Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

καφέ 10ος μηνας και βάλε!!


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κι'εδω τετοιο καιρο μας κανει και ειναι ονειρο!!!

Μηπως βγαζει δοντακι και ποναει το τζουτζουκι:confused::confused:

Τουλαχιστον ξεκουραζεστε ολοι το βραδυ:D:D

Ειναι φοβερα τωρα που εχουν και ανεξαρτησια!φοβερη φαση:D:D:D:D

Πολλα φιλια στην Ελλη!!!

μανταμ τι κανεις τετοια ωρα μεσα????

εχω να κανω ερωτηση...μηπως να το κλεισουμε το καφε αυτο???ουτως η αλλως υπαρχει και ο γεναρης του 09 για εσας οποτε τα γραφετε 2 φορες ολα..εξαλλου ειστε μαμαδες του 09 και σας εχουν βαλει στο 08...τι λετε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανταμ τι κανεις τετοια ωρα μεσα????

εχω να κανω ερωτηση...μηπως να το κλεισουμε το καφε αυτο???ουτως η αλλως υπαρχει και ο γεναρης του 09 για εσας οποτε τα γραφετε 2 φορες ολα..εξαλλου ειστε μαμαδες του 09 και σας εχουν βαλει στο 08...τι λετε??

Χαλαρωσε φιλεναδα.Τα νευρα σου.......κροσια!!!!Εγω ψηφιζω 10+.Εσεις κοριτσια τι λετε????Εξαλλου αν δεν το ειχες ανοιξει τοτε το Forum αυτο τωρα δεν θα μιλαγαμε ουτε στον Ιανουαριο του 09.Ρε προεδρε μαμησε μας και παρε κανα phone να τα πουμε.....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!

γιατί να το κλείσουμε?

όχι βέβαια!!!

δεν σας πολυτετυχαίνω εδώ όμως!!!

εγώ είμαι κάθε μέρα στον 10ο!!!

άστα αυτά δέσποινα!!!

συναντιέσαι με irene(ανταποδίδω τα φιλιά!!) κι εμάς μας γράφεις...!!!!!

αχχχχ!!!

Link to comment
Share on other sites

πωπω κραξιμο που εφαγα!!!το ειπα και στην ιρεν και εφαγα το βρισιμο της αρκούδας...καλα ντε..μια κουβεντα ειπα..νομιζα οτι ειχατε βαρεθει να τα γραφετε ολα σε 2 μεριες...να πω την αληθεια χθες εγραφα στο δεκεμβρη του 08 και μετα βαριομουνα να τα ξαναγραψω και εδω (ΑΠΙΣΤΗΗΗΗΗΗ!!!!!) αλλα τωρα θα συμμορρφωθω μετα τη γενικη κατακραυγη!!! σορρυ καλεεεε!!!

τα μαιμουνια σας τι κανουν???? εμενα το σκατο δεν τρωει τιποτα..ουτε γαλα δεν πινει...περιμενω να δω πως θα παει και σημερα και αν συνεχισει θα παρω το ντοκτορι γιατι ανησυχω..

θα κανονισουμε καμια ομαδικη συνάντηση??? ρε επαρχιωτισσες δεν θα ανεβετε καθολου αθήνα τα χριστούγεννα??? αντε ελατε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεσποινα σταματα να παιζεις farmville στο fb και ελα να τα πουμε!:D

α!και σταματηστε να μου στελνετε δωρα,βαρεθηκα και δεν παιζω.

τι επαθε η Μελινα και δεν τρωει?δεν τρωει τπτ?

εμενα το αντιθετο.απο τοτε που πινουμε εβαπορε πινει πολυ

κι ολη την ωρα μασουλαει οτι βρει.αλλα το βραδυνο γαλα δεν το κοβει γμτ,μπας και κοιμηθουμε λιγακι.

ασχετο!ποτε θα στολισετε δεντρο?εγω μαλλον αρχες του Δεκεμβρη,

μπορει και πιο μπροστα.φοβαμαι ομως την μικρη μην το μαδησει!:D:D


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

θα σε παρω μαρη μη βιαζεσαι!!!πηζω λιγο σημερα...σου εστειλα μην στο fb.

Που πηζεις μαρηηηηηηηηηη δεν κανει κουνια η Μελινα με τη Δαναη??????Ή μηπως τσακωθηκαν για το πια θα πρωτο κανει τσουληθρα....????Ντροπη σας να μην με θελετε στην παρεα σας........ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Α εχω και χαπια για να ηρεμησουν τα νευρα σου.....ζουλιαρα μου!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κοριτσάκια?????????

Λοιπόν στόλισα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην με κράξετε εχω τρέλλα με τα Χριστούγεννα!!!!!!!!

Το ευτύχημα είναι οτι εδώ και δυο μέρες που το έχουμε δεν το έχει αγγίξει καθόλου το καλό μου το αγόρι!

Το πιστευετε??????? Και έχει επάνω τα κερατα του αυτό το δέντρο!!

Οταν το είδε την πρώτη φορά και γενικά οτι έχω στολίσει μέσα στο σπίτι μας τα έδειχνε με το δάχτυλο και έκανε ¨αααα¨ του έκανα κανα δυο φορές με το δάχτυλο ¨οοοχι¨ δεν το πειράζουμε και δεν το έχει πλησιάσει!! Αντιθετως τσουλομαδαει την γλάστρα!!

Α!!! Το πιάσαμε κιόλας με σχοινί μην του ερθει τίποτα κατακέφαλα!!!

Αχ!!!!! είναι πολύ ώραια!!!!!!!!!!


eNortjKzUjIyNLI0NFKyBlwwFW0Czg,,24.png

eNortjKzUjIyNLU0tVSyBlwwFaQC3A,,32.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!!

μπράβο ιωάννα!!

στολίσατε!!

κι εμείς σύντομα!!

μετά την γιορτή της μικρής, θα την γιορτάζουμε της Αγ.Αικατερίνης λόγω του δεύτερου ονόματος.

πρέπει να στολίσω και το μαγαζί πρώτα!!

που είστε οι υπόλοιπες??

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!ΖΗΛΕΨΑ!!!!!!!! Το θεμα ειναι οτι το μελινακι ειναι διαολακι και το βλεπω το δεντρο να της ερχεται κατακεφαλα!!! για να δουμε...κατα τις 10 δεκέμβρη στολιζω συνηθως..

κορίτσια, πειτε μου λιγο πως ηταν τα μικρα σας οταν εβγαζαν τα πρωτα δοντια..εχω θεμα με τη μελινα..εχει να φαει 3 μερες..και γαλα πινει λιγο..μιλαμε δεν τρωει ουτε μια κουταλια φαγητο και θυμαστε τι κατεβαζε το παιδι μου..τα δοντια της ειναι ασπρα, θελει συνεχεια αγκαλια αλλα δεν γκρινιαζει, δεν κλαει, απλα φαινεται ανησυχη και τρομαζει ευκολα...η γιατρος μου ειπε από τα δοντια ειναι αλλα εχω φρικαρει που δεν τρωει..πόσες μερες μπορει να κρατησει αυτο???

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!ΖΗΛΕΨΑ!!!!!!!! Το θεμα ειναι οτι το μελινακι ειναι διαολακι και το βλεπω το δεντρο να της ερχεται κατακεφαλα!!! για να δουμε...κατα τις 10 δεκέμβρη στολιζω συνηθως..

κορίτσια, πειτε μου λιγο πως ηταν τα μικρα σας οταν εβγαζαν τα πρωτα δοντια..εχω θεμα με τη μελινα..εχει να φαει 3 μερες..και γαλα πινει λιγο..μιλαμε δεν τρωει ουτε μια κουταλια φαγητο και θυμαστε τι κατεβαζε το παιδι μου..τα δοντια της ειναι ασπρα, θελει συνεχεια αγκαλια αλλα δεν γκρινιαζει, δεν κλαει, απλα φαινεται ανησυχη και τρομαζει ευκολα...η γιατρος μου ειπε από τα δοντια ειναι αλλα εχω φρικαρει που δεν τρωει..πόσες μερες μπορει να κρατησει αυτο???

Εγω σου ειπα οτι μεχρι το τελος της αλλης βδομαδας θα εχετε δοντι...Δεν με ακους.Παντως πιστευω οτι εχει να κανει με το παιδι.Τα ανηψια μου δεν τα καταλαβαμε ποτε τα εβγαλαν.Της κουμπαρας μου το παρακαταλαβαμε.Ειχε τα ιδια συμπτωματα οσο αναφορα το φαι και τις αγκαλιες.Φιλεναδα πιστευω πως οσο αργουν τοσο πιο οδυνηρη γινετε η κατασταση γιατι σκληρενουν τα ουλα τους......ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΔΟΝΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ioanna21 μπράβο και του χρόνου να είστε καλά:D:D

Και εγώ έχω κατεβάσει τα χριστουγεννίατικα και περιμένω την παρασκευή που έχω ρεπό να στολίσω. Περιμένω πως και πως την αντιδραση του Παναγιωτάκη μου να δω τι θα κάνει με τα φωτάκια τα στολίδια. Ευτυχώς που είναι όλα ξυλινα και δεν σπάνε.

despina100 υπομονή μέχρι να σκάσει το πρώτο δοντάκι μετά θα ηρεμήσει η καημένουλα και θα επανέλθει και η όρεξη. Συνήθως έτσι γίνεται.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...