Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Cafe Ιανουάριος 2010


CoffeeMaker

Recommended Posts

χαρα στο κουραγιο σας κοριτσια που θηλασατε τοσο καιρο...εγω 40μερες αντεξα μετα αρχισα να βαραω ενεσεις στο ματι απο την κουραση και την απελπισια ολη μερα με το β##ι εξω ημουν...μου λεει προχτες η κουμπαρα μου εχει 2παιδια ενα αγορι 2χρονων και μια μπεμπα 9μηνων πολυ ησυχη καθετε με τις ωρες και γκρινιαζει μονο για να φαει και να κοιμηθει..:roll:και μου λεει θελω να κανω και τριτο..(ξερετε τι της ειπα η κακιστρω?)να σου δωσω τον μπεμπη για μια εβδομαδα να σου φυγει τελειως η ιδεα?:mrgreen::lol::lol:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ELKARAK

    4200

  • ΣΤΕΓΙΑ

    2873

  • Lorreta

    2395

  • keli

    1839

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγω θελω τριτο,αλλα με προβληματιζει το οικονομικο...βεβαια δεν ξερω αν θα αντεξω και ψυχολογικα γιατι τα νευρα μου ειναι κροσια...μπα θα το αφησω 4-5χρονακια και μετα αλλα σκεφτομαι τα αλλα θα ειναι μεγαλα αντε ξανα μανα πανες μπιμπερο ξενυχτια.....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιωαννα μου τι αναγκη εχεις εσυ;;;;;;Εισαι μικρουλα!!!

Αλι σε μας που γερασαμε( :) )

Και αν μεγαλωσουν τα αλλα θα δεις θα σου λειψει η μωρουδιλα!Κι ας εχουν διαφορα!και τι εγινε;;; :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!

Εμεις εχουμε ενα στεγαστικο (το οποιο αργειιιιιιιιιιι ακομα να τελειωσει)και ενα για το αυτοκινητο(2 χρονια ακομα...πφφφφ) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και γω..

κανω φασολάκια και μπριζολίτσες...πεινααααααααωωωωωωωωωωω

Κοριτσια εγω εχω δανειο 40 χρονια!!!! το πιστευετε; τωρα εχουν μεινει 36...ελα μωρέ 36 χρόνια ειναι, θα περάσουν.

Αλλά θα το πουλησω το σπιτι κάποια στιγμή και θα το ξεχρεώσω (ελπίζω)

Μαρινάκι 170μλ ειναι πολλα!!! μπράβο. Εγώ ξαναπηρα στη μεντελα γιατι το νοσοκομειακο ειναι απαραδεκτο και θα μου στειλουν κατι ανταλλακτικά αλλιώς θα το παω πισω και θα μου δώσουν αλλο. Το ενα στηθος εχει αποθηλασει σχεδον εντελώς. Βγάζει 30μλ τη φορά με το ζόρι.

Ελενάκι εσυ θα το κανεις το τρίτο, ειμαι σιγουρη! και θα ειναι και κοριτσάκι. Θα ερχομαι με τον αργυρακο και θα της πιανουμε τα μπουτακια...χιχι

Ιωαννα μου εσύ και αλλα δυο μπορεις να κανεις σε καμια δεκαριά χρονια....μην αγχωνεσαι.


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

Αμαν μ΄αυτα τα θηλαστρα ρε παιδια...τι ταλαιπωρια!!!

Λες να ειναι κοριτσακι το τριτο μου Λορετα;;;μακαρι...αν και δε το βλεπω(χαχαχα)

Αυτο της λεω κι εγω!Τι αναγκη εχει;;;εεεεεχει χρονια ακομα μπροστα της....μια ντουζινα παιδια μπορει να κανει αμα θελει!!(μπλακ χουμορ)χαχαχαχαχα


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ασε, ειναι το τεταρτο θηλαστρο που εχω...

παιδια δε ξερω ποσα λιτρα γαλα εχω βγαλει με τα θηλαστρα. το στηθος μου δεν ειναι και στα πιο ομορφα του...Θα κανω και το δευτερο νινι και μετά θα παω για αναστηλωση...


jXj1p2.png?DWVm7y7O
Link to comment
Share on other sites

ναι λορετακι και ειχα παρει και αυτο μεχρι να μου φερουν το συμφονι πολυ καλα και τα 2...αλλα να ξεριες οτι σε πολλες γυναικες δεν πιανει το θηλαστρο και παντα εχουν πολυ περισοτερο γαλα απο οτι βγαζουν με το θηλαστρο...;)


Link to comment
Share on other sites

http://www.medelabreastfeedingus.com/products/breast-pumps/74/lactina-select-breastpump αυτο ειχα παρει πριν το σιμφονι....

εβαλα τον μικρο για νανι και τρεχω να μαζεψω την μπουγαδα και το σαλονι και να μαγειρεψω γιατι αμα ξυπνησει θα κρεμετε απο το ποδι μου παλι....

ελενιτσα το νυχτερινο πλεον 3,30-5,30 και 2με8 το πρωι


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...