Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια ειμαστε οικογενειακος ταβλα στο κρεββατι με ιωση , σηκωθηκα λιγο να κανω μια σουπα φιδε για να φαμε δεν μπορω τιποτα αλλο να κανω ! εγω συναχι και πυρετο , η δημητρα μου πυρετο και βηχα , και ο συζυγος πυρετο βηχα και συναχι , το θερμομετρο και το ντεμπον ειναι κολλημενα πανω μας μην σας κουραζω ,ελπιζω να ειστε καλα εσεις φιλακια :(:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock:

Περαστικα σας αγγελακι

μην κουνιεστε καθολου στο κρεβατι γρηγορα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

φωτεινουλα δεν μπορω και στο κρεββατι ολο , οι αλλοι κοιμουνται και εγω καθομαι στην κουζινα και σου γραφω προσεχε την ζουζουνα σου ειναι αυτη η ιωση αστα να πανε !:oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελακι αντε καλως ηρθες και πάλι. Κοριτσακι περιμένω..

Να δουμε ποτε θα συναντηθουμε να παιξουν τα παιδακια μας.

στελιτσα ωραια θα τα εχεις ζευγαρι να γινουμε γρηγορα καλα και να αλλαξει ο καιρος και θα παμε οπου θελετε για να παιξουν τα παιδια μας ! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω την περασα...

Περαστικα σας!!!!

σε ευχαριστω κοριτσι μου αστα αφησουμε αυτα και ας πουμε κατι αλλο , ποτε με το καλο θα γενησεις και που sorry που σε ρωτω αλλα τον φερβουαριο γεννα μια ξαδελφη μου εκεινη θα κανει αγορακι και της ειπε η γιατρος της οτι μπορει και στο καινουργιο το ρεα που εγινε στην συγγρου !

Link to comment
Share on other sites

ωραια στελιτσα μου με το καλο ! φωτεινουλα τι γλυκουλι μωρουλι ειναι αυτο ? μια χαρουλα ειναι να το χαιρεσε και να το καμαρωνεις οπως επιθυμης κοριτσι μου φτου σκορδα του !:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να 'σαι καλα αγγελακι ,σ'ευχαριστω πολυυυ

εγω ειμαι χαλια κρεβατωθηκα εγω τωρα :(:(:(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

περαστικουλια σου φωτεινουλα μου ! εγω επινα συνεχεια τσαι με μελι , ετριβες με οινοπνευμα η με winter balm ειναι σαν βιξ και εκανα εισπνοες και ζεστες σουπες και ετσι συνηλθα !:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

στελλα μου δεν μπορω να το ξερω γιατι λογικα τωρα δεν εισαι στο 6μηνο??? στην αδεια ανατροφης????

πηγαινε στον δικο μας εδω στις γραμμες κ ρωτα μην σου πω καμια μπαρουφα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...