Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

Βρε χαζούλι, εκεί που δεν το περιμένεις θα πιάσεις...

Επίσης σε διαβεβαιώνω πως ο καιρός περνάει σαν το νεράκι, κυρίως αν έχεις τέτοιο στόχο.

Να! Ο Φλεβάρης έρχεται την Δευτέρα :D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μολις μιλησα με την εξωσωματικο μου,και μου ειπε οτι μετα την 2η περιοδο (δηλ.τον φλεβαρη),και μετα απο 21 μερες θα ξεκινησω θεραπεια που θα κρατησει 1 μηνα.καλο απριλη,μετα το πασχα,την επομενη εβδομαδα.αυτη η αναμονη με εχει τρελανει.και αν θα πιασω!!,και αν θα το κρατησω!!,αστα να πανε.τουλαχιστον οι περισσοτερες κοπελες περιμενετε καθε μηνα να δειτε εαν μεινατε εγκυος,εγω δεν εχω να περιμενω τιποτα μεχρι το πασχα.μονο σε ενα θαυμα (λογω της επεμβασης της κυρσοκιλης).αλλα γινονται και θαυματα (ετσι λενε),βεβαια 3,5 χρονια προσπαθουμε και τιποτα και τωρα θα πιασουμε.δεν ξερω τα συναισθηματα και οι σκεψεις μου ειναι αναμεικτα.

ιπποκαμπακι μου μην αγχωνεσαι............

θα περασει ο καιρος θα δεις!Και να σου πω και κατι για να παρεις τα πάνω σου:

μια φιλη της μαμας μου (εχει περάσει τα 40) παντρευτηκε πριν 2 χρονια περιπου ειχε προβληματα κινητικοτητας με τα χερια της και ο αντρας της πανω απο 45 ετων ηθελαν πολυ ενα παιδι ειχαν κανει 2 εξωσωματικες με πληρη αποτυχια....και ειπαν οτι αφου δεν μενει εγκυος ουτε ετσι οτι δεν θα συνεχισουν, πηγανε λοιπον ενα ταξιδι για να ξεχαστουν και να ηρεμησουν οταν γυρισαν η κοπελα ειχε καθυστερηση και τελικα ηταν εγκυος ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!ολα πανε καλα για την ωρα αλλα τα καταφεραν απο μονοι τους!!

για αυτο κουκλα μου να κανεις τον σταυρο σου και να περνας καλα με τον αντρα σου και να νιωθεις εσυ καλα!

το μωρο ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον άλλο θα ερθει!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τις όμορφες!

Τι κάνετε?

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα. Αδιαθέτησα χθες το μεσημέρι, βέβαια κανονικά περίμενα από αύριο αλλά δεν πειράζει, ας ειναι και νωρίτερα, αρκεί που δε χρειάστηκε πάλι να περιμένω και ο οργανισμός πήρε τα πάνω του.

Το μεσημέρι θα πάρω τηλ. το γιατρό μου να κανονίσουμε υστεροσκόπηση.

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα περναει ο καιρος,αλλα περνουν και τα χρονια.περιμενα 3 χρονια για να πιασω,περιμενα 6 μηνες μετα την επεμβαση κιρσοκιλης,περιμενα 2 μηνες να ετοιμαστω για την θεραπεια,περιμενα 1 μηνα θεραπεια,επιασα.αντε λεμε αξιζε τον κοπο η αναμονη.τσιφος!!τωρα περιμενε 2 μηνες αναρωσης,2 μηνες περιοδου,1 μηνας αναμονης για την θεραπεια,και 1 μηνα θεραπεια, και....ποιος εγγυαται για το αποτελεσμα.ΚΑΝΕΝΑΣ!!!και το μονο που ακους ''περιμενε-περιμενε''.θα φτασω 40 χρονων και θα περιμενω.(ειμαι 32 χρονων).βαρεθηκα να περιμενω.βεβαια η επιλογη ειναι δικη μου,αμα θελω χωριζω και ψαχνω αλλου την τυχη μου.αλλα δεν θελω να χωρισω,γιατι τον αγαπαω.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τις όμορφες!

Τι κάνετε?

Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα. Αδιαθέτησα χθες το μεσημέρι, βέβαια κανονικά περίμενα από αύριο αλλά δεν πειράζει, ας ειναι και νωρίτερα, αρκεί που δε χρειάστηκε πάλι να περιμένω και ο οργανισμός πήρε τα πάνω του.

Το μεσημέρι θα πάρω τηλ. το γιατρό μου να κανονίσουμε υστεροσκόπηση.

μπράβο ιολακι μου!

ολα θα πανε καλα θα δεις!

κανε και την υστεροσκόπηση και μετα βουρ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιγουρα περναει ο καιρος,αλλα περνουν και τα χρονια.περιμενα 3 χρονια για να πιασω,περιμενα 6 μηνες μετα την επεμβαση κιρσοκιλης,περιμενα 2 μηνες να ετοιμαστω για την θεραπεια,περιμενα 1 μηνα θεραπεια,επιασα.αντε λεμε αξιζε τον κοπο η αναμονη.τσιφος!!τωρα περιμενε 2 μηνες αναρωσης,2 μηνες περιοδου,1 μηνας αναμονης για την θεραπεια,και 1 μηνα θεραπεια, και....ποιος εγγυαται για το αποτελεσμα.ΚΑΝΕΝΑΣ!!!και το μονο που ακους ''περιμενε-περιμενε''.θα φτασω 40 χρονων και θα περιμενω.(ειμαι 32 χρονων).βαρεθηκα να περιμενω.βεβαια η επιλογη ειναι δικη μου,αμα θελω χωριζω και ψαχνω αλλου την τυχη μου.αλλα δεν θελω να χωρισω,γιατι τον αγαπαω.

εχεις δικιο δεν εχεις περασει λιγα και σιγουρα θες να κρατησεις ενα μωρο στην αγκαλια σου!!

φυσικα και δεν χωριζεις για αυτο!!αν ειναι δυνατον !!

στη τελικη υπάρχει και η υιοθεσια που εκει ειναι διπλα το καλο!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως καλή η λύση της υιοθεσίας αλλά δεν θα την χρειαστεί η ιπποκαμπίνα!

Καλά, εσύ καλή μου τραγούδα για όταν φτάσεις 40 χρονών, τότε όμως το νινί σου το πρώτο θα είναι ήδη 7 χρονών!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως καλή η λύση της υιοθεσίας αλλά δεν θα την χρειαστεί η ιπποκαμπίνα!

Καλά, εσύ καλή μου τραγούδα για όταν φτάσεις 40 χρονών, τότε όμως το νινί σου το πρώτο θα είναι ήδη 7 χρονών!!

ειμαι σιγουρη οτι δεν θα την χρειαστει!!

εγω πιστευω οτι το Πασχα θα εχει μεινει εγκυος χωρις καμια παρεμβαση και θα μας το λεει και θα την πειράζουμε!!

ιπποκαμπακι μου θα δεις ολα θα πανε καλα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!ιπποκαμπακι μην στεναχωριεσε μαζι θα περιμενουμε, τσεκαρισμενα πια ειμαστε γονιμες εγω το διαπιστωσα 2 φορες μεσα σε 5 μηνες ας ελπισουμε οτι την επομενη φορα θα ειμαστε πιο τυχερες ε!!δεν πειραζει ασ το κρατησουμε κ 3 μηνες αργοτερα το μωρακι στην αγκαλια μας αρκει να το κρατησουμε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΤΟΜΟ,ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,ΕΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 3-4 ΜΗΝΩΝ (ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ).ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΜΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ.ΟΤΙ ΠΙΑΝΩ -ΠΙΑΝΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ,ΚΑΙ ΠΙΑΝΩ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ (ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΠΑΙΖΕΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΜΒΡΥΟΥ).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ 2-3-4-5.ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ.ΑΑΑ,ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ Η ΚΑΒΑΛΑ-ΚΑΒΑΛΑ,ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ.

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ? ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΧΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ 22η-23η ΜΕΡΑ,ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΕΣΤ.ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΞΑΦΝΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ιππόκαμπε σε καταλαβαίνω...

Τα ζω απο κοντά με φίλη μου που έχει στο ενεργητικό της 4 αποτυχημένες εξωσωματικές...Η τελευταία λίγο πριν τα Χριστούγεννα...και κάθε φορά πρέπει να περιμένει....για την επόμενη...και άντε ξανά θεραπεία και άντε ξανά φάρμακα....

Θα το κάνεις το παιδάκι καλή μου, και μετά ποιος σε πιάνει.....

Έτσι λέω κι εγώ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΙΠΠΟΚΑΜΠΑΚΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.Κ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!ΤΕΡΜΑ ΟΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ!

Ότι χάσαμε, χάσαμε....μας έγδαρε το 2009...θα μας αποζημιώσει το 2010!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...