Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στην πανορμου.στον πυργο.

αυτο που με φοβιζει πιο πολυ ειναι αν θα ειναι καλα το μωρο.παρολο που ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα σημαντικο μεχρι στιγμης τουλαχιστον,το μυαλο μου πηγαινει συνεχεια στο κακο..

Link to comment
Share on other sites

Α εκει ειναι η δουλεια μου.

Ειναι απολύτα φυσιλογικο. Πιστεύω οτι βλέπεις και βλακειες ονειρα?

Αυτο ου έχεις να κάνεις ειναι να αποφεύγεις να διαβάζεις αρθρα για αποβολές κα παρομοια. Επισης όσο εισαι εγκυος μην αφησεις καμια να σου πει τα σοβαρα προβληματα που ειχε αυτη η καποια γνωστη της στην εγκυμοσυνη. Μονο χαρουμενα.

Link to comment
Share on other sites

Α εκει ειναι η δουλεια μου.

Ειναι απολύτα φυσιλογικο. Πιστεύω οτι βλέπεις και βλακειες ονειρα?

Αυτο ου έχεις να κάνεις ειναι να αποφεύγεις να διαβάζεις αρθρα για αποβολές κα παρομοια. Επισης όσο εισαι εγκυος μην αφησεις καμια να σου πει τα σοβαρα προβληματα που ειχε αυτη η καποια γνωστη της στην εγκυμοσυνη. Μονο χαρουμενα.

σταγκουδης λεγεται ο γιατρος μου,αν τον εχεις ακουστα.

στην αρχη αυτη την χαζομαρα εκανα,διαβαζα στο forum για αποβολες και ολα τα δυσαρεστα.τωρα το εκοψα!

ευχαριστω πολυ παντως για την συμπαρασταση!!!:P

κοριτσακια σας αφηνω γιατι ηρθε ο αντρας μου.

καληνυχτα σε ολες και καλο ξημερωμα!!

θα τα πουμε αυριο:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kai ego iasw gennisa, kai opos eipe kai i kouniadoula mou kratisame blastokitara plirosame 1700 stin biohellenica. kai ego apisteuti egkimosini den katalava tipota kai exasa 12 kila se oli tin egkimosini, vevaia meta apo enan mina pira 14 xaxaxa kati ekana lathos apo oti fainetai.


StcJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα εχω να πω ...αναγουλες και εμετους μεχρι τωρα ουτε εναν δεν εχω :tongue::tongue::tongue::tongue:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια τι κανουν οι εγκυες ? φωτεινουλα μου αρεσει αυτο που εχεις βαλει αvatar το πιθηκακι πες πως το κανεις και που τα βρισκεις ?

Link to comment
Share on other sites

Αχ λυπάμαι πολύ. Νομιζα οτι δενζουσε και γι'το το ειπες, γιατι και εμενα δεν ζουν οι γονεις μου αλλά θα βγαλ 1 απο τους δυο. Λυπάμαι πολύ βρε Κατια...

στελιτσα εμενα δεν ζει ο πατερας μου και ετσι θα βγαλω και εγω την κορη μου δημητρα για την μνημη του και να ειναι ευτυχισμενος εκει απο ψηλα ! μπραβο εισαι αξιαγαπητη για αυτο που θα κανεις κοριτσι μου οσο σε εχω στην εκτιμηση μου τωρα περισοτερο σε εχω αυτο θελει συγαρητηρια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...