Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Τι λες ρε Λορετάκι τι είναι αυτό που έπαθες? Γρήγορα περαστικά κοριτσάκι!

Χριστίνα μου είδα τις φώτο και είναι όλες υπέροχες! Κούκλα η μπεμπουίνα αλλά κι εσύ στο πράσινο φόρεμα έλαμπες!

ΓΙα πες ρε Ελενάκι βρήκατε καμιά άκριη με το αφεντικό!

Τζες καλή αρχή με τα δοντάκια σας!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρηκαμε μια ακρη!συγκεκριμενα βρηκαμε το τελος του νηματος...αυριο απολυομαι!!!

θα βγω ταμειο και θα κατσω ενα χρονο ακομα με τα παιδακια μου στο σπιτι!ολα καλα!!!

ρε συ λορετα...τι σκατοιωση ειναι συτη ρε παιδι μου;;;και παλι περαστικα κοριτσι μου...


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ανεργη δε λες τιποτα!!!πιο ανεργη δε γινεται!!

αλλαααα θα ειμαι ανεργη με τιτλο!τοσο καιρο ανεργη ημουνα απλα δε το ειχα καταλαβει!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω...κατ αρχας ξανα ευχαριστω το λορεττακι..ενταξει εχουμε συγγενεις στους αμπελοκηπους αλλα 200 ψηφοι δεν ηταν ολοι απο τους συγγενεις.πηρΑμε και 285 απο μενεμενη...το συνολο 485 ειναι τριτος στη σειρα...αλλα το ψηφοδελτιο πηρε πολυ μικρο ποσοστο κι ετσι μπαινουν μονο δυο ...ετσι στο παρατσακ δεν μπηκε .εσυ γιατι δεν πηγες?αποχη?


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...