Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α καλά αν είσαι ανασφάλιστη και με όχι καλά λεφτά δεν αξίζει καθόλου. Εύχομαι να βρεθεί κάτι καλό άμεσα!

Όχι Ειρήνη μου δεν πήγα στο δημόσιο θηλασμό. Πού είναι η Στέλλα να μας πει τα νέα?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Λορετακι μου τι επαθες βρε παιδι μου;;;εχεις και πυρετο;Περαστικα βρε κοριτσι μου γλυκο!Μη στεναχωριεσαι για το καρουμπαλο....ευχομαι να ειναι το πρωτο και το τελευταιο του!

Εμεις χτες περασαμε καλα πηγαμε σε κατι φιλους να δουμε το μωρακι τους κια αφησαμε τα αγορια μας στη μανα μου γιατι το μωρο ειναι πολυ μικρουτσικο κι εμεις παμε σχολειο!

Σημερα περιμενουμε τους νουνους μας να παμε για καφε στη παραλια και να φαμε παρεα!

Φιλακια πολλα σε ολες,καλα να περασετε!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

γλυκουλα περαστικα. θα περασει υπομονη.

σοφακι καλη επιτυχια στον αντρα σου.

γλυκουλα το οχι καλα λεφτα οκ χωρις ασφαλεια και με το παιδι? με τιποτα.ειρηνη ζουλευω θελω κι εγω καφε.παντος ο δικος μου ο αντρας δεν θα ερχοταν με τιποτα .ομως η αληθεια ειναι οτι οθτε εγω παω μαζι του βαριεμαι.

πηγατε για ψηφο?εγω θα παω ομως δεν ξερω εαν ψηφιζω εδω η πειραια.οχι οτι με νοιαζει ,ετσι απλα.

χαρα κουκλα νυφη ομως και το παπουτσι τελειο.

αυτα δεν εχω νεα περιμενω τα δικα σας.ααααααααααα

η βαπτιση θα γεινει 2 ιανουαριου 12 το μεσημερι θα ερθει καμια σας?τα κανονισε ολα η νονα. εγω μονο τα ρουχα μας θα ψαξω.


izE6p2.png?S6UQkQqM
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας...

κορίτσια αρρώστησα πολυ τελικά. Χθες εφτασα μεχρι 39 πυρετό...ημουν χάλια. Με ανέλαβε ο συζηγος και σήμερα ειμαι πολυ καλυτερα. Ο μικρός δεν κολλησε μαλλον γιατι λόγω θηλασμου του δινω αντισώματα. Το καρουμπαλο καλυτερα.

Εκτός απο πυρετό εχω αναγουλες και πονάει το στομαχι μου αλλά οχι ιδιαίτερα.

χθες αφησαμε τον μικρό στην πεθερά μου και τον πηραμε σημερα.

Εσεις καλά;

Ειρηνάκι τι καλά που μαζευτηκατε τοσα πολλα ατομα!!! πραγματικά περιεργο που ηρθαν και οι συζηγοι, μπράβο!!!!


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες! Συνεχίζονται οι ωραίες μέρες και δεν τις αφήνουμε ανεκμετάλλευτες!

Λορέτα περαστικά σου!

Μανιτάριους μια χαρά τη βρίσκω τη νονά σας! Σε έβγαλε από τα δύσκολα!

Ελενάκι ελπίζω να περάσατε καλά κι εσείς σήμερα!'

Η κόρη μου μας έσκασε πάλι το βράδυ, πήγαινε-έλα 6-7 φορές? Άμα αρχίσαμε και το κάνουμε σερί τα έχουμε τα λεφτά μας! Το πρωί την πήγα για γυναικοκαφέ με μια φίλη, την είχα ντυμένη μπαλαρίνα όπως μου έλεγαν από τα διπλανά τραπέζια και ήταν όντως όλα τα λεφτά, με μια λευκή φραμπαλάδικη φουστίτσα και ένα ροζ κορμάκι! Θα τη φάω δε θα μου τη γλιτώσει!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσουδια μου!!!!

μανιταρακι φτασατε τους 10???????? να τους διεκατομυριασει!!!!!!!να την χαιρεστε την μπουμπουκιτσα.φιλια πολλα σε σενα και τα μικρα σου.

και εμενα ο δημητρης δεν ακολουθουσε αλλα φανταζομαι τωρα που ειδε οτι ολοι συνοδευουν τις κυριες τους δεν νομιζω να πει οχι.ειναι κλειστος αλλα θα ανοιξει βλεποντας οτι ειναι ο μονος που δεν ακολουθει σε τετοιες περιπτωσεις

λωρακι μου τωρα ειδα το μηνυμα σου περαστικα σου αγαπουλα μου και στον αργυρακο να γειανει συντομα.χτες μπηκα απο το κινητο και δεν διαβασα τιποτα συγνωμη!!

χαρουλα περαστικα στην πεθερα σου!!μαλλον αγιο ειχε.που εγινε ?εκει ....βαρυς κορωπιου?

μαρινακι περιμενες να σου το πουνε οι αλλοι?αφου ειναι ολα τα λεφτα.τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!τι κανετε???εμεις ημαστε μια χαρα ειχαμε επισκεψεις την ξαδελφη μου που ειναι εγκυος και περασαμε σουπερ και ο μικρος ηταν πολυ καλος δεν ηθελε να κοιμηθει με τιποτα και τωρα επεσε ξερος...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!χρονια πολλα σε οσες εχουν εορταζομενους!εμεις ξυπνησαμε πριν απο λιγο γιατι το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καλα λογω αστραπων,βροντων και αερα.τωρα πρεπει να ετοιμαστω να κατεβω στο κεντρο να παρω δωρακια γιατι εχω να παω σε 3 γιορτες.το σημαντικοτερο νεο δεν σας το ειπα,ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟ 1ο ΔΟΝΤΑΚΙ!!!ξαφνικα το ειδα οταν την αλλαζα πανα.ειναι το πανω δεξια.ευτυχως δεν ειχε καθολου γκρινια παρα μονο ανυσυχο υπνο.λορετα μου περαστικουλια,γλυκουλα ενοειται να πας να φυγεις με αυτες τις συνθηκες,χαρα περαστικα στην πεθερα σου,μανιταρι με το καλο η βαπτιση,μαρινα βαλε καμια φωτο της μπαλαρινουλας σου,ελενη ειδες η εμπειρια της μανας τι κανει??μπραβο για την ψυχραιμια!!!ελπιζω να μην ξεχασα κατι αλλο.εγω εφτιαξα καφε,ειναι καμια εδω να τον πιουμε παρεα???


OjQkp2.png?B89kEt5q
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τζεσικουλα!Εγω ειμαι αλλα απότι φαινεται δε σε προλαβα..κλαψ!

Περασαμε φοβερα χτες!!!Πηγαμε για καφε στη παραλια και μετα γυρισαμε σπιτι και φαγαμε στο μπαλκονι και κατσαμε εξω μεχριτ τις 18.00 που αρχισε να βγαζει ψυχρουλα!Τα παιδακια μου ηταν πολυ καλα ειδικα το μωρο μου που αν και γινοταν χαμος στο σπιτι με τους νονους του κοιμηθηκε πολυ πολυ καλα!

Λορετακι μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Συνηθως τα παιδακια δε κολανε απο τους γονεις νομιζω..πιο πιθανο ειναι το αναποδο!μαρινακι μουυυυ κρατα και για μενα ενα κοματι καλε!!! :) :) :)

Γλυκουλα εμεις μαζι γυρισαμε δουλεια μαζι θα ξαναφυγουμε μου φαινεται!χαχαχ φτανει αρκετα κουραστηκαμε! :)

Χαρα ρεεεε τι επαθε η καημενη η πεθερουλα σου;;σιδερενια!

Ειρηνουλα αστερι εισαι στη διοργανωση συναντησεων παρεντς μου φαινεται!!

Μανιταρακι μου αστερι η νονα ετσι;;;Που θα γινει η βαφτιση;

Και φυσικα....τζεσικα καλοριζικο κοριτσαρα μου το δοντακι σας!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...