Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 16/6/2024 at 1:00 ΜΜ, Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλησπέρα κορίτσι μου , φυσικά άξιζει η προσπάθεια με τα δικά σου ,ξεκινάς συνειδητοποιείς , βλέπεις τα αποτελέσματα αρχικά με τα δικά σου  και αναλόγως προχωρας..εύχομαι να τα καταφέρεις!

       

      On 15/6/2024 at 12:29 ΜΜ, SylPan είπε:

      Καλημέρα, σήμερα αδιαθέτησα. Την Δευτέρα με το καλό ξεκινάω τις ενέσεις, είμαι πολύ αγχωμένη. Κι έχω και την γειτόνισσα να μου λέει διαφορά (ότι δεν είμαι ικανή να γίνω μάνα και άλλα πολλά) και τα λέει και στην μαμά μου και την στεναχωρεί. 

      Συγγνώμη για το ξέσπασμα έχω πολλή άγχος και πολλές σκέψεις...

      Γράψε τη γειτόνισσα και κάθε γειτόνισσα γιατί υπάρχουν πολλές σαν αυτή ... ..... Εγώ σου εύχομαι γρήγορα και χωρίς κόπο να γίνεις μανούλα!!

      πρίν από 2 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Καλησπέρα κορίτσι μου , φυσικά άξιζει η προσπάθεια με τα δικά σου ,ξεκινάς συνειδητοποιείς , βλέπεις τα αποτελέσματα αρχικά με τα δικά σου  και αναλόγως προχωρας..εύχομαι να τα καταφέρεις!

       

      Γράψε τη γειτόνισσα και κάθε γειτόνισσα γιατί υπάρχουν πολλές σαν αυτή ....... Εγώ σου εύχομαι γρήγορα και χωρίς κόπο να γίνεις μανούλα!!

       

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

θα παω την παρασκευη να τον ρωτησω αν μπορει να μου κανει καλυτερη τιμη και θα σου πω...εχεις σκεφτει τι θα κανεις τον βασιλακη οταν με το καλο πας να γεννησεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ αστα. Ολο αυτο σκεφτομαι. Με την πεθερα μου αναγκαστικά... Θα τον εχει ο μπαμπας του οταν δεν ειναι στο μαιευτηριο. Εννοειται οτι θα κοιμαται σπτι μας το παιδι. Δεν θα κοιμηθει αλλου. γκρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι βεβαια. Φαντασου περισι εδωσα 250 και φετος 80 ευρω. Το ενα τριτο με εβαλε να κάνω. Δεν εχω ξανακάνει. Δεν θελει να με φορτωνει. Μπορει να μην κάνω ουτε καμπυλη.

Link to comment
Share on other sites

προβλημα δεν ειχα αρα φανταζομαι δεν θα με φορτωσει.

καλα ειμαι αν και αισθανομαι μονιμως κουρασμενη.ασε που συνεχεια ποναω και παω τουαλετα αν δω αν αδιαθετησα..

οχι στελλιτσα δεν το ειπα πουθενα,δεν θελω ακομα.ο κοσμος ειναι κακος και πιστευω πολυ στο ματι..

εσυ πως τα πας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατια συγχαρητηρια !με το καλο !πολυ θαραλεα σε βρισκω νωρις νωρις το αποφασισες ,τι κανει ο μπομπιρας σου βαλε καμια προσφατη φωτο στο fb να τον δουμε,εβαλα και εγω του δικου μου

και εγω τοτε λεω να το πω

βρε στελλιτσα οταν θα γεννησεις με το καλο πως θα τα καταφερεις με δυο μωρα?

οπως εγω !μην ανησυχεις στελλιτσα ο πρωτος καιρος ειναι πολυυυυυυ δυσκολος αλλα σιγα σιγα θα βρεις τους ρυθμους σου και εξαρταται πολυ και απο την αντιδραση του βασιλακη ,κατα ποσο θα ειναι συνεργασιμος αν και νομιζω πως θα ειναι καλη γιατι ειναι μικρος ακομα και κατα ποσο ειναι ησυχο το μικρο γιατι αν εχει κολικους ειναι λιγο ζορι ,θα τα καταφερεις τελεια δεν σε φοβαμαι εσενα;)

και εγω πλεον ολα μονη ,μετα το 2μηνο στρωσαν κατα πολυ τα πραγματα ,βγαινουμε καθημερινα τα πρωινα για κουνιες και ψωνια ,ο μπεμπης κοιμαται στο καροτσι και δεν ενοχλει καθολου ειναι γενικα ησυχο μωρακι

η φωτεινη τι κανει πως τα παει με την ζουζουνα ?


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες!

βασω μου το αποφασισα γιατι εχω απεριοριστη βοηθεια.ειναι η μανα μου απο πανω και οτι χρειαστω ερχεται..

θα βαλω το βραδακι φωτογραφιες να τον δειτε!μεγαλωσε!!αα!!δεν σας ειπε τι εκανε σημερα..δινει τα χερακια του για να παρεις αγκαλια!!ελιωσα η δολια μανα!!χαχα..

τι κανει ο μπεμπουκος σου?????

φωτεινη τι κανει η νυφη μου????

στελλιτσα ο συνωνοματος πως ειναι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...