Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!!!!τι κανετε???εμεις με την μικρη ειμαστε σχεδον ολη την ωρα βολτα τουλαχιστον μεχρι το μεσημερακι που εχει καλο καιρο.μετα ακολουθει προκοπης:lol:και παλι σε λιγακι φευγουμε......


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααα!!

μαρη τζεσικα εσυ τη ξεχειλωσες τη σελιδα;;;;1500 τικερακια εχεις πια!! βαλε κι ενα για το Πασχα κι εισαι κομπλε!!χαχαχαχα :) :) :)

Εγω εδωωω σταθερη στη δουλεια αλλα οχι για πολυ ακομα!

Λορετακι μου.....το μετσοβονε σε μαρανε τρομαρα σου!!!Θα πας για χτισιμο σημερα;;

Ιωαννα μουυυ ωωωχ εφορευτικη;;;οχι ρε γμτ...και θα ειναι τοσο ωραιος καιρος για βολτες το Σουκουυυ κριμα....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισηηηηςς σημερα ο μικρουτσικος μου ξυπνησε εννια παρα!!Να ελπιζω οτι θα κοιμηθω λιγο αυριο λετε;;;; :) :) :)Βεβαια...ολο το βραδυ....ξυπνησε τουλαχιστον 4 φορες....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Κι εμείς 4-5 φορές σίγουρα ξυπνήσαμε, αλλά το σπαστικό είναι ότι εγώ 3.15-5.30 δεν κατάφερα να κοιμηθώ και 7.40 η μικρή ξύπνησε να φάει ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 9 αλλά είχε ήδη ξυπνήσει ο Γιώργος την τύχη μου! Πάλι χτυπιέται προβλέπεται τέλεια μέρα. Χτες βράδυ μάλλον δε χόρτασε γιατί μου έχει μειωθεί το γάλα, περιμένω σήμερα το θήλαστρο μπας και δω προκοπή αλλιώς αρχίζω ξένο, αλλά έχει και το 6ο παλιοδοντάκι που δν ξέρω πόσο καιρό τη ζορίζει. Τα χέρια είναι διαρκώς στο στόμα, έβαλα το δάχτυλό μου να δω τι γίνεται και είναι οριακά αλλά έχει καιρό που είναι έτσι, άντε να βγει να ηρεμήσει το μωρό! Έχουμε άλλα 15 δόντια ? Θα τρελαθώ στο τέλος!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαρινακι μουυυυυυυυυυυυυυ!!Υπμονη κοριτσι μου γλυκο...τι αλλο να κανουμε;;;Ετσι βγαινουν και τα 15;;;με τοσο ζορι;;;ωχ...αλιμονο μας...Το μεγαλο σου το παλικαρι τι κανει;;Πως παει με το σχολειο;;Εμεις σημερα ΠΑΛΙ δεν εχουμε λογω εκλογων....δημοσια εκπαιδευση σου λεει ο αλλος....


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεεεεεεεερα!

δε χτίζω κορμί σημερα γιατι δε μπορώ να κουνηθώ. Δευτερα παλι....αααααααααα!!!

ομως εχω ενα σπιτι χαλια και πρέπει να συμμαζεψω. Ο μικρός ειναι στο παρκο με τη μαμά μου! Τζες η μικρή δε κοιμαται στη βόλτα;

Περασαμε και μεις ενα βραδυ μουρλια! ξυπνησε με γοερό κλαμα φοβάμαι οτι και μενα πεινουσε, ισως πονουσε...αυτά τα δοντια εχουν γινει ανέκδοτο...

και γω σκεφτομαι ν'αρχισω ξενο γαλα, δε ξέρω! μπουααααα θα παθω κατάθλιψη με το θέμα του θηλασμου απο την άλλη ειναι ψυχοφθορο να προσπαθω να βγάλω γάλα και να βγαίνουν σταγονίτσες...

Ελενάκι μου μια χαρά ξυπνησε ο μικρός στις 9, εμείς εδώ στις 7!!!!

πάω να κανω μπανακι...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Ναι...υπολογισε ομως οτι απο τις 5.00 μεχρι τις 6.30 ημασταν ξυπνιοι.....παντως περνανε φασεις τα μωρα..εκει που λες αχ τι καλα κοιμαται ησυχα εκει ξεσηκωνουν το κοσμο...

Αντε πανε να ξεβρωμισεις επιτελους...μεχρι εδω εφτασε η μποχα! :)

Φιλακια στη μανουλα σου! ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???εμεις χτες κοιμηθηκαμε πολυ καλα...ξυπνησε στις 4ηπιε γαλα και μετα ξανα στις 8 και ξανακοιμηθηκε μεχρι 9,20:tongue::tongue:..βεβαια κραταω μια επιφυλαξη γιατι οταν παει να στρωσει το προγραμμα του το κανει μετα κουλουβαχατα..ασε ελενιτσα φαγαμε πακετο και λεγαμε να μην ψηφισουμε καθολου ετσι που μας εχουν κανει σαν χωρα,αλλα αμα δεν παει θα μας μαμησουν οποτε:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:...τι μαγειρευετε σημερα??εγω λεω να φτιαξω γιουβαρλακια για ολους...του μπεμπη θα τα κανω μονο με λεμονι;););)

επισης μαρινα εμενα ο μικρος προσπαθει να βγαλει τον πανω κυνοδοντα απο τον αυγουστο και ακομα δεν εχει σκασει...:shock::shock:


Link to comment
Share on other sites

Ξανάρθα πάλι έδωσα ντεπόν για να ηρεμήσει και καθόλου δεν τα πάω τα φάρμακα βέλαξε στο κλάμα όμως και πάλι έβγαλε γουλίτσα από το κλάμα! Ουφ! Εντομεταξύ μάλλον όντως είναι δόντια γιατί τα τρίζει και ανατριχιάζω!

Λορετάκι μόλις ήρθε το swing μου, χωρίς υπερβολή έκανα γύρω στα 45' για να βγάλω 170 μλ άμα τώρα είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα πάω να πάρω ξένο δεν παλεύεται!

Σας αφήνω πρέπει να μαγειρέψω! Ψαρονέφρι με πιπεριές και μανιτάρια σερβιρισμένο με πιλάφι! Μιαμ!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου οι κυνόδοντες είναι τα χειρότερα και τα πιο δύσκολα δόντια! Συνήθως είναι τα τελευταία από τα 16 που βγάζουν πρώτα (τα άλλα 4 οι πίσω τραπεζίτες βγαίνουν μετά τα 2 συνήθως)


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...