Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Με αισιοδοξία!


Recommended Posts

Πω πω, κορίτσι,πώς πέρασε ο καιρός!!!!!

Στον 7ο έχεις μπει? Αχ γλυκιά μου,όλα θα πάνε καλά, γιατί μου αγχώνεσαι όσο πολύ και το μεταδίδεις και στα μπεμπάκια? Τι φοβάσαι, τη γέννα ή το μετά? Η γέννα είναι το βήμα που θα σε οδηγήσει στο να δεις τα μάτια των παιδιών σου για πρώτη φορά........Μετά, με τα δίδυμα, ίσως χρειαστείς λίγη βοήθεια, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις...

Αχ, ο καφενές μας θα μυρίσει πάλι μωρουδίλα...μου έχει λείψει τόσο πολύ, το πιστεύεις?

Πάμε δυνατά για να αντικρίσει η Νικη Αντωνία τα παιδιά......λαλαλαλα......

Πολλά φιλάκια

ΥΓ Και στο doc μας άλλο ένα....αλλος ενας λόγος για να μην ανυσυχείς.....είσαι σε καλά χέρια........:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Στην αρχή με άγχωνε η γέννα αλλά μετά το ξεπέρασα.

Ταλαιπωρήθηκα με την ρινίτιδα της εγκυμοσύνης την οποία ο χαζός ο ωρυλά δεν διέγνωσε κ με φόρτωσε με αντιβιώσεις κ φάρμακα, 2 μήνες πήρε να μάθω τι έχω.

Έτσι ξεκίνησαν οι αϋπνίες.......

Το Πάσχα με το κρύο έπαθα φαρυγγίτιδα, βήχας τρομερός και ξανά αντιβίωση και τώρα καλωσόρισα την αλλεργία της άνοιξης και παίρνω αντισταμινικό. Με έχει βοηθήσει δε λέω αλλά έχω πήξει στο φάρμακο όλο αυτό τον καιρό.

Ειρωνία γιατί είχα πολύ εύκολη εγκυμοσύνη κ έχω ακόμα δηλ.

Και υπέφερα από άλλες αιτίες. Τώρα έχω το άγχος της προετοιμασίας, των αγορών κλπ ενώ δεν θα έπρεπε. Είμαι φόβιτςιάρα μωρέ κ αγχώδης γενικά.

Παρόλα αυτά Είμαι μία στυλάτη εγκυμονούσα( ο άντρας μου έχει πάθει πλάκα ), νόμιζε ότι θα γίνω βαρέλι με 2 μωρά. Εγώ όμως μανεκέν χιχιχιχι:-P:razz:

Αλήθεια που θα γίνει η βάφτιση;;;;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ομορφες! Πως είστε;;;

Εμείς μια χαρά! Μεγαλώνει ο μικρός και άρχισε τα δικά του! Έβγαλε και 2 δοντάκια ταυτόχρονα την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα μας ενοχλούν τα επόμενα που θα βγουν.

Γενικά καλά, είμαι όλη μερα μαζί του κι όλο αγκαλιές θέλει και παρέα, βαριέται ο κακομοίρης.

Ηρθαμε και πατρίδα, περάσαμε όμορφα, αν κι είχαμε πολύ τρέξιμο με διάφορες ετοιμασίες.

Σταβάκι καλως μας ήρθες και πάλι!

Χάρηκα που σε διάβασα!

Ολγάκι όλα καλα; Καιρό έχεις να μας πεις νέα.

Δεσάκι γλυκό τι κάνει η κοιλίτσα; Ο μικρούλης;

Συμμένιο, ασχημένιο φιλί στην αμαζόνα και στη μαμά!

Νικη-αντωνία με το καλό τα μπεμπουλίνια σου!

Φιλάκια κοριτσάκια έχουμε γρίνια!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά τι κάνετε;;;;Διαβάζω ευχάριστα και χαίρομαι!!!Καλή λευτεριά στις εγκυμονούσες!!!Stavaki μπορώ να πω ότι μετά από δύο χρόνια επισκέψεων στο γυναικολόγο ανά τετράμηνο ήρθε η ώρα να χαλαρώσω λίγο αφού οι τελευταίες εξετάσεις ήταν πολύ καλες κι έτσι τα λέμε πάλι σε ένα χρόνο...Αχ πώς μου ακούγεται αυτό!!!Εκτός βέβαια κι αν προκύψει κάτι ευχάριστο!!!Σας φιλώ όλες!!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites

Συμμένιο μου τι ευχάριστα νέα!

Σε κατανοώ πλήρως! Εμένα μετά τη γέννα μου είπε να πάω το καλοκαίρι (9-10 μήνες κοινώς) + 9 μήνες η εγκυμοσύνη που δεν έκανα εξετάσεις και έχω αρκετό άγχος! Αφού σκέφτομαι να πάω το Μάιο να ησυχάσω με τόσο καιρό που έχω να κάνω εξεταση παπ. Εκεί που πήγαινα ανά τρίμηνο τώρα θα έχω ενάμισυ χρόνο να κάνω.. κι αγωνιώ όπως καταλαβαίνεις.

(προχθές έγραφα και τον τάιζα, τώρα είδα τη γκάφα μου.. και δεν βλέπω και το έντιτ να τη διορθώσω.. ασημένιο εννοούσα καλή μου, το ξέρεις έτσι;;;)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Συμμένιο μου τι ευχάριστα νέα!

Σε κατανοώ πλήρως! Εμένα μετά τη γέννα μου είπε να πάω το καλοκαίρι (9-10 μήνες κοινώς) + 9 μήνες η εγκυμοσύνη που δεν έκανα εξετάσεις και έχω αρκετό άγχος! Αφού σκέφτομαι να πάω το Μάιο να ησυχάσω με τόσο καιρό που έχω να κάνω εξεταση παπ. Εκεί που πήγαινα ανά τρίμηνο τώρα θα έχω ενάμισυ χρόνο να κάνω.. κι αγωνιώ όπως καταλαβαίνεις.

(προχθές έγραφα και τον τάιζα, τώρα είδα τη γκάφα μου.. και δεν βλέπω και το έντιτ να τη διορθώσω.. ασημένιο εννοούσα καλή μου, το ξέρεις έτσι;;;)

Edelaki μου το κατάλαβα μη στενχωριέσαι καθόλου!!Ο δαίμων του τυπογραφείου!!Οπότε με καταλαβαίνεις με το γιατρό πώς νιώθω....Μην αγχώνεσαι με το παπ. Αν όμως το σκέφτεσαι πήγαινε νωρίτερα να ησυχάσεις...Ξέχασα να πω στο Stavaki ότι αν ήταν Αύγουστο η βάφτιση θα πήγαινα σίγουρα!!!Φιλιά πολλά!!


Ts5Wp2.png?qYMQzoGx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάλι καλά που είσαι καλοπροαίρετη, γιατί φαντάσου τι θα μπορούσες να μου ''σούρεις''!

Χεχε!

Ασε δεν έχω μονο το παπ, έχω και αδυναμία, ο μικρός με έχει ξεζουμίσει, έχω στεγνώσει που λέει και το αδέρφι μου (κοινώς κακογέρασα του λέω εγω) κι όλο λέω θα παω για εξετάσεις κι όλο το αναβάλλω! πολύ κακώς!

Η αμαζονούλα τι κάνει;

Αλήθεια πάτε παιδικό;

Εμείς μπορεί να ξεκινήσουμε στο χρονο και έχω ΘΛΙΨΗΗΗΗΗΗ!

Σταβακι εγώ θα πιω μια ρακί για χάρη σας μέσω σκάιπ, χεχε!

Κι εμείς κανονίζουμε Ιούλιο τη βάφτισή μας.

Και μετά διακοπούλες με το αντράκι! Θα κάνουμε μπανάκι μανάκι μωρέ στο θαλασσινό νερό κι η μαμά χαμογελά στη σκέψη!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφα κοριτσάκια μου!

Χαιρομαι που διάβασα νεάκια σας.......

Symmoulάκι μου γλυκό, πόσο πολύ χαίρομαι που ξεμπάρδεψες επιτέλους από αυτόν το βραχνά.....τώρα χαλάρωσε και απλά κάνε κάθε χρόνο τον ετήσιο έλεγχό σου, όπως όλες μας.....η αμαονούλα ομορφαίνει επικινδύνως? Κρίμα που δεν θα είστε εδώ στη βάφτιση.....βασικά για 23 ή 30 Αυγούστου κανόνιζα,αλλά όλες οι εκκλησίες που ήθελα ήταβ κλεισμένες με γαμοβαφτίσεις...καλά όλοι τώρα βρήκαν να παντρευτούν και να βαφτιστούν? χαχαχαχα

Edelάκι, σε έχει ξετρελάνει ο μικρός πρίγκιπας? τώρα αρχίζουν τα καλύτερα...... θα ξεκινήσει φαγητό, μετά δοντάκια, μπουσούλημα, φωνούλες, λεξούλες.....θα ξετρελαθείς....Στη δουλειά πότε γυρνάς? Και εγώ τη ξεκινώ παιδικό από Δευτέρα και ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει....13 μήνες δεν την έχω αποχωριστεί καθόλου, παντού μαζί, και αλήθεια, στεναχωριέμαι πολύ.....τώρα είναι στα καλύτερά της......τραγουδά, χορεύει, κοιμίζει το κούκλο της,ρουφάει με το καλαμακι και κάνει μπουρμπυλήθρες......και όταν με χάσει από το οπτικό της πεδίο,σπαράζει στο κλάμα.....φαντάσου τί θα γίνει.....της έχω και μεγάλη αδυναμία, το ομολογώ....αυτό το μωρό μου δείχνει τόσο πολύ αγάπη και είναι τόσο δοτικό απεναντί μου, που πραγματικά με φοβίζει....και ο μεγάλος μου βέβαια με αγαπάει, αλλά είναι λιγουλάκι πιο δύσκολο παιδάκι και πιο συγκρατημένο....τώρα μεγάλωσε και δε θέλει ούτε να αλληλοφιλιόμαστε (είναι, λέει,μπλιαχ......και ντρέπεται τους φίλους του...χαχαχαχα)......

Θηλάζεις συνεχώς, μανούλα? να τρως πολύ καλά να παιρνεις δυναμεις......εμάς το υπέροχο ταξίδι του θηλασμου οδεύει προς το τέλος του..η μικρή δεν πολυθέλει πλέον το στήθος, αφού έχει μειωθει η παραγωγή......αλλά ευχαριστημένη είμαι που φτάσαμε ως εδώ.....

Νίκη-Αντωνία, πώς είσαι? μεγαλώνει η κοιλίτσα της κομψής εγκύου? Εγώ σαν τη φουσκίτσα ήμουνα (+18 κιλά).......ζορίζεσαι ή την παλεύεις? η βάφτιση θα γίνει στο μαγαζί του συζυγου στον Πλατανιά.......πάρε τα διδυμακια και σε περιμένω

Ολγάκι που είσαι χαμένο>

Δεσούλα όλα καλά με την εγκυμοσύνη? Μπες να μας πεις νέα

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια πώς είναι?

Σας φιλώ γλυκά όλες

Να έχουμε μια όμορφη Πρωτομαγιά και έναν μήνα ονειρεμένο....

Καληνύχταααααααααααααααααααααα


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφα κοριτσάκια μου!

Χαιρομαι που διάβασα νεάκια σας.......

Symmoulάκι μου γλυκό, πόσο πολύ χαίρομαι που ξεμπάρδεψες επιτέλους από αυτόν το βραχνά.....τώρα χαλάρωσε και απλά κάνε κάθε χρόνο τον ετήσιο έλεγχό σου, όπως όλες μας.....η αμαονούλα ομορφαίνει επικινδύνως? Κρίμα που δεν θα είστε εδώ στη βάφτιση.....βασικά για 23 ή 30 Αυγούστου κανόνιζα,αλλά όλες οι εκκλησίες που ήθελα ήταβ κλεισμένες με γαμοβαφτίσεις...καλά όλοι τώρα βρήκαν να παντρευτούν και να βαφτιστούν? χαχαχαχα

Edelάκι, σε έχει ξετρελάνει ο μικρός πρίγκιπας? τώρα αρχίζουν τα καλύτερα...... θα ξεκινήσει φαγητό, μετά δοντάκια, μπουσούλημα, φωνούλες, λεξούλες.....θα ξετρελαθείς....Στη δουλειά πότε γυρνάς? Και εγώ τη ξεκινώ παιδικό από Δευτέρα και ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει....13 μήνες δεν την έχω αποχωριστεί καθόλου, παντού μαζί, και αλήθεια, στεναχωριέμαι πολύ.....τώρα είναι στα καλύτερά της......τραγουδά, χορεύει, κοιμίζει το κούκλο της,ρουφάει με το καλαμακι και κάνει μπουρμπυλήθρες......και όταν με χάσει από το οπτικό της πεδίο,σπαράζει στο κλάμα.....φαντάσου τί θα γίνει.....της έχω και μεγάλη αδυναμία, το ομολογώ....αυτό το μωρό μου δείχνει τόσο πολύ αγάπη και είναι τόσο δοτικό απεναντί μου, που πραγματικά με φοβίζει....και ο μεγάλος μου βέβαια με αγαπάει, αλλά είναι λιγουλάκι πιο δύσκολο παιδάκι και πιο συγκρατημένο....τώρα μεγάλωσε και δε θέλει ούτε να αλληλοφιλιόμαστε (είναι, λέει,μπλιαχ......και ντρέπεται τους φίλους του...χαχαχαχα)......

Θηλάζεις συνεχώς, μανούλα? να τρως πολύ καλά να παιρνεις δυναμεις......εμάς το υπέροχο ταξίδι του θηλασμου οδεύει προς το τέλος του..η μικρή δεν πολυθέλει πλέον το στήθος, αφού έχει μειωθει η παραγωγή......αλλά ευχαριστημένη είμαι που φτάσαμε ως εδώ.....

Νίκη-Αντωνία, πώς είσαι? μεγαλώνει η κοιλίτσα της κομψής εγκύου? Εγώ σαν τη φουσκίτσα ήμουνα (+18 κιλά).......ζορίζεσαι ή την παλεύεις? η βάφτιση θα γίνει στο μαγαζί του συζυγου στον Πλατανιά.......πάρε τα διδυμακια και σε περιμένω

Ολγάκι που είσαι χαμένο>

Δεσούλα όλα καλά με την εγκυμοσύνη? Μπες να μας πεις νέα

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια πώς είναι?

Σας φιλώ γλυκά όλες

Να έχουμε μια όμορφη Πρωτομαγιά και έναν μήνα ονειρεμένο....

Καληνύχταααααααααααααααααααααα

Την παλεύω με την πολυμορφική κοιλιά μου η οποιά έχει πολύ πλάκα γιατι είναι χωρισμένη στα 2. Το κάθε μωρό έχει τον χώρο του και από δεξιά είναι πιο πεταχτή. Είναι χαμηλά από την αρχή κ δεν δυσκολεύομαι στην αναπνοή αφού δεν πιέζεται το στήθος.

Σήμερα βέβαια από καούρα άλλο πράμα!!!!!να δώ πως θα κοιμηθω

Μετά. Πήγα στον ντοκ προχθές, στην καρακοσμάρα του, ξέρεις τώρα εσύ.

Έκανα ενεσούλες κορτιζόνης για ενδεχόμενο προωρότητας κ τα μικρά ζύγιζαν 1200 κ 1400 γρ περίπου.

Από βδομάδα μπορώ να πάρω άδεια κυοφορίας αλλά στο γραφείο πηζουμε αλλά επιβάλλεται να σταματήσω.

Ποιο μαγαζί έχει ο άντρας σου; Αύγουστος, δύσκολος μήνας στα μέρη μας για να βρεις.

Να την πας παιδικό, να ξεκουραστείς λιγάκι και θα βοηθηθεί και το παιδί. Όσο για τον θηλασμό τα κατάφερες τέλεια!!!! Τι άλλο θες;;;

Τα αγοράκια φεύγουν γρήγορα από την αγκαλιά της μανούλας, ντρέπονται μωρέ!!!

Καλή Πρωτομαγιά σε όλες κορίτσια, ήρθε το καλοκαιράκι τι καλά!!!

Σας φιλώ!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χρόνια πολλά σε όλες μας μανούλες! (και μανούλες to be Νίκη-Αντωνία)!

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας, να έχουμε υγεία και πολλές χαρές στη ζωή μας!

Σας φιλώ όλες και σας σκέφτομαι!

Μάκια!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.........

Να είμαστε καλά και να έχουμε δύναμη, κουράγιο και πολλή αγάπη για τα παιδάκια μας .............

Ιδιαίτερα στο Edelακι μας που σήμερα γιορτάζει για πρώτη φορά, στη Δεσούλα μας που ετοιμάζεται για δεύτερη φορά να γίνει μανούλα καθώς και στη Νίκη-Αντωνία μας που ετοιμάζεται να υποδεχτεί τα θαυματάκια της και να νιώσει την υπέροχη αίσθηση της μητρότητας για πρωτη φορά......

Και στη μανούλα μου που με κοιτάζει απο ψηλά......

Σας φιλώ όλες γλυκά και σας σκέφτομαι πάντα

Ματσσσσσσσσσσσσ

Μουτσσσσσσσσσσσ


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.........

Να είμαστε καλά και να έχουμε δύναμη, κουράγιο και πολλή αγάπη για τα παιδάκια μας .............

Ιδιαίτερα στο Edelακι μας που σήμερα γιορτάζει για πρώτη φορά, στη Δεσούλα μας που ετοιμάζεται για δεύτερη φορά να γίνει μανούλα καθώς και στη Νίκη-Αντωνία μας που ετοιμάζεται να υποδεχτεί τα θαυματάκια της και να νιώσει την υπέροχη αίσθηση της μητρότητας για πρωτη φορά......

Και στη μανούλα μου που με κοιτάζει απο ψηλά......

Σας φιλώ όλες γλυκά και σας σκέφτομαι πάντα

Ματσσσσσσσσσσσσ

Μουτσσσσσσσσσσσ

Χρόνια πολλά μανουλίτσες!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kαλημερα ομορφα και γλυκα μου κοριτσια!!Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να χαιρεστε τα μωρακια σας και τις οικογενειες σας!!Με το καλο οσες περιμενουν να γεννησουν!! :) Εγω μια χαρα ολα,με το καλο θα γεννησω σε ενα μηνα ενα..κοριτσακι!!!!!!!! :) :) Πολυ περιεργο και ομορφο συναισθημα,ενα κοριτσακι μετα απο ενα αγορι..εχουμε ολοι αγωνια και ιδιαιτερα ο μικρος μου..τις προαλλες με ρωτησε ,μαμα οταν θα γεννηθει η μπεμπα μας θαχει κοτσιδουλες?? :) :) Ειναι πολυ χαρουμενος και με ρωταει τωρα τελευταια,αντε ηρθε το καλοκαιρι??ποτε θα ερθει η μπεμπα μας?? :) :) Εχω φουσκωσει αρκετα και ψιλοζοριζομαι με την ζεστη,αλλα θα κανω υπομονη αλλο ενα μηνα.. :) :)

Ααα οσο για το φατσοβιβλιο μου με οσες ειμαστε φιλες να ενημερωσω,οτι μου εστειλε μηνυμα το φατσοβιβλιο οτι θελει να με κανει σελιδα..αλλα δεν εχω πολυ χρονο να ασχοληθω τωρα τελευταια..απλα το αναφερω αν με ψαχνετε.. :)

Σας φιλω ολες μια μια , να εχετε ενα ομορφο καλοκαιρι γεματο χαρες και πολυ πολυ αγαπη!!!!!! <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Δεσάκι χάρηκα πάρα πολύ με το μηνυματάκι σου!

Δεν ήξερα ότι ήσουν ... τόσο πολύ έγκυος, χαχαχα!

Κάπου για 4ο μήνα σε είχα! Πότε περασε ο καιρός!

Αχ εχεις κοριτσάκι! Τι καλά Δεσούλα μας! Με το καλό η μικρούλα σας, η νεραϊδούλα! Νομίζω θα είσαι πολύ ολοκληρωμένη με 2 παιδάκια, ενα αγορακι κι ένα κοριτσάκι! Πλάκα πλάκα όλες σας έχετε από ένα! Συμμένιο η σειρά μας να πετύχουμε το αντίθετο φύλο, χεχε!

Αντωνία μου γέννησες;;; Συγχαρητήρια και να ζου ζήσουν τα μανάρια σου! Να είναι ευτυχισμένα, ΓΕΡΑ και πάντα να σας γεμίζουν χαρά!

Που είστε τσουπρίτσες;;;

Εμείς μεγαλώσαμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

Εϊμαστε πάνω από 10 κιλα και είναι ολόκληρο παιδάκι πια!

Σταβάκι, Ολγάκι, Συμμένιο δώστε στίγμα, μας λέιπετε!!!!!

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια μου τι κανετε?Εγω γεννησαααααα :) πριν λιγες μερες ενα ομορφο και γλυκο μπουμπουκακι!!!Ειμαστε πολυ πολυ ευτυχισμενοι,ευτυχως ολα πηγαν καλα!!!Δεν εχω πολυ χρονο,λιγος υπνος και ολη μερα θηλαζουμε :) αλλα μονο που την βλεπω λιωνω απο ευτυχια!!!Εντελ σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου,να χαιρεστε το αντρακι σας!!!Κοριτσια σας στελνω φιλια και ενα τεραστιο χαμογελο!!! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δεσακι μου γλυκο, συγχαρητηρια, να σας ζησει! Παντα γερο και καλοτυχο το κοριτσακι σας!! Ελπιζω να ειστε ολοι καλα, φανταζομαι θα εχεις πολλη κουραση τωρα... καλους θηλασμούς βρε! Να είναι καλα όλα τα παιδακια μας! Το μεγαλο μου αγορι με τον μπαμπα του εφυγαν χτες για το νησι απ οπου είναι ο αντρας μου και εμεινα με την σουσου, να κανουμε βολτες και να πηγαίνουμε θαλασσα. Σημερα ειχα ρεπο και ολη μερα είμασταν εκτος σπιτιου. Γυρισαμε πριν λιγο. Ειμαι κομματια, παω για υπνο, πολλα φιλακια σε ολες, Δεσουλα μου πρωτα σε σενα και στην μπεμπουλα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...