Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

Καλησπερα κι απο μενα τριαμελι :) ααα ξερω που μενεις ...στελιτσα ειναι μακρυα σου η μελι ειναι κοντα στον γαλαξια :)

Ναι να παμε για καφεδακι ενα πρωι με πολυ ηλιο ομως γιατι η μικρη μ τελικα αποδειχτηκε ευαισθητη στον αερα :( εκει που ξεμπουκωσε η μυτουλα μας εκει ξαναμπουκωσε :mad::mad::mad: τηναλλη βδομαδα θα παμε να κανουμε το 1ο μας εμβολιο ;);););)

Εγω μελι μ μενω στο γηπεδο του μοσχατου απεναντι :)


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κι απο μενα τριαμελι :) ααα ξερω που μενεις ...στελιτσα ειναι μακρυα σου η μελι ειναι κοντα στον γαλαξια :)

Ναι να παμε για καφεδακι ενα πρωι με πολυ ηλιο ομως γιατι η μικρη μ τελικα αποδειχτηκε ευαισθητη στον αερα :( εκει που ξεμπουκωσε η μυτουλα μας εκει ξαναμπουκωσε :mad::mad::mad: τηναλλη βδομαδα θα παμε να κανουμε το 1ο μας εμβολιο ;);););)

Εγω μελι μ μενω στο γηπεδο του μοσχατου απεναντι :)

Οποτε θελετε κοριτσια βρισκομαστε αλλα να σαραντησουμε πρωτα να μπορουμε να βγουμε και επισημα απο το σπιτι.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες.τι κανετε?

χαθηκα διοτι μαμα και γιος ημαστε χαλια..

η μαμα ολο κανει εμετους και ο μικρος ειναι δυο ημερες τωρα μπουκωμενος και εχει κατι νευρα...απιστευτα..ολα τον ενοχλουν..

τι κανουν τα μωρακια σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μας!Η μικρη ειχε δεκατα προχθες και ειναι λιγο γκρινιαρα!Χθες το βραδυ δε κοιμοταν και μας ξυπνησε στις 6 το πρωι αλλα κατα τ'αλλα καλα!Μαλλον βγαζει κανενα δοντι!Ευτυχως ερχεται η μανουλα μου αυριο και ολα θα φτιαξουν!Χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κι απο μενα ..

Ναι θα βγουμε για καφε οταν αναρρωσουμε κι εμεις ...

Χτες νοσηλευτηκαμε στο Παιδων και ειμαστε μεσα ,καναμε μια μικρη επεμβαση παθαμε στενωση πυλορου....:(:(:(ολα καλα πηγανε δοξα το Παναγαθο .. και το μικρο μου τωρα ειναι μια χαρουλα:)


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Φωτεινη μου. Ποτε βγαινετε όλα καλα? Και εμεις καθησαμε 1 εβδομαδα στον παιδων όταν ήταν 50 ημερών......

Περαστικα στη μικρουλα!

Γραψε νεα όποτε μπορεις.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι εγινε? Εχω καιρο να γραψω αλλα βλεπω εξελιξεις!!! Κατιααααα!!!!!!!! Συγχαρητηρια!!:P:p:p:p:p:p. Με το καλο!! Φωτεινη περαστικα!Τι κανει τωρα το μωρακι σου? Βασω? Mvarela καλως ηρθες! Της Στελλας τα νεα τα μαθαινω. Εμεις περπατησαμε!!! Παμε σαν τα πιγκουινακια, πολυ πλακα! Αντε να οργανωθουμε κοριτσια! Να κανουμε καροτσοκατασταση!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τrianmeli να σου ζησει το μωρακι σου!!! Κουκλακι ειναι! Εγω μενω κοντα στο ταχυδρομειο, οποτε ειμαστε σχετικα κοντα! Βεβαια ειμαστε ενα χρονο και μια μερα μεγαλυτερες αλλα αυτο ειναι λεπτομερεια! Σαν θελουν οι μαμαδες....:D


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα σε ολες...τι κανετε???

nik μου ευχαριστω πολυ..πηγαμε εχθες στον γιατρο,ειδαμε σακο αλλα δεν ακουσαμε ακομα καρδουλα..την αλλη εβδομαδα λεει..για να δουμε!!

τι κανουν τα μωρακια σας?

φωτεινη μου ειναι καθολου καλυτερα η μικρουλα?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλες. Φωτεινη πως ειναι η μικρουλα σου?????

Κατια με το καλό να ακουσετε και καρδουλα.... Να δεις θα σου λενε όλοι παλι εγκυος?Εμενα με επριξαν.

Link to comment
Share on other sites

Ζηλευουν κοριτσακι! Στο κατω κατω τι τους νοιαζει? Αυτοι θα κουβαλανε την κοιλια? Προσωπικα παντως σας θαυμαζω κοριτσια... Ομολογω πως αρχικα δεν το σκεπτομουν καν, τωρα αρχιζω και μπαινω στην ψυχολογια του "γιατι οχι", αλλα και παλι οχι αμεσα. Βεβαια ειναι και τι εμπειριες εχεις, αν ο γλυκος Βασιλακης ειναι ευκολο μωρακι τσουπ! κερδιζει αδερφακι. Ο μικρος μου τυφωνας ,ζωη να εχει, ειναι λιγακι , πως να το πω, εξαντλητικος, ωρες ωρες!!!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια

Κατια μ πηγαμε μια μερα πισω μας εκανε χτες παλι εμετο και ετσι αλλαξαμε παλι την αναλογια του γαλακτος βγαλαμε τις γαζουλες μας ...γκρινιαζουμε γιατι δεν μας φτανει το γαλα που πινουμε ομως.. ελπιζω πως αυριο θα βγουμε θα δουμε..ομως εξαρταται απο τους μικροεμετους που κανει ...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...