Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      Εγώ κορίτσι μου τα θεωρώ πολύ αχνά και τα 2 δεδομένου ότι είμαι ήδη 9η ημέρα. Σε ευχαριστώ πάντως! 🥰 . 1,5 μέρα έμεινε!

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Αυτά είναι 2 πραγματάκια που έχω κρατήσει από τα παιδικά μου χρόνια. Τα είχαν φέρει οι γονείς μου από Ν.Υόρκη όταν ήμουν 2 ετών....και από τότε δεν τα έχω αποχωριστεί ποτέ.

Ο Αγ. Βασίλης είναι από αυτούς που έχουν μέσα κουδουνάκια.

pb300027h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Τι γλυκα που ειναι!Με συγκινησες πραγματικα,παρα πολυ!Μου θυμισες και τα δικα μου παιδικα χρονια εν οψει των εορτων!!!!Να σε συντροφευουν παντα!!!!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ μου καλη αδεια να εχεις!Παρα πολυ ομορφο το δεντρακι!Το στολιδι στην κορυφη ειναι υπεροχο!Μου αρεσε παρα πολυ!

YOTOU μου,την επομενη κιολας μερα εκανα κι γω μελομακαρονα!!!!!Τοσο τα λιγουρευτηκα!!!!!!!!!!Χαχαχαχαχα!

Ειρήνη μου καλο κουραγιο με τη δουλεια!!!Υπεροχες οι φωτογραφιες που ανεβασες!!!!Ευχομαι να ξεκουραστεις λιγακι τωρα στις γιορτες βρε κοπελα μου!

Σ'ευχαριστώ! Έχω κόλλημα με του αγγέλους γενικά!

Εύχομαι σε όλους μας ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ & ΑΓΑΠΗ!

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock:....πλακα κανεις!!!!Τι τελειοοοοοοοοοοοο που ειναι????Μπραβο βρε κοπελα μου!!!!Θελω να μου πεις εντυπωσεις συζηγου!!!Γιατι ναι μεν ειναι εορταστικο,ειναι ομως και τοσο ρομαντικοοοο!

χαχα! λοιπον οταν το ειδε δεν ειπε κατι (παρολο που περιμενα να το σχολιασει) αλλα το επομενο πρωι ερχεται στην κουζινα και μου λεει: ωραιος ο στολισμος του κρεβατιου, αλλα τα διελυσα στον υπνο, μηπως δεν ειναι καλη ιδεα...και εγω ημουν καπως ετσι :cry: (του στυλ: ειναι το αγαπημενο μουυυυυ) :cry:

και αμεσως αλλαζει υφος: καλα καλα, θα τα αφησουμε..

(μαριαννα==> :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:)


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Το ξέρω ότι χάθηκα τελείως από την παρεούλα σας αλλά μου προέκυψαν διάφορα αυτό το διάστημα και δεν πρόλαβα να μοιραστώ μαζί σας περισσότερα πράγματα. Έμεινα μόνη στο γραφείο γιατί ο συνάδελφος έκανε μία εγχείριση (όχι κάτι σοβαρό ευτυχώς), έμεινα και λίγο μόνη στο σπίτι με τα παιδιά γιατί ο άντρας μου έλειπε ταξείδι (γύρισε εγκαίρως ευτυχώς), χάλασε για κάποιες μέρες ο υπολογιστής στο σπίτι, από τη δουλειά δε μπορώ να ανεβάσω φώτο και γενικά έτρεχα σε διάφορες υποχρεώσεις και ετοίμαζα διάφορα.

Θαύμασα όμως τα δικά σας αριστουργήματα!!! Και του χρόνου με υγεία!

Από την άλλη εβδομάδα θα είμαι σπίτι με άδεια και ίσως προλάβω να σας δείξω κάποιες από τις δημιουργίες μου.

Σας φιλώ γλυκά και να περνάτε όμορφα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλες! Χάθηκα κι εγώ, αλλά να ξέρετε είστε πάντα στην σκέψη μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Ένα θα σας πω, φέτος ξεκινήσα το στόλισμα πριν του Αγιόυ Νικολάου τόσο που το μελετάγαμε στο easy living! Πειραζει να κρατήσω το χριστουγεννιάτικο δεντράκι μόνιμα στο σαλόνι;; Ζεσταίνει τόσο πολύ τον χώρο!!


Μπρίκια κολλάμε; ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...