Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

GEORGE.G .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΤΕΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΕΔΩ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ,ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΕ 3 ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΕΦΟΣΟΝ ΠΙΑΝΩ ΠΑΙΔΙ,ΘΑ ΚΑΝΩ''ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ).ΛΙΓΟ Η ΜΙΑ,ΛΙΓΟ Η ΑΛΛΗ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.ΜΑΚΑΡΙ!!!

ΙΟΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΗ.ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

Επεξεργάστηκαν by ιππόκαμπακι
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνεχίζω να ευχαριστώ για τις ευχές, τις κούκλες που δεν πρόλαβα χθες!!

Πήρα τα αποτελέσματα Οιστραδιόλης και Προγεστερόνης:

Οιστραδιόλη=289 και Προγεστερόνη=31,73. Αυτό είναι καλό, κακό ή τι? Ιδέα δεν έχω από ορμόνες...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα.

Τελικά την υστεροσκόπηση θα την κάνω τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου στο Λητώ.

ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΙΟΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ (ΠΧ.ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ,ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ,ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ,ΕΞ.ΑΙΜΑΤΟΣ Κ.Α.)ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΕΙΣ Ή ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΘΑΡΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ?

ΤΟ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΞ.ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ,ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΒΑΣΑΝΟ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ''ΑΠΑΠΑΠΑ,ΟΧΙ,ΟΧΙ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ''.ΚΑΙ??ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ.ΠΟΥ???ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

GEORGIA KΑΛΗΜΕΡΑ!ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.
GEORGIA ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ....

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΠΑΛΛΙΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ 4 ΠΑΙΔΑΚΙΑ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

GEORGE.G .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΤΕΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΕΔΩ ΠΑΡΕΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ,ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ.ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΕ 3 ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΕΦΟΣΟΝ ΠΙΑΝΩ ΠΑΙΔΙ,ΘΑ ΚΑΝΩ''ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ).ΛΙΓΟ Η ΜΙΑ,ΛΙΓΟ Η ΑΛΛΗ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.ΜΑΚΑΡΙ!!!

.

Κοριτσάρες σας ευχαριστω πολυ...αισθανθηκα καλυτερα που το εβγαλα απο μεσα μου..απλα με τρωει το γιατι..

Σας ευχομαι συντομα σε όλες τα καλυτερα...

εχεις τοσο δικιο να απορεις ,να θυμωνεις,να νιωθεις ετσι!!

ειμαστε εδω και σε καταλαβαινουμε!!

σε ποια βδομαδα τα χανεις?

Να είσαι καλα κουκλα μου ...τα χανω πριν ακουσω την καρδουλα γυρω στις 7 βδομάδες...

georgia.g, τα διάβασα χθες τα νέα σου και δεν είχα κουράγιο να σου γράψω ούτε μια λέξη. Τόσες εξετάσεις και το αποτέλεσμα το ίδιο. Για το λόγο αυτό θα κάνω ακόμη μόνο την υστεροσκόπηση (για να μη λέω ότι δεν την έκανα) και μετά θα τα παρατήσω κι ό,τι θέλει ας γίνει.

Δεν αντέχω ακούω να ακούω τέτοια πράγματα. Εμένα ο γιατρός μου επιμένει ότι ήταν χρωμοσωματικές ανωμαλίες.

Θα δοκιμάσω άλλη μία και μετά τέλος. Αρκετά μ' αυτό θέμα.

Έχω θυμώσει πολύ και χθες που διάβασα τα δικά σου θύμωσα πιο πολύ.

Το μόνο που μου δίνει ελπίδα είναι η περίπτωση της Αθηνάς76 που έχασε τρία έμβρυα και τελικά σε ένα μήνα θα γεννήσει τον μπεμπούλη της.

Δεν μπορεί, κάποια στιγμή θα γυρίσει κι ο τροχός να γ.......ει κι ο φτωχός!

Αχ βρε Ιολάκι μου...να πας να την κανεις την εξεταση να ηραμήσεις και εσυ...αντε να δω ποσο ακομα θα λεμε μονο τα ασχημα εμεις οι δύο...

Ευχομαι σε λιγο καιρο να εχουμε και εμεις να λεμε ευχαριστα πραγματα...δεν θελω να πεφτεις..εγω σε ξερω για δυνατη και σε εχω για παραδειγμα...και εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι πως αν ειναι να ερθει θα ερθει και πως με το αγχος δεν κερδιζουμε τιποτα...Βεβαια στην κουβεντα ολα καλα τα λεμε την ψυχη και τα θελω πως τα κουμανταρουμε...

Φιλακια κοριτσαρα μου...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνεχίζω να ευχαριστώ για τις ευχές, τις κούκλες που δεν πρόλαβα χθες!!

Πήρα τα αποτελέσματα Οιστραδιόλης και Προγεστερόνης:

Οιστραδιόλη=289 και Προγεστερόνη=31,73. Αυτό είναι καλό, κακό ή τι? Ιδέα δεν έχω από ορμόνες...

νομιζω οτι τις φ/τ τις βγαζει το εργαστηριο αλλα αν σε βοηθαει βρηκα αυτο:

http://www.biormoniki.gr/v1/normal_values/

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες σας ευχαριστω πολυ...αισθανθηκα καλυτερα που το εβγαλα απο μεσα μου..απλα με τρωει το γιατι..

Σας ευχομαι συντομα σε όλες τα καλυτερα...

Να είσαι καλα κουκλα μου ...τα χανω πριν ακουσω την καρδουλα γυρω στις 7 βδομάδες...

Αχ βρε Ιολάκι μου...να πας να την κανεις την εξεταση να ηραμήσεις και εσυ...αντε να δω ποσο ακομα θα λεμε μονο τα ασχημα εμεις οι δύο...

Ευχομαι σε λιγο καιρο να εχουμε και εμεις να λεμε ευχαριστα πραγματα...δεν θελω να πεφτεις..εγω σε ξερω για δυνατη και σε εχω για παραδειγμα...και εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι πως αν ειναι να ερθει θα ερθει και πως με το αγχος δεν κερδιζουμε τιποτα...Βεβαια στην κουβεντα ολα καλα τα λεμε την ψυχη και τα θελω πως τα κουμανταρουμε...

Φιλακια κοριτσαρα μου...

δεν ξερω ρε γμτ γιατι αυτες 6-7-8η εβδομαδα χανονται!!

πολυ στεναχωρεθηκα αλλα να σου πω κατι : εχω μια φιλη με 4 παλλινδρομες στα 25-26 της και τωρα εχει ενα μωρακι!!

δεν το εβαλε κατω!!

αυτο θα κανεις και εσυ!!

ειμαι σιγουρη οτι θα μεινεις εγκυος και αυτη την φορα θα το κρατησεις αγκαλια!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι τις φ/τ τις βγαζει το εργαστηριο αλλα αν σε βοηθαει βρηκα αυτο:

http://www.biormoniki.gr/v1/normal_values/

Thank you !! :D

Το εργαστήριο μετράει 3 τιμές: Παραγωγικής φάσης, Μεσοκυκλικής Φάσης και Ωχρινικής Φάσης. Εγώ σε ποια από αυτές είμαι? Εν τω μεταξύ η προγεστερόνη μου είναι λίιιιιιιιγο πιο ψηλά από ό,τι πρέπει... Θα το πω στον γιατρό μου


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Thank you !! :D

Το εργαστήριο μετράει 3 τιμές: Παραγωγικής φάσης, Μεσοκυκλικής Φάσης και Ωχρινικής Φάσης. Εγώ σε ποια από αυτές είμαι? Εν τω μεταξύ η προγεστερόνη μου είναι λίιιιιιιιγο πιο ψηλά από ό,τι πρέπει... Θα το πω στον γιατρό μου

η προγεστερονη νομιζω οτι λογικα ειναι πιο ψηλα αφου βρε εισαι εγκουλα!!

τωρα ο γιατρος σου μπορει να στα εξηγησει καλυτερα!!

ετσι και αλλιως θα πρεπει να πας για να σε δει κιολας!!

κλεισε αμεσως ραντεβου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερω ρε γμτ γιατι αυτες 6-7-8η εβδομαδα χανονται!!

πολυ στεναχωρεθηκα αλλα να σου πω κατι : εχω μια φιλη με 4 παλλινδρομες στα 25-26 της και τωρα εχει ενα μωρακι!!

δεν το εβαλε κατω!!

αυτο θα κανεις και εσυ!!

ειμαι σιγουρη οτι θα μεινεις εγκυος και αυτη την φορα θα το κρατησεις αγκαλια!!

Αυτο θα κανω Μαρία μου..δεν θα το βαλω κατω...είδη ανυπομωνω να πάω στο γιατρο για τον πρωτο υπέρηχο και θελω τοσο πολυ να περασουν οι τρεις μηνες ώστε να βαλω παλι εμπρός...Νομιζω τρεις μηνες σου λεει ο γιατρος αναμονη , ετσι τουλαχιστον μου ειχαν πει οι προηγούμενοι....γιατι απο γιατρους αλλο τιποτα..τους εχω γυρισει όλους:lol::lol::lol:

Εσυ βλεπω εχεις ενα παιδάκι να σου ζησει...τωρα προσπαθεις για άλλο ? ειχες και εσυ παλλινδρομη?

Ασε που εχτες ειδα στον υπνο μου ότι κραταγα στην αγκαλια μου ενα πανεμορφο μωρακι κοριτσακι και το θηλαζα...ηταν τοσο μα τοσο ζωντανο..αλλα μαλλον ειναι επειδη το θελω πολυ..

Thank you !! :D

Το εργαστήριο μετράει 3 τιμές: Παραγωγικής φάσης, Μεσοκυκλικής Φάσης και Ωχρινικής Φάσης. Εγώ σε ποια από αυτές είμαι? Εν τω μεταξύ η προγεστερόνη μου είναι λίιιιιιιιγο πιο ψηλά από ό,τι πρέπει... Θα το πω στον γιατρό μου

Κοριτσακι μου αν και δεν τα εχουμε πει σου ευχομαι απο την καρδια μου να εχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη....

Οσον αφορα οποιαδηποτε απορία εχεις να μην δισαταζεις να περνεις το γιατρο σου..θα σε κανει να αισθάνεσαι πολυ καλυτερα στο κατω κατω γι αυτο τους πληρώνουμε..φιλακια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω Μαρία μου..δεν θα το βαλω κατω...είδη ανυπομωνω να πάω στο γιατρο για τον πρωτο υπέρηχο και θελω τοσο πολυ να περασουν οι τρεις μηνες ώστε να βαλω παλι εμπρός...Νομιζω τρεις μηνες σου λεει ο γιατρος αναμονη , ετσι τουλαχιστον μου ειχαν πει οι προηγούμενοι....γιατι απο γιατρους αλλο τιποτα..τους εχω γυρισει όλους:lol::lol::lol:

Εσυ βλεπω εχεις ενα παιδάκι να σου ζησει...τωρα προσπαθεις για άλλο ? ειχες και εσυ παλλινδρομη?

Ασε που εχτες ειδα στον υπνο μου ότι κραταγα στην αγκαλια μου ενα πανεμορφο μωρακι κοριτσακι και το θηλαζα...ηταν τοσο μα τοσο ζωντανο..αλλα μαλλον ειναι επειδη το θελω πολυ..

Ναι ειχα μια παλλινδρομη τον Οκτωμβρη στην 8η εβδομαδα αν και ειχε σταματησει στην 6η......

την κορη μου την ειχα κανει το 2004 και προσπαθουσαμε για δευτερο πολυ πολυ καιρο αλλα τιποτα τον Αυγουστο εμεινα αλλα δεν κρατησε η χαρα μας για πολυ.....

τωρα ξαναπροσπαθουμε..........

κανε τον σταυρο σου αφου εχεις κανει και ολες τις εξετασεις σου πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!σκεψου θετικα !!:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω Μαρία μου..δεν θα το βαλω κατω...είδη ανυπομωνω να πάω στο γιατρο για τον πρωτο υπέρηχο και θελω τοσο πολυ να περασουν οι τρεις μηνες ώστε να βαλω παλι εμπρός...Νομιζω τρεις μηνες σου λεει ο γιατρος αναμονη , ετσι τουλαχιστον μου ειχαν πει οι προηγούμενοι....γιατι απο γιατρους αλλο τιποτα..τους εχω γυρισει όλους:lol::lol::lol:

Εσυ βλεπω εχεις ενα παιδάκι να σου ζησει...τωρα προσπαθεις για άλλο ? ειχες και εσυ παλλινδρομη?

Ασε που εχτες ειδα στον υπνο μου ότι κραταγα στην αγκαλια μου ενα πανεμορφο μωρακι κοριτσακι και το θηλαζα...ηταν τοσο μα τοσο ζωντανο..αλλα μαλλον ειναι επειδη το θελω πολυ..

Ναι ειχα μια παλλινδρομη τον Οκτωμβρη στην 8η εβδομαδα αν και ειχε σταματησει στην 6η......

την κορη μου την ειχα κανει το 2004 και προσπαθουσαμε για δευτερο πολυ πολυ καιρο αλλα τιποτα τον Αυγουστο εμεινα αλλα δεν κρατησε η χαρα μας για πολυ.....

τωρα ξαναπροσπαθουμε..........

κανε τον σταυρο σου αφου εχεις κανει και ολες τις εξετασεις σου πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!σκεψου θετικα !!:-P:-P

Και σε σένα κουκλίτσα μου σου ευχομαι το συντομότερο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Και σε σένα κουκλίτσα μου σου ευχομαι το συντομότερο να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα....

σε ευχαριστω πολυ!!

και ευχομαι πολυ συντομα να κρατησεις ενα μωρακι γερο στην αγκαλια σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...