Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δευτέρα 22/11/2010 08:006UTC_w.gif14 °C100%2 Μποφόρ NAWindDirectionNA.gifws1.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gifΔευτέρα 22/11/2010 14:0012UTC_w.gif17 °C91%3 Μποφόρ NWindDirectionN.gifws2.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gifΔευτέρα 22

/11/2010 20:0018UTC_w.gif16 °C94%4 Μποφόρ NAWindDirectionNA.gifws2.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gif

Τριτη κατα τις 11:30 βολευει? Φωτεινη μπορεις και εσυ? Βασω?

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα 22/11/2010 08:006UTC_w.gif14 °C100%2 Μποφόρ NAWindDirectionNA.gifws1.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gifΔευτέρα 22/11/2010 14:0012UTC_w.gif17 °C91%3 Μποφόρ NWindDirectionN.gifws2.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gifΔευτέρα 22

/11/2010 20:0018UTC_w.gif16 °C94%4 Μποφόρ NAWindDirectionNA.gifws2.gifΑΣΘΕΝΗΣ ΒΡΟΧΗLightRain.gif

Τριτη κατα τις 11:30 βολευει? Φωτεινη μπορεις και εσυ? Βασω?

Εγω μπορω να της δωσω τη φρουτοκρεμα και θα'ρθουμε!Δε μου λες ο Βασιλακης τι τρωει πρωι/μεσημερι/απογευμα;

Link to comment
Share on other sites

Ξυπναει περιπου 10:30 και πινει γαλα. Κατα τη 1 τρωει ψωμακι μπισκοτακι φρουτο. Κοιμαται και 4-5 το απογευμα τρωει φαγητο. στις 8 κρεμα η γιαουρτι και στις 23¨30 γαλα και υπνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα λογω αλλεργιας στο γαλα δε τρωει γιαουρτακι ακομα ισως μετα τον 12ο ουτε μπισκοτο και ξυπναει λιγο νωριτερα και κοιμαται και λιγο νωριτερα.Του δινεις οτι τρωτε κι εσεις ή ακομα δικο του;

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον οτι τρωμε εμεις χωρις αλάτι. Βαζω 2 κατσαρολες δηλαδη. Μπισκοτα παιρνω της νουτριτσια χωρις ζαχαρη. Ειναι απο 6 μηνων και πάνω. Εγώ του το δινω 1 μηνα και του αρεσουν.

Link to comment
Share on other sites

11-12 πρεπει να εμαι εδω θα ερθουν να μου φερουν κατι κουπονια απο μια εταιρεια δεν θυμαμαι πως μου την ειπε γμτ :mad::mad:σημερα παρελαβα της pampers .τελικα περιμενανε επειδη ειχα δηλωση την ΠΗΤ χμμμμ


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια δεν υποσχομαι κατι στα σιγουρα γιατι πρωτον εχω να παω λιγο προς την εργασια μου και δευτερον αν κανει κρυο οπως τωρα την μικρη δεν την βγαζω εξω λογω της επεμβασεως δεν το ρισκαρω ακομα.


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω αν κανει κρυο δεν βγαζω τον μπεμπη αλλα ισως τον αφησω σπιτι και ρθω για λιγο με την μικρη ,εξαρταται αν ειναι ησυχος θα ρθουμε αν εχει ανησυχια δεν θα μπορεσω να τον αφησω ,εγω λεω να ανταλλαξουμε και κινητα μην στηριχθουμε σε καροτσια ,στελλιτσα αν εσυ πας σιγουρα δεν μου στελνεις το δικο σου?

σου στελνω πμ και το δικο μου


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...