Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου τι κανετε???

Χιονισε τελικα πολυ εδω στο Κιλκις αλλα ευτυχως απο χθες και σημερα λιωσανε τα περισσοτερα.

Φοβαμαι να ειναι οι δρομοι κλειστοι νιωθω ανασφαλεια!!!

Σχετικα με τα γλυκακια και γω οπως η Ιωανναδεν το εχω αντιθετως με την μαγειρικη που τα παω καλα και εχω μερακι.

Αλλα φετος θα κανω!!!!Και κουραμπιεδες και μπισκοτα με κανελλα και ζαχαρη που μου αρεσουν πολυ!!!!

Καλη επιτυχια σε ολες οσες θα πειραματιστουν για πρωτη φορα!!!!:lol:

Ποτε βαλατε αδεια??Εμεις Χριστουγεννα.

Οπου εχει ταλεντο η καθεμια! χαχαχαχα

Εμενα ο αντρας μου εχει υπηρεσια τα χριστουγεννα και θα ειμαι μονη μου με το παιδακι μου και μια μελαγχολια την εχω μια τσατιλα κ.α πολλα αλλα ειπα οτι εκεινη τη μερα θα φτιαξω κατι να φαμε και δεν θα κανω τπτ αλλο μονο θα παιζω ολη μερα με τον μικρο μου μπομπο!!! :lol:

καλησπερα κοριτσια!πως τα πατε με τις δουλειες?εγω φτιαχνω και το μικρο καλικατζαρακι μου τα χαλαει!χι!:P

Εχει πιασει το νοημα το καλικατζαρακι σου Μπετυ μου!!! Αυριο και την πεμπτη θα κανω τα τελευταια και μετα του χρονου παλι χαχαχαχαχα!

Χθες πηγαμε στην ονειρουπολη στη Δραμα και περασαμε πολυ ωραια! Μπορει να ειναι λιγο μακρυα αλλα αξιζε τον κοπο! Ο μικρος ξετρελαθηκε κοιταγε με ανοιχτο το στομα ασε που εψαχνε απο που ακουγοτανε τα τραγουδακια! Οταν τον ανεβασαμε στο καρουζελ καμαρωνε και του αρεσε πολυ και φυσικα οταν τελειωνε κλαααααααααααααμααααααααααα! το δακρυ κορομηλο!!! :tongue:


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΥΠΕΘΑ???Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;Δεν εχω προλαβει να μπω καθολου με το τερατακι μου!!! Τελικα τα εκανα τα γλυκα μου, εκανα τις συνταγες του Παρλιαρου Καλα ειναι αλλα εμένα δεν μ'αρεσουν τοσο αγλυκα!!

Το αιμα εχει σταματησει εχω μονο καφε υγρα και ειμαι σε αναμονή!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!! Τελικα μας ενημερωσαν πως δεν θα γινει η μεταθεση στην Κυπρο. Θα πανε μονο τεχνικοι. Δεν ξερω τι θα κανουμε. Θεωρουσαμε πως θα φυγουμε γι'αυτο αρχισαμε τις προσπαθειες για το μωρο μας!!

penny_tol συγχαρητηρια!!! Με το καλο να το υποδεχτειτε το ζουζουνακι σας!!!

pinakiiii εγω δεν ξερω καποιον για να σε βοηθήσω!!

Κοριτσια αυριο φευγουμε για Αθηνα, θα επιστρέψουμε την Κυριακη!!

Καλές γιορτες σε ολες!!! καλο ταξιδι σε οσες θα φυγετε!! Να περασετε υπεροχα με τις οικογενειες σας και τους αγαπημένους σας. Ελπιζω ο νεος χρονος να ειναι πιο αισιοδοξος για ολους μας!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

pinakiiii ουτε εγω μπορω να σε βοηθησω. :(

mariamg καλο ταξιδι καλα να περασετε και να προσεχεις να μη κουραζεσαι!!! ολα καλα θα πανε θα το δεις ισως η μεταθεση να μην εγινε για καλο ποτε δεν ξερεις.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παρουσα!!!!!!!!!!!!!!!!Χαθηκα τελειως.Ηρθαμε στην πατριδα την προιγουμενη Παρασκευη και μολις φτασαμε δεν προλαβαμε να μπουμε σπιτι.Πηγαμε στο νοσοκομειο.Χτυπησε η μπεμπα στο κεφαλακι της και νοσηλευτικαμε στη χειρουργικη για 1 24ωρο .Τελικα ειναι πολυ καλα και την Κυριακη καναμε τα βαφτισια μας.Και εδω χιονισε πολυ αλλα τωρα λιωσαν τα παντα.Ονειρουπολη πηγαμε την Τεταρτη.Ειναι τελεια.Καθε χρονο και καλυτερη....Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυστυχως ειχε χτυπησει παρα πολυ αλλα ευτυχως ειναι παρα πολυ καλα.Αγιο ειχε,ετσι μας ειπαν στο νοσοκομειο.Αλλο κακο να μην μας βρει!!!!!!!!!!!Το πουλακι μου το καταλυπηθηκα.Τα βαφτισια μας τα καναμε .Ο καιρος απο χθες εδω ειναι τελειος.Ευχαριστω για τις ευχες,να προσεχεται τα παιδακια σας και καλο δρομο σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα αφου περασε και αυτο ολα καλα! Και εμεις σημερα ειχαμε ηλιο και ειχε ζεστη αλλα δεν βγηκα απο το σπιτι δεν ειχα διαθεση,ο μικρος ο καημενουλης οταν απλωνα τα ρουχα και βγηκε μαζι μου στη βεραντα τρελαθηκε γελαγε ετρεχε επαιζε τσιριζε λες και τον ειχα παει στην παιδικη χαρα ενα πραμα!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια...

Τι κανετε,ελπιζω ολες καλα...

Εγω η κουκουβαγια μολις γυρισα απο βραδινη εξοδο και δεν με κολλαει υπνος καθολου!!!Ειπα να μπω μπας και ηταν καμια μεσα αλλα που αλλη τρελη σαν εμενα!!!Τεσπα!!!!

Καλα Χριστουγεννα σε οοοοοοολες καλα να περασετε οτι και να κανετε...οπου και να πατε..

Φιλιααααα.....

1 ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...