Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts

Εγώ το ειχα για βόλτες σουπερ μαρκετ και οταν απλωνα που δεν τον ειχα το νου μου. Θα τον εβαζα ακόμα αλλα κουραζομαι με την κοιλια.

Πως ειστε μανουλες?

Φωτεινη εχασα το κινητο σου.... Στειλε μηνυμα απο Δευτερα να πάμε πρωινη τσαρκα...

Κοριτσια για πρωινες βολτες ειμαι μεσα κι εγω!Αν εχει καλο καιρο Δευτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οκ καταλαβα αυτες που ειναι κλειστες και σχετικα φαινονται καινουριες!Εμενα βεβαια η μικρη(12 μηωνω) κουνια δε ξερω αν μπορει να κανει αλλα μ'αρεσει η ιδεα!Να παρουμε και καφε μαζι μας μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!

τι κανετε?φωτεινη και εσεις στο παιδων ?σε ποιο ?περαστικα σας !

εμεις ειμασταν στο αγια σοφια μια βδομαδα,βγηκαμε προχθες ο μπεμπης κολλησε μια ιωση και επαθε πνευμονια ,ανησυχησαμε πολυ και ταλαιπωρηθηκε το καημενο αλλα τωρα ειναι καλυτερα

Μολις συνελθουμε και εμεις να κανονισουμε συναντηση στις κουνιες ,Στελλιτσα παμε σε ολες ,εσυ που τον πας τον βασιλακη?


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες. Βασω περαστικά σας. Τι έγινε με το παιδων? Με το που γενναμε πρεπει να περνάμε και από εκει???

Μου πεφτουν μακρια αλλα οι κουνιες στη Χρ. Σμυρνης ειναι οι πιο ωραιες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! στελλιτσα ευχομαι να μην παει κανενα αλλο παιδακι στο παιδων ,οπως και να το κανουμε ειναι ασχημη εμπειρια

γιαυτο πολυ προσοχη στα μικρακια σας ,οταν με το καλο γεννηθει το μωρακι σου (αληθεια τι ειναι κορη?) προσεχε τον βασιλακη μην κολλησει τιποτα και της το μεταφερει ,σαν τα ματια σου !

και για μας μακρυα ειναι της χρ.σμυρνης αλλα δεν εχει πιο κοντινες και γιαυτι παμε και εκει και στην εκκλησια κ στην πλατεια ,σημερα λεω να βγαλω και τον μικρο ειναι καλη μερα λες να σε πετυχουμε?


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!

τι κανετε?φωτεινη και εσεις στο παιδων ?σε ποιο ?περαστικα σας !

εμεις ειμασταν στο αγια σοφια μια βδομαδα,βγηκαμε προχθες ο μπεμπης κολλησε μια ιωση και επαθε πνευμονια ,ανησυχησαμε πολυ και ταλαιπωρηθηκε το καημενο αλλα τωρα ειναι καλυτερα

Μολις συνελθουμε και εμεις να κανονισουμε συναντηση στις κουνιες ,Στελλιτσα παμε σε ολες ,εσυ που τον πας τον βασιλακη?

καλησπερα βασω μου

Στο Αγλαια Κυριακου ειμασταν

τωρα ειμαστε σπιτακι μας και ειμαστε πολυ πολυ καλα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια περαστικα και στις δυο σας!Κανενα παιδακι να μη πηγαινει σε νοσοκομειο!!!!Αν ειναι καλος ο καιρος τη Δευτερα θα ερθουμε στις κουνιες,κατα τι ωρα;Πως θα σας γνωρισω;;;;;Εσεις γνωριζεστε μεταξυ σας ε;

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειμαστε δοξα το θεο .... εγω τηνν εβγαλα φωτο εκει για να της πω τι περασε καποια στιγμη στο μελλον θελω το παιδι να ξερει τιν καθε του στιγμη της ζωης του τι εκανε... για αυτο της φτιαχνω συχνα βιντεακια με φωτο της :D:D:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...