Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλες. Φωτεινη πως ειναι η μικρουλα σου?????

Κατια με το καλό να ακουσετε και καρδουλα.... Να δεις θα σου λενε όλοι παλι εγκυος?Εμενα με επριξαν.

ευχαριστω πολυ στελλιτσα..ασε,το ειπα σε μια ξαδερφη του αντρα μου και λυσσαξε..με εκανε να αισθανθω ασχημα..το μετανιωσα που της το ειπα:|

nik παντα θελαμε με τον αντρα μου πολλα παιδακια και με μικρη διαφορα ηλικιας..εχω και απιστευτη βοηθεια οποτε δεν το σκεφτηκαμε πολυ..:rolleyes:

φωτεινουλα τουλαχιστον κανετε προοδους!με το καλο να πατε σπιτακι σας!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσακια

Κατια μ πηγαμε μια μερα πισω μας εκανε χτες παλι εμετο και ετσι αλλαξαμε παλι την αναλογια του γαλακτος βγαλαμε τις γαζουλες μας ...γκρινιαζουμε γιατι δεν μας φτανει το γαλα που πινουμε ομως.. ελπιζω πως αυριο θα βγουμε θα δουμε..ομως εξαρταται απο τους μικροεμετους που κανει ...

Παληκαρι η μικρουλα!!! Με το καλό να πάτε σπιτι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Πως ειναι τα μωρακια σας;Εμενα η μικρη μου μπουσουλαει ολο το σπιτι και της αρεσει να καθεται στα πλακακια και να γυριζει γυρω απ'τον εαυτοτης!Θα μου κρυωσει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια κι απο εμενα περαστικα σε ολες και στα μωρα σας, ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα, αχ κοριτσια κι εμενα το μωρο μου βγαζει γουλιτσες συχνα και δεν ξερω τι να κανω ο παιδιατρος λεει να μην ανησυχω εγω φοβαμαι για ΓΟΠ


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


trian meli κι εμενα με γουλιστες ξεκινησε η μικρη μ και μετα μας πεταξε 2 καλες ρουκετες εμετο και πηγαμε στο παιδων

χτες βγηκαμε καναμε επεμβαση στενωση πυλωρου ειχαμε :(

ολα πηγαν ομως πολυ καλα και τωρα ειμαστε σπιτακι μας και κανουμε ησυχες νανι κι οχι με ανησυχια αν θα κανει εμετο :D:D

να την ρευεις πολυ πολυ καλα ,μου ειπαν για μισαωρο και αν δεν εχει ρευτει να την κραταω εκει να επιμενω...εμενα πολλες φορες κοιμοταν επανω μ και τωρα το κανει την αφηνω και την σηκωνω μετα απο 10 λεπτα και ριχνει ενα ρεψιμο ουτε 10 μπυρες να ειχε πιει χιχιχιχι

εχουμε και δικο μας διαιτολογο απο τωρα :D:D:Dπου μας τα ειπε ολα αυτα.και μ ειπε επισης στην καλαθουνα που την εχω να ειναι λιγο πιο ψηλα το κεφαλακι της κι ετσι της ανεβασα το υψος τηα καλαθουνας της στο προσκεφαλο λιγο πιο ψηλα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εμενα η δικη μου ειχε ΓΟΠ και αλλεργια και 10 μερες μετα που γεννηθηκε εκλαιγε απαρηγορητα, νομιζαμε ειχε κολικους αλλα τελικα ειχε προβλημα, κοιμοταν παντα με υπερυψωμενο το κεφαλι,και ακομα πινει ενα γαλα εντελως υποαλλεργικο, επινε ενα σιροπι,Epadoren, και πολυ καλο ρεψιμο να μη κοιμαται χωρις να ρευτει!Ευτυχως ειναι καλυτερα πλεον αλλα το γαλα το πινουμε ακομα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια κι απο εμενα περαστικα σε ολες και στα μωρα σας, ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα, αχ κοριτσια κι εμενα το μωρο μου βγαζει γουλιτσες συχνα και δεν ξερω τι να κανω ο παιδιατρος λεει να μην ανησυχω εγω φοβαμαι για ΓΟΠ

Αν εχει ΓΟΠ να την βάζεις σε σλινγκ μετα το γαλα.... http://asterakislings.blogspot.com/2010/02/blog-post_21.html

Θα περασει πάντως, δεν ειναι τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει ΓΟΠ να την βάζεις σε σλινγκ μετα το γαλα.... http://asterakislings.blogspot.com/2010/02/blog-post_21.html

Θα περασει πάντως, δεν ειναι τιποτα.

Ναι το sling βοηθαει πολυ!Εχω καμια 5-6 τα πηρα οταν ειχαμε προβλημα για να την κουβαλαω ολη μερα πανω μου!λη μερα ομως!κοιμομασταν μαζι αγκαλια στον καναπε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ειχα για βόλτες σουπερ μαρκετ και οταν απλωνα που δεν τον ειχα το νου μου. Θα τον εβαζα ακόμα αλλα κουραζομαι με την κοιλια.

Πως ειστε μανουλες?

Φωτεινη εχασα το κινητο σου.... Στειλε μηνυμα απο Δευτερα να πάμε πρωινη τσαρκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...