Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

      Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση... αλλαμοπως και να εχει αν χρειαστεί να μείνει στη μονάδα θα είναι για πολύ λίγο!

      Η μπουμπου από τα δίδυμα που γεννήθηκε 2 κιλά ακριβώς έμεινε μόνο μια εβδομάδα στην απλή παρακολούθηση!

      Εύχομαι βέβαια να κρατήσεις λίγο ακόμη γιατί όπως και να έχει ο χρόνος στη μήτρα ειναι αναντικαταστατος!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βγηκα για λαικη και γενικα ειναι καλη μερα ,κρυο δεν εχει μονο που φυσαει ωρες ωρες λιγο ,τα πιο μεγαλα δεν εχουν προβλημα για τα μικρακια που βγηκαν απο νοσοκομειο δεν ξερω για τον αερα, ..αν και δεν ειναι τρομερος αερας

εγω θα προσπαθησω να ρθω χωρις τον μπεμπη ,μονο να μην γκρινιαζει και να καθησει με τη γιαγια


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχετε παει στον καινουριο μεγαλο Σκλαβενιτη;Εχει στον 2ο οροφο φοβερο παιδοτοπο και καφε για τις μαμαδες!Να παμε κι εκει καμια φορα τωρα που ειναι χειμωνας!Ε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλες. Τελικα συναντηθηκαμε με τη Βασω και την κουκλα κόρη της.... Περασαμε ωραία και εμεις και τα παιδακια μας. Δεν ειχε πολυ αερα στις κουνιες και γενικα ειχε καλό καιρο... Να το ξαναανονισομε όλες μαζι!

Σκλαβενιτη εχω πάει αρκετες φορες. Παμε οποτε θελετε. Δεν τον αφηνω όμως στον παιδοτοπο.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ηρθαμε αλλα δε σας προλαβαμε μεχρι να ξυπνησει και να φαει 2-3 κουταλιες φρουτοκρεμα ειχατε φυγει!Κριμα!

Οχι δε λεω να τον αφησουμε στον παιδοτοπο απλα ειναι ωραια για καφε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια

Σορρυ που δεν ηρθα αλλα δεν ρισκαριζα με την μικρη να βγω με τον αερα.

:(

Φοβαμαι καπως μετα το χειρουργειο ,εδω το σκεφτομαι να παμε στον μπαμπα μας στο νησι που ειναι λογω του καιρου κι ας ξερω οτι θα ειμαι στο σπιτι κλεισμενη κι εκει


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

mvarela κριμα που δεν μας προλαβες ,εγω μετα την πηγα λιγο στην πλατεια αν το ηξερα θα τα πηγαιναμε λιγο στις αλλες που ειναι στην εκκλησια , βασικα το ειπα και στην στελλιτσα εμεις βγαινουμε παντα οταν εχει καλο καιρο οποτε ριξτε τηλεφωνα οταν βγαινετε και εσεις

οντως ηταν πολυ ωραια σημερα και χαρηκα που γνωρισα την Στελλα ,ο βασιλακης ειναι αστερι !πολυ καλο παιδακι και ηθελα πολυ να εχω τις βλεφαριδες του :lol:


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

mvarela κριμα που δεν μας προλαβες ,εγω μετα την πηγα λιγο στην πλατεια αν το ηξερα θα τα πηγαιναμε λιγο στις αλλες που ειναι στην εκκλησια , βασικα το ειπα και στην στελλιτσα εμεις βγαινουμε παντα οταν εχει καλο καιρο οποτε ριξτε τηλεφωνα οταν βγαινετε και εσεις

οντως ηταν πολυ ωραια σημερα και χαρηκα που γνωρισα την Στελλα ,ο βασιλακης ειναι αστερι !πολυ καλο παιδακι και ηθελα πολυ να εχω τις βλεφαριδες του :lol:

Αχχχ Βασω μου κι εγω με τις βλεφαριδες του κολησα και την τσαχπινια του :D:D:D

Λυπαμαι που δεν καταφερα να ερθω.Η στελλιτσα εχει το τηλ


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη καλα εκανες και δεν την εβγαλες ,ειναι και μικρουλα ακομα

και εγω φοβηθηκα για τον μικρο κυριως οχι για να μην κρυωσει γιατι δεν ηταν κρυος ο αερας αλλα για τις σκονες που σηκωνονται μολις συνελθουν για τα καλα θα τα βγαζουμε


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε όλες. Σας ευχαριστω εκ μερους το Βασιλακη....

Καλά κάνατε και δεν βγάλατε τα μικρα σας βολτα χτες με τον αερα.

Δε ξεκινησε καλά η μέρα. Πηγε η πεθερα μου να πάρει ημερομηνια για επιτροπη και της ειπαν να εχει μαζι της χαρτι δημοσιου νοσοκομειου και υπερηχο που να φαινεται οτι εχω αποκολληση. Που θα το βρω? Γκρρρρρρρρρρ....

Εσεις πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες. Σας ευχαριστω εκ μερους το Βασιλακη....

Καλά κάνατε και δεν βγάλατε τα μικρα σας βολτα χτες με τον αερα.

Δε ξεκινησε καλά η μέρα. Πηγε η πεθερα μου να πάρει ημερομηνια για επιτροπη και της ειπαν να εχει μαζι της χαρτι δημοσιου νοσοκομειου και υπερηχο που να φαινεται οτι εχω αποκολληση. Που θα το βρω? Γκρρρρρρρρρρ....

Εσεις πως ειστε?

Καλημερα Στελλιτσα

κι εμενα υπερηχο μου ζηταγανε σε καθε επιτροπη που περναγα

εσυ γιατι περνας επιτροπη αφου εχεις την αδεια της ανατροφης του παιδιου???

και χαρτι απο τον γιατρο σου θελουν


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Μιλησε ο γιατρος μου με εναν απο δημοσιο και και θα παει αυριο ο αντρας μου να του το δωσει. Υπερηχο με αποκολληση ψαχνω...

καλα ποιος τον ζητησε τον υπερηχο με αποκολληση ?? κι εγω τετοιος ηταν ο λογος τον φεβρουαριο που πηρα την πρωτη μου αδεια οταν ειδαμε κοκκινο αιμα αλλα τους εδωσα τον πρωτο μου υπερηχο για να δουν οτι ειμαι εγκυος.

και μαλιτσα ποναγα πολυ και τους ελεγα να τελειωνουμε γιατι ποναω και μου λεει μια ηλιθια εκει στην επιτροπη...επιτροπη περνας πρεπει να περιμενεις...και της λεω κανονικα εγω επρεπε να ειμαι στο κρεβατι μ με τις ενεσεις που κανω αλλα δεν δεχτηκατε τον πατερα μ που ηρθε προχτες ειπατε να σηκωθω και να ερθω εγω..αμα χασω το παιδι μ θα τα πουμε ... και στο τσακ μπαμ τελειωσαμε :D:D

στις επομενες επιτροπες παλι ζηταγανε υπερηχους κι εγω τους εδινα τις εξετασεις που εκανα καθε φορα :tongue::tongue:αντε γιατι την εχουν δει εκει μεσα καπως ...επειδη η γιατρος μου ηταν σ αλλο ικα μου βαλανε χερι γιατι δεν πηγα στον συρμαγια... τι να τους πω οτι ειναι μαλ..... με περικεφαλαια??? οτι ειχα παει την μανα μ εγχειρισμενη στο ποδι να δει κατι απο κατω της και μονο που δεν πηραμε το ποδι της στα χερια μας.??οτι ειναι αγενεστατος???τι να τους πω εκει μεσα εχουν γινει παιδικη χαρα...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι... Υποτιθεται οτι ο γιατρος μου ειναι κολλητος με τον Συρμ... Φαντασου να μην ηταν, Πηρα τον γιατρο μου και του το ειπα και φυσικα τα πηρε στο κρανιο. Αυριο θα παει ο αντρας μου σε εναν μιλημενο γιατρο σε νοσοκομειο. Δηλαδη λες να παω εναν απλο υπερηχο που φαινεται το παιδι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...