Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Γεια σας όμορφες!

Πως είστε;;

Ολγακι τι όμορφη εικόνα με τα ζουζούνια εκατέρωθεν στο χαλάκι!

Σταβάκι είστε όλοι καλά;

Συμμένιο τα φιλιά μας!

Εμείς τελικά πήγαμε παιδίατρο. Μου λέει είνια το πρώτο σου παιδί, εε;; Στο τρίτο δε θα έρχεσαι καν... Αλλά να έρχεσαι όποτε θες και έχεις απορίες. Είμαστε ΟΚ, απλά ανησύχησε η μαμά, παρόλο που το παιδί ήταν δραστήριο, παρατηρούσε, έτρωγε, ήταν απύρετο και δεν έιχε μυξούλες. Εμείς ανησυχήσαμε. Μου λέει ο γιατρός ''αυτο το παιδί δεν είναι άρρωστο''. Τον ζύγισαμε κιόλας, ήταν 5 κιλά ο στρουμπουλάκος! Έχει κανει πολύ μάγουλο!

Σας σκέφτομαι συχνά!

Εύχομαι να πάρετα άδειες και να περάσετε όμορφες γιορτές. Όλοι μαζί κι πιο αγαπημένοι απο ποτε (εε Σταβάκι;;;). Εμείς χθες στολίσαμε!

Φιλιά σε όλες!

Δεσάκι μας έλειψες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Είμαι δουλειά, έχω φοβερή ημικρανία από χτες, μου βγαίνει μάλλον η πίεση των τελευταίων εβδομάδων, μηνών, χρόνων... :rolleyes: Πριν λίγο είχα κι ένα ξεσπασματάκι και πλάνταξα στο κλάμα, αλλά στάνιαρα αρκετά γρήγορα. Είμασταν Αθήνα χτες, ανεβήκαμε αυθημερόν με τον σύζυξ και το γιο μου για να δούμε τον γιατρό στο Παίδων. Μας είπε ότι είναι όλα μια χαρά και δεν χρειάζεται να ανησυχούμε καθόλου και με τον καιρό θα είναι τελείως καλά. Ήμουν μεν αισιόδοξη, αλλά κρατούσα -προσπαθούσα τουλάχιστο- μια πισινή. Παρόλ' αυτά, θα στείλουμε την αξονική στην Γερμανία σε ένα κορυφαίο παιδονευροχειρούργο ο οποίος ήδη μας έχει πει μια πρώτη -πολύ ενθαρρυντική!!- άποψη. Είμαι χαρούμενη μεν, αλλά νιώθω περίεργα, με τρώει το μαμούνι να ψάχνομαι μέχρι να σιγουρευτώ 100% ότι το παιδάκι μου δεν θα έχει πρόβλημα. Έχω πρόβλημα, το ξέρω... αυτό μου είπε και ο γιατρός στην Αθήνα. Να χαλαρώσουμε επιτέλους...θα χαλαρώσουμε όμως ποτέ? Γονείς είμαστε... άρα, πάντα στην τσίτα! ;) Σας αφήνω, δεν ξέρω αν θα τη βγάλω σήμερα, ο πονοκέφαλος είναι ανυπόφορος, φιλιά σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου

Εύχομαι να είστε όλες καλά....

Μη νομίζετε ότι σας ξεχνώ....

Ποτέ....Σας διαβάζω στα γρήγορα, χαίρομαι που είστε καλά..

Απλά αυτό το βράδυ ένιωσα μια γλυκιά νοσταλγία για όλες σας, και θέλησα να το εκφράσω.......

Πάνε 2 χρονια που σας γνώρισα....έχουμε μοιραστεί τόσα πολλά, έχουν αλλάξει και άλλα τόσα.....

Τι και αν δεν μιλάμε όπως παλιά....πάλι θα βρούμε το χρόνο για λίγη κουβεντούλα........

Όμως ένα θέλω να ξέρετε.....ότι πάντα θα είστε μέσα την καρδιά μου......

Μου λείπετε, γλυκές μου.......να το ξέρετε.......

Σας αγαπώ πολύ και σας σκέφτομαι πάντα..........

Πολλά φιλάκια σε σας και στα υπέροχα νυνάκια σας.....


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα όμορφες...

Ουτε εγω σας ξεχνω... Εχουμε επισκεψεις, περναμε όμορφα, τρεχουμε με το μπεμπη συνεχεια και μεγαλώωωωνουμε παρα πολυ! Αρχισαμε τα αγκου και τα ψευτοχαμογελακια. Ξετρελαινουμε κοσμο.

Ετοιμαζομαστε και για το δευτερο αλμα φυσικα και ειμαστε ανησυχουληδες.

Σταβακι δε μας ειπες νεα. Ειλικρινα ευχομαι ολα να ειναι καλα.

Εσεις καλα;

Ολγακι σε φιλώ, σε σκεφτομαι πολυ και περιμενω να βρω χρονο να σου στειλω πμ.

Συμμενιο τα φιλια μου και στις 2 σας!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάκια μου....χαθήκαμε πάλι!!! Τρέχουμε και δε φτάνουμε, είμαι στη δουλειά, πολύ κουρασμένη, έχω την μικρή μου ψιλοαδιάθετη, λείπει και η μαμά μου, ξυπνήσαμε χτες από τις 06:30 για να την πάρει το σχολικό 07:30, μου την έφερε 17:00 (το ίδιο θα γίνει και σήμερα) και ήταν κομμάτια η καημένη!! Όταν ξαπλώσαμε το βράδυ, με πήρε αγκαλιά και μου είπε: "Μαμά, σήμελα με κλάτησαν στο σχολείο, δε με πήλε το σχολικο οταν πήλε και τα άλλα παιδάκια -συνήθως έρχεται με το προτελευταίο σχολικό- κι εγώ έκλαιγα και σε φώναζα..." Μάτωσε η ψυχή μου... το κοριτσάκι μου!! Σήμερα να δω πώς θα την παραλάβω. Όσο για τον μεγάλο? Χτες μου τον έφεραν μετά που σχόλασε στο γραφείο και έκατσε ο καημένος σε μια μεριά -ευτυχώς που είναι ήσυχος- έκανε τα μαθήματά του και περίμενε να σχολάσω...σήμερα τον άφησα ολοήμερο, καθώς δεν θέλω να δίνω και δικαιώματα εδώ.... δεν έχω και πολλά νεάκια, ελπίζω να είστε όλες καλά, μπείτε να γράψετε κανένα νέο, μια καλημέρα έστω.... φιλάκια πολλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ! ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΑ!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ Ο,ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΑΧΤΑΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλη χρονια!! Υγεια, αγαπη, φιλια, χαμογελα!!! Εμεις αρρωστησαμε οικογενειακως!! (Εγω, ο μεγαλος μου, η μικρη με πυρετο και ο συζυξ με ασχημο μπουκωμα!!) Και την Πεμπτη επιστρεφω δουλεια απο αδεια!! :?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Kαλημεραααααα σε ολες απο το Ηρακλειο πλεον!!!!

Μου λειψατε πολυυυυυυ!!!! :)

Ευχομαι να ειστε ολεςςςςς καλαααααα!!!

Καλη χρονια με υγεια και απο μενα μιας και εχω να μπω πολυυυυυ καιροοο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κι απο μας κοριτσάκια!!

Πως είστε;;

Ο μικρός μεγαλώνει και θεριεύει! Έφτασε τους 4,5 μήνες και μας κάνει πολύ ευτυχισμένους.

Τα φιλιά μου σε όλες!

Καλό μήνα και καλώς μας ήρθε η άνοιξη! :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...