Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

καλησπέρα κι από μένα!

είμαι μανούλα ιουνίου αλλά από ότι είδα παραπέμπτετε εδώ! καλώσ σασ βρήκα! είμαι 12 εβδομάδων και την πέμπτη έ)(ω προγραμματισμένη εξέταση cvs - λήψη )(οριακήσ λά)(νησ, λόγω του ότι είμαι πάνω από 35, μήπωσ από το καφέ μασ εί)(ε καμιά την εμπειρία αυτήσ τησ εξέτασησ; είμαι πάααρα πολύ αγ)(ωμένη, δυστυ)(ώσ, και για την εξέταση αλλά και για το αν είναι καλά το μωρό μου... κυρίωσ για το 2ο δηλ., όταν πάω και δω ότι το μωράκι μου είναι καλά, δε θα με νοιάζει η εξέταση. ελπίζω να μη σασ φορτώνω με τα άγ)(η μου αλλά εί)(α την ανάγκη να μιλήσω με άλλεσ μανούλεσ που είναι στη φάση μου. από ότι είδα λίγο, οι πιο πολλέσ έ)(ετε ήδη μωράκι!

νομίζω ότι το τίκερ μου πρέπει να είναι τελέιωσ λάθοσ, μη δώσετε σημασία, 4,5 )(ρονών είναι η κόρη μου.

θα )(αρώ να τα λέμε.

καλώς ήρθες ! Μην αγχλωνεσαι όλα καλά θα πάνε ! Υπομονή μέχρι να πας στο γιατρό και μετά θα χαλαρώσεις !


eNortjKzUjK0NLE0MVWyBlwwFb4C3Q,,98.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ο γιατρός μου είπε μάλλον ΚΟΡΙΤΣΙ!
είναι το πρώτο σασ; έ)(ω τέλεια εμπειρίαααααα από την κόρη μου, κι όλο λέω καλά να είναι αλλά ασ είναι και το 2ο κοριτσάκι, )(ι)(ι!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Evri...με το καλο....

Filaki Καλώς ήρθες!! Με το καλο κ το δευτερο μωρο.

Ομολογώ ότι την εξέταση που λες δεν την εχω ξανακούσει.

Ξέρω μόνο την αμνιοπαρακεντηση. Ο γιατρός βέβαια ξέρει καλύτερα

οπότε χαλάρωσε κ ολα θα πανε καλα...

Είδα ότι γράφεις ότι είσαι απο Κορυδαλλο. Εκεί μεγάλωσα κ εγω

πήγαινα στο 2ο γυμνάσιο-Λύκειο.


qLIep2.png

y2qkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλες μου!

filaki μου ουτε και εγω ακουσα ξανα αυτη την εξεταση..:rolleyes:Σου στελνω παρολαυτα ολη μου τη θετικη ενεργεια για να πανε τα πραγματα οπως εσυ τα επιθυμεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1.RATAPLAN(Νίκη)............ Γαία-ΠΗΤ 01/05/2013- ΑΓΟΡΑΚΙ

2.My girl(Εύα)...................Βιοκλινική Θεσσαλονίκης-ΠΗΤ 02/05/2013-ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3.Mummytobe(Νάντια)........Αλεξάνδρας-ΠΗΤ 07/05/2013- ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

4.mariath(Μαρία)...............Βιοκλινική Θεσσαλονίκης-ΠΗΤ 08/05/2013-ΑΓΟΡΑΚΙ

5.Βίβιαν...........................Ιασώ-ΠΗΤ 10/05/2013-ΑΓΟΡΑΚΙ

6.pele (Πένυ)...................Ιασώ-ΠΗΤ 12/05/2013

7.Evri79(Εύη)....................???-ΠΗΤ 16/05/2013 - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

8.milky(Βίκυ).....................Ιασώ-ΠΗΤ 20/05/2013

9.Lila Pause.......................Mητέρα-ΠΗΤ 21/05/2013

10.Mariapap82(Μαρία)..........Ιασώ-ΠΗΤ 28/05/2013

11.Skybeam.......................Μητέρα-ΠΗΤ 02/06/2013

12.xanp.............................Αλεξάνδρα-ΠΗΤ 14/06/2013

13.kittymaria(Mαρία)............Κρήτη-ΠΗΤ 23/06/2013

14.Χριστιάνα........................Κύπρος-ΠΗΤ 28/06/2013

15.Wonderland(Ελένη)...........


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια νέα! Βρε κι εσύ μην το δένεις, κι εμένα μου είπε "μπορεί αγόρι" αλλά δεν θέλω να το δέσω από τώρα... Εσύ πίστευες από πριν ότι έχεις αγοράκι?

και πολι καλα κανεις και δεν το δενεις.......εχω 2 αγορια και στο τριτο παιδακι μου ειπε ο γιατρος"μαλλον αγορι βλεπω"......δεν θα σου πω τι επαθα εκεινη την στιγμη.......απανω λοιπον κοιματε μια κουκλα!!!!!!ευτυχος που δεν το ειχα δεσει αλλιως.....θα με ειχαν δεσει χαχαχαχαχα!!!!

με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια της παρεας!!!!

Link to comment
Share on other sites

και πολι καλα κανεις και δεν το δενεις.......εχω 2 αγορια και στο τριτο παιδακι μου ειπε ο γιατρος"μαλλον αγορι βλεπω"......δεν θα σου πω τι επαθα εκεινη την στιγμη.......απανω λοιπον κοιματε μια κουκλα!!!!!!ευτυχος που δεν το ειχα δεσει αλλιως.....θα με ειχαν δεσει χαχαχαχαχα!!!!

με το καλο να ερθουν ολα τα μωρακια της παρεας!!!!

:D:D

Τυχερή ήσουν! [εντάξει, τυχερή είναι κάθε μανούλα που έχει γερά μωρά ανεξαρτήτως φύλου, αλλά λέμε τώρα] H νονά μου έκανε 4 αγόρια και όταν έμεινε έγκυος στο 5ο (πολύ ευκατάστατη οικογένεια) είπαν όλοι "τώρα ήρθε η κόρη". Αμ δε! 5ος γιος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευάκι γιατί ανησυχείς τόσο? έχω ακούσει πως τα κορίτσια αργούν πιο πολύ..δεν την έχεις ακούσει καθόλου? την πρώτη σου πότε την ένιωσες?

Βιβιανάκι καλησπέρα!

Δεν ήξερα ότι τα κορίτσια αργούνε περισσότερο! :rolleyes: :rolleyes:

Την πρώτη την ένοιωσα σαν φτερούγισμα 16 εβδομάδα αρκετά νωρίς δηλαδή

και κανον ικές κλωτσιές από την 20 και μετά!

Απλά λένε ότι τα δεύτερα τα ακούς πολύ νωρίτερα γύρω στις 16 εβδομάδες μέχρι 18!

Αλλά εγώ ακόμα τίποτα! :(


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι εντάξει δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν κ όλα αυτά...:rolleyes: αλλά έχω και παραδείγματα κοπέλες που είχαν κορίτσι που το άκουσαν εκεί γύρω στην 20η βδομάδα!! μπορεί τώρα που έχεις και τη μικρή να μην δίνεις βάση και να μην τη καταλαβαίνεις..υπομονή!;) πότε έχεις γιατρό?


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι εντάξει δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν κ όλα αυτά...:rolleyes: αλλά έχω και παραδείγματα κοπέλες που είχαν κορίτσι που το άκουσαν εκεί γύρω στην 20η βδομάδα!! μπορεί τώρα που έχεις και τη μικρή να μην δίνεις βάση και να μην τη καταλαβαίνεις..υπομονή!;) πότε έχεις γιατρό?

Ουφ μακάρι να είναι έτσι ότι όλη την ημέρα είμαι στο τρέξιμο και

δεν το καταλαβαίνω ακόμα κι αν αυτό κουνιέται!:rolleyes:

Αύριο θα πάρω τηλέφωνο τον γιατρό να κλείσω ραντεβού για τον μεγάλο υπέρηχο!

Δεν ξέρω πότε θα με πει! :rolleyes:

Πότε γίνεται?Τα έχω ξεχάσει όλα αυτά με τις εξετάσεις!:confused:


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

για ποιο λες?τη β' επιπέδου? νομίζω 23 ή κάπου εκεί...δεν είμαι και εγώ σίγουρη δεν έχω ρωτήσει..εγώ έχω την άλλη τετάρτη πάλι!! :D γιουπιιιιιιιι!!!!!!!!!

Ναί για την β-επιπέδου!

Εμένα μου είπε ότι θα την κάνουμε Σάββατο σίγουρα

οπότε φαντάζομαι ή 15 θα πάω ή 22!


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...