Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe MAΙΟΥ 2013


stroumfitaki

Recommended Posts

:D:D:D

Καπως ετσι κι εγω! Χυμους βεβαια δεν πινω θελω σαντουιτς και μετα σοκολατα γαλακτος!

Και το βραδυ στο κυριως γευμα πρεπει να υπαρχει φετα οτι και να φαω μετα θα φαω φετα!

Πολυ μεχει μπερδεψει αυτο το μωρο....

Κι εσυ δεν πας πισω αλλα μηπως προτιμας γλυκιες γευσεις?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Skybeam

    1649

  • mariapap82

    1369

  • skountoufla

    1119

  • xanp

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά εγώ το έχω στανταρ ότι έιναι αγόρι αφού από την πολύ σιγουριά μου μου λένε το είδατε αγόρι λέω εγώ χαχαχα

πάντως και γλυκά θέλω και από όλα αλλά επειδή έχω θέμα με το στομάχι αποφεύγω να τρώω γενικά


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κορίτσια για τα συλλυπητήρια. Να είστε καλά και με το καλό να ερθουν τα παιδάκια μας!

Κι εγω τρώω μανταρινια, ενω δεν πολυετρωγα πριν... Και είπαμε αγόρι περιμένω. Βέβαια απο το πρωι μέχρι το μεσημέρι τρώω μόνο γλυκά πράγματα. Κεικ, κουλουρακια, τσουρεκι. Και φρούτα, όχι ομως μανταρινια! Αυτα το βράδυ τα τρώω.


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites

Eίμαστε πολλές αλλά σκόρπιες χεχε!

Στην αυχενική μου είπε η γιατρός "μπορεί να είναι και αγόρι". Σε όλα τα χαζοτέστ που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο μου βγαίνει αγόρι. Αλλά θέλω σαν τρελλή κοριτσάκι... κι εγώ κι ο άντρας μου και ο γιος του από τον πρώτο του γάμο. Βεβαια γερό να είναι πάνω απ'όλα, αλλά λέμε τώρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eίμαστε πολλές αλλά σκόρπιες χεχε!

Στην αυχενική μου είπε η γιατρός "μπορεί να είναι και αγόρι". Σε όλα τα χαζοτέστ που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο μου βγαίνει αγόρι. Αλλά θέλω σαν τρελλή κοριτσάκι... κι εγώ κι ο άντρας μου και ο γιος του από τον πρώτο του γάμο. Βεβαια γερό να είναι πάνω απ'όλα, αλλά λέμε τώρα!

Οτι πρεπει ειναι πρωτο παιδι αγορι θα ειναι ο αρχηγος!!!!!

Ε αμα ειναι αγορι θα εχετε λογο να πατε για 2ο να ειναι κοριτσι!

Για πες και σε μας αυτα τα χαζοτεστ.....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Οτι πρεπει ειναι πρωτο παιδι αγορι θα ειναι ο αρχηγος!!!!!

Ε αμα ειναι αγορι θα εχετε λογο να πατε για 2ο να ειναι κοριτσι!

Για πες και σε μας αυτα τα χαζοτεστ.....

Χαχα, αυτό το 2ο είναι που θέλω να αποφύγω, γι' αυτό θέλω κατευθείαν κοριτσάκι! Δυστυχώς η οικονομική κατάσταση δεν επιτρέπει δεύτερο, ούτε οι ψυχικές μας αντοχες σαν ζευγάρι...

Λοιπόν για τα τεστ γκουγκλάρεις guess baby gender, ή embryo gender, embryo sex τέτοιες λεξούλες δηλαδή και θα σου βγάλει πολλά site.

Link to comment
Share on other sites

Καλε ακομα κι αυτα τα τεστ στο internet μπερδευονται!

Εκανα 2 ενα ελεγε εχετε 50% πιθανοτητα για αγορι (Αντε τι μας λες!)

Και το αλλο μου εβγαλε οτι μαλλον ειναι πολυ νωρις για να βγει αποτελεσμα!

Κουφο!!!!

Skybeam ποτε μη λες ποτε! Μπορει να γλυκαθειτε πολυ και να πατε και για 2ο......


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

το κινέζικο λες;;;ακόμα θυμάμαι μια γνωστή που ενώ όλοι οι υπέρηχοι δείχναν κορίτσι αυτή χτυπιόταν ότι το κινέζικο με βγάζει αγόρι χαχαχαχαχα

:D:D

όχι μόνο το κινέζικο, είναι κι άλλα με ερωτήσεις, π.χ. χρώμα και διαύγεια ούρων (αν είναι λαμπερά είναι αγόρι/αν είναι θολά είναι κορίτσι), που δένεις τη βέρα με μια τρίχα από τα μαλλιά του συζήγου ή με κλωστή κι αν πηγαίνει μπρος πίσω είναι αγόρι ενώ σε κύκλους είναι κορίτσι, αν η κοιλιά είναι χαμηλά (αγόρι) ή ψηλά (κορίτσι) αν είναι στρογγυλή ή μυτερή, ξέρετε, αυτά όλα τα χαζούλικα!

Α, μην ξεχάσω να σας πω ότι από αυτά όλα δεν ισχύει τίποτα (που προφανώς το ξέρετε) αλλά το μόνο που ισχύει είναι αυτό με την υπερέμεση. Η υπερβολική αδιαθεσία/εμετοί παραπέμπουν περισσότερο σε κορίτσι λόγω αυξημένης χοριακής και είναι κάτι που έχει αποδειχτεί στατιστικά (αλλά δεν αποκλείεται η πιθανότητα αγοριού ακόμη κι αν υπάρχει υπερέμεση ούτε η πιθανότητα κοριτσιού ακόμα κι αν δεν υπήρξε ούτε ένας εμετός).

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμένα πάντως τα μισά λένε κορίτσι και τα άλλα μισά αγόρι χαχαχα

Σε εμένα σκαι ισχύει αυτό που λες στον γιο ήμουν μια χαρά όπως και τώρα με ελαφριές ζαλάδες και πολύ υπνηλία στην κόρη μέχρι και στο χειρουργείο μέσα την ώρα τπου γεννούσα έκανα εμετό


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Skybeam ποτε μη λες ποτε! Μπορει να γλυκαθειτε πολυ και να πατε και για 2ο......
Όχι, να πάμε προγραμματισμένα για δεύτερο δε νομίζω. Είμαι άνεργη σε ένα πολύ μικρό σπίτι που δεν έχει ούτε μπαλκόνι, η δουλειά του άντρα μου είναι αβέβαιη (όπως βέβαια συμβαίνει σε πολλούς) και υπάρχει και το πρώτο του παιδί που ακόμα έχει ανάγκες. Θα ήταν ανεύθυνο να πάω για δεύτερο με αυτές τις συνθήκες. Τώρα αν τύχει (που πώς να τύχει αν το αποφεύγεις?) τι να πω, ό,τι είναι για καλό που έλεγε κι η μαμά μου. Έχω και μια άμνιο μπροστά μου προς το παρόν...
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως τα μισά λένε κορίτσι και τα άλλα μισά αγόρι χαχαχα

Σε εμένα σκαι ισχύει αυτό που λες στον γιο ήμουν μια χαρά όπως και τώρα με ελαφριές ζαλάδες και πολύ υπνηλία στην κόρη μέχρι και στο χειρουργείο μέσα την ώρα τπου γεννούσα έκανα εμετό

απαπα τι πραμα κι αυτο!

Ουτε αυτο με τους εμετους ισχυει! Η κουνιαδα μου που περιμενει

κοριτσι δεν εχει καταλαβει χριστο απο εγκυμοσυνη. Και ξερω και κοπελα

που εκανε κοριτσι και μετα αγορι και τις 2 φορες νοσηλευτηκε στο

νοσοκομειο απο αφυδατωση λογω εμετων! Σε μενα οντως στο Χαρη οχι οτι δεν ημουν

χαλια αλλα δεν εβαζα μπουκια στο στομα ενω στη Λυδια ειχα αναγουλες και

ετρωγα πολυ!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσιάααααα!!! άκουσα το μπέμπηηηηηη!!! από χτες το πρωί

αλλά δεν ήμουν σίγουρη αλλά το χω ακούσει 3 φορές και είναι το ίδιο..

σαν φτερούγισμα χαμηλά στην κοιλιά!! ρώτησα και την αδερφή μου

και τη μαμά μου και μου είπαν αυτό είναι!! αχ παναγία μου!!!:tongue::tongue::tongue::D:D:D μόνο όταν ξαπλώνω βέβαια!!

μαράκι συλληπητήρια λυπάμαι πολύ!:(

και τώρα όσο για τα φύλα που λέτε η αλήθεια είναι πως και εγώ

πιο πολύ με το φαί έχω κόλλημα παρά με τα γλυκά.αλλά φαγητό

πάντως όχι τσιμπολογήματα! βέβαια αυτό δεν αποκλείει τις πίτσες!

για σουβλάκια δεν πολυτρελαίνομαι που τα έτρωγα γενικά!:rolleyes:

αλλά skybeam και εγώ είχα κάνει αυτά τα τεστάκια που λες και μου

έβγαζαν κορίτσι αφου το είχα πιστέψει κι εγώ!! ειδικά για την

κοιλιά γιατί εμένα είναι σχετικά ψηλά! και αυτό με τη βέρα

που λες στην αρχή πήγαινε σε κύκλους και από τότε που

μου είπε ο γιατρός μάλλον αγόρι την 1η φορά άλλαξε

και πήγαινε πέρα δώθε!!:shock: ό,τι να ναι!!! δεν πιστεύω τπτ πια!!

αυτά τα νέα μας!!!! :D;)


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...