειεστατο κ πέθανε από τη γριπη???

Θα τρελαθω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...