Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

το σου ειχε ερθει η μαμα μου και η θεια μου και ο θειος μου να δουνε τι πεθερα και τα ψιλοειδα ολα γιατι φαγαμε ολοιθ μαζι στο σπιτι της πεθερας μου και κουραστηκα πολυ με τοσα ατομα εχω κι ενα κολλημα εγω οταν ειμαι στη κουζινα δε θελω κανεναν να με βοηθησει αλλα ενταξει και τελειωσαμε αργα εχτες ηταν τελεια δε μαγειρεψα φαγαμε εξω μετα πηγαμε να ψηφισει ο αντρας μου εγω οχι μετα πηγαμε για καφεδακι στο βιλατσ και μετα στο αλλου το μπεμπακο και καναμε καρουζελ καναμε αυτο με τις παπιες στο νερο και κατι αλλα πολυ ωραια τελεια


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμ!!!πολυ ωραια μου ακουγονται ολα!!

Εγω παλι...με το μαγειρεμα δεν εχω καμια τετοια σχεση...οποιος θελει να βοηθησει ειναι καλοδεχουμενος και για να μην τον προσβαλω εγω φευγω και τα κανει ολα μονος του!χαχαχαχαχα!!!

Εμεις χτες ειχαμε τους νονους μας και περασαμε πολυ ωραια αλλααα πολυ κουραση...επεσα ξερη!Πηραμε να δουμε και μια ταινια αλλα στα μισα την αφησα και πηγα στο κρεββατακι μου που με φωναζε!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Και εμείς έξω εχθές..αφού είχε τέλεια μέρα!!!

Λορεττάκι μου περαστικούλια!!!! Είσαι καλύτερα σήμερα;;

Χαρουλίτα μου δεν σε έχω ξεχάσει για την φώτο αλλά ακόμα ο καλός μου δεν την πέρασε στο πισί..:rolleyes:

Έβαλα μερικές φώτος από βάφτιση στο άλμπουμ...

Ελενάκο πότε θα πάρεις άδεια τελικά;

Θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννααααα και να κάνω το πρώτο πάρτυ γενεθλίων στο αστεράκι μου!!

Αααα...καλά Χαρουλίτα ειδα κάποιες φώτος στο φέισμπουκ...ο Παυλίτος έχει γίνει μια γλύκα!!!! Για φάγωμα είναι ο γαμπρούλης μου!!!

Ειρηνάκο σούπερ που κανόνισες μάζωξη στο σπίτι σου! Μήπως να κανονίσουμε και αυτή τη μάζωξη που λέγαμε οι μανούλες Ιανουαρίου;; Λέω εγώ τώρα....


PCqNp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχ καλα κανεις ετσι πρεπει να κανω και εγω αλλα τελος παντων ακομα και εγκυος που ημουνα παλι τα ιδια εκανα ετοιμογεννη και εγω ανοιγα φυλλο για σπανακοπιτα χαχχααχ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Αχ..ετσι ειναι χαρα μου!!Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα και κυρα!!(οχι ανεπροκοπη σαν εμενα χαχαχαχα)

Χριστινακι μου καλημερα!!!!

Ειδα τις φωτο σου και ειναι ολες υπεροχες!!!!!!!!!Μπραβο σας!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγω θελω να ρτουνε τα Χριστουγεννααααααααααααα....

μαρη χαρα ...τι θες να πεις με το παραπανω ποστ;;;δε καταλαβα....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!!!καλα παιδι μου πως κανεις ετσι;;μια ερωτηση εκανα η γυναικα!δε χαλασα πια και το προξενιο!!!χαχαχαχαχα


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...